Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulotki wyborcze drukowali w urzędzie miasta? "Ten donos to brudna kampania"

Utworzony przez gość, 2 listopada 2014 r. o 06:04
W każdym urzędzie począwszy od Samorządu Województwa Lubelskiego a kończąc na poziomie Urzędów Gmin wykorzystuje się publiczne pieniądze dla swojaków (etaty, nagrody) i cały aparat partyjny do prowadzenia kampanii wyborczych. Obecny poziom korupcji i powiązań jest przerażający. Bez skutecznej kontroli i drastycznych sankcji za naruszenia będzie jeszcze gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę to co wyrabiają urzedasy dla zdobycia wladzy to szok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telefon: Darek, po co ci to, nie kandyduj znowu. Psy się kręcą wokół was. Długo nie ukryjesz, że dla połowy województwa ulotki drukujecie w urzędzi. Darek: No co ty, mi nikt nie podskoczy. Zawsze mogę powiedzieć, że to nie my. Tylko wiatr przez okno palety z ulotkami nawwiewał. Powiem, że to brudna kampania i jeszcze za męczennika będe robił. Telefon: Darek, opamiętaj się chłopie. Darek: Co ty tam wiesz o polityce. ..... 10 minut później.... Darek: Halo, Policja? Mam pogrószki, żebym nie kandydował, bo wszystko się wyda. To brudna kampania, a u nas ostatnio mocno wieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę to co wyrabiają urzedasy dla zdobycia wladzy to szok.
  oto wolny kraj w wydaniu solidaruchow z lat 80, oto wam chodziło aby rozpieprzyć kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  oto wolny kraj w wydaniu solidaruchow z lat 80, oto wam chodziło aby rozpieprzyć kraj  
To Jasiu żydokomuna !!  nie zaPOminaj !!!  Bolek -konfident tak to POustawiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzani są urzędasy z Pisu z łukowa to tak w myśl hasła o "prawie" i "sprawiedliwości"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...