Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Uroczyste obchody Święta Niepodległości w Mcu

Utworzony przez plaga, 11 listopada 2009 r. o 23:53
Gratuluje wladzom za piekne swieto. Żenada na cały kraj. Gdyby nie msza w kosciele, to bym nawet nie zauwazyl ze cos sie odbylo. Nie wspomne juz nawet o prawdziwym maratonie pod pomnikiem w centrum miasta. Burmistrz tak sie boi spacerow i deszczu , ze prawdziwi miedzyrzeczanie - patrioci nawet nie dostali mozliwosci przejscia na cmentarz i godnego, uroczystego zlozenia kwiatow i zniczy na cmentarzu. "Piekna uroczystosc" po prostu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa wypowiedź! "PRAWDZIWYCH MIĘDZYRZECKICH PATRIOTÓW" trzeba za rączkę poprowadzić na cmentarz ??? bo CI "patrioci" tylko w blasku fleszy mogą "uroczyście złożyć kwiaty" inaczej się niestety nie liczy? TAK, mam rację?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
Ciekawa wypowiedź! "PRAWDZIWYCH MIĘDZYRZECKICH PATRIOTÓW" trzeba za rączkę poprowadzić na cmentarz ??? bo CI "patrioci" tylko w blasku fleszy mogą "uroczyście złożyć kwiaty" inaczej się niestety nie liczy? TAK, mam rację?????
Wlasnie o to mi chodzilo Biedronko, ze patrioci powinni tak jak co roku dostac mozliwosc uroczystego przejscia na cmentarz, a nie z powodu deszczu , a raczej mrzawki przemarsz odwolano. Tak wiec nie masz racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli "patrioci" tylko uważają "uroczyste przejścia" za ważne???? Gratuluję podejścia do tej kwestii i polecam w tym DUCHU wychowywać swoje następne pokolenia!!!! - za 10-20 lat będą wiedzieć co to jest UROCZYSTE PRZEJŚCIE z burmistrzem i władzą na czele!!!!! tylko nie bardzo będą wiedzieć w jakim celu i dlaczego??? (to jest właśnie przerost treści nad ideą - więcej takich rodziców)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
czyli "patrioci" tylko uważają "uroczyste przejścia" za ważne???? Gratuluję podejścia do tej kwestii i polecam w tym DUCHU wychowywać swoje następne pokolenia!!!! - za 10-20 lat będą wiedzieć co to jest UROCZYSTE PRZEJŚCIE z burmistrzem i władzą na czele!!!!! tylko nie bardzo będą wiedzieć w jakim celu i dlaczego??? (to jest właśnie przerost treści nad ideą - więcej takich rodziców)
Coś Cię ugryzło, a jak Ciebie wychowano jeśli można zapytać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by to określić "poprawnie politycznie" - interpretacja dowolna Moje dzieci również wiedzą co to jest 11 listopada i wiedzą, że nie wszyscy walczyli o niepodległość (mnie tak uczyli )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plaga napisał:
Gratuluje wladzom za piekne swieto. Żenada na cały kraj. Gdyby nie msza w kosciele, to bym nawet nie zauwazyl ze cos sie odbylo. Nie wspomne juz nawet o prawdziwym maratonie pod pomnikiem w centrum miasta. Burmistrz tak sie boi spacerow i deszczu , ze prawdziwi miedzyrzeczanie - patrioci nawet nie dostali mozliwosci przejscia na cmentarz i godnego, uroczystego zlozenia kwiatow i zniczy na cmentarzu. "Piekna uroczystosc" po prostu...[/quote] [quote name='biedronka' post='191917' date='11.11.2009, 23:59:36']Ciekawa wypowiedź! "PRAWDZIWYCH MIĘDZYRZECKICH PATRIOTÓW" trzeba za rączkę poprowadzić na cmentarz ??? bo CI "patrioci" tylko w blasku fleszy mogą "uroczyście złożyć kwiaty" inaczej się niestety nie liczy? TAK, mam rację?????
W BP tez skrócono obchody. Ale czepiać się trzeba. Bo WALCZYMY NIEUSTANNIE. GŁUPCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z całej uroczystości najbardziej zapamiętałem fragment kazania w kościele gdzie ksiądz gromił wszystkich nie mających odwagi cywilnej i wypisujących anonimowo uwagi na różnych forach. Zaraz potem mając przed sobą posłów z rządzącej koalicji ksiądz nawet słowem nie wspomniał co ci ludzie zrobili z Polską nawet nie bąknął o aferach i rozkradaniu majątku narodowego. No cóż niektórzy wypominają brak odwagi innym ale sami nie maja jej za grosz. Szkoda tylko że ksiądz osoba duchowna prezentuje taką postawę. A później ma żal do wszystkich że go nie akceptują czy go obmawiają. Po takich kazaniach tak mdłych i bezpłodnych tylko krytykować i nawracać, albo pójść do innego normalnego kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... albo pójść do innego normalnego kościoła". Uwaga na miejscu, masz rację, przecież nawet Piłsudski był protestantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W BP tez skrócono obchody. Ale czepiać się trzeba. Bo WALCZYMY NIEUSTANNIE. GŁUPCY
"A mnie sie nic nie podoba gdzie mnie nie pochwalom" K to się pod tym podpisze. Myślę, że wszyscy niezadowoleni na tym forum. Pozdrawiam niedocenionych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... albo pójść do innego normalnego kościoła Nie wiedziałam, że są kościoły normalne...i... (jakie?)nienormalne . No cóż "szukajcie, a znajdziecie". A może zacznijcie zmieniać siebie. Przecież to my jesteśmy tym kościołem żywym. Czyż nie? Być może jestem w błędzie... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"... albo pójść do innego normalnego kościoła Nie wiedziałam, że są kościoły normalne...i... (jakie?)nienormalne . No cóż "szukajcie, a znajdziecie". A może zacznijcie zmieniać siebie. Przecież to my jesteśmy tym kościołem żywym. Czyż nie? Być może jestem w błędzie... .
Ja ten wpis zrozumiałem inaczej. Księża jako nasi przewodnicy duchowi nie powinni kolaborować tylko dlatego że ci mają aktualnie władzę. Ja zawsze uważałem kler za osoby wykształcone i uformowane ideologicznie. Niestety ta reguła niektórych nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja ten wpis zrozumiałem inaczej. Księża jako nasi przewodnicy duchowi nie powinni kolaborować tylko dlatego że ci mają aktualnie władzę. Ja zawsze uważałem kler za osoby wykształcone i uformowane ideologicznie. Niestety ta reguła niektórych nie dotyczy.
Przykre to co piszesz dla ludzi wierzących -- ale niestety prawdziwe -- często słowo ksiądz zaczana się kojarzyć nie z wiarą a z biznesem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W BP tez skrócono obchody. Ale czepiać się trzeba. Bo WALCZYMY NIEUSTANNIE. GŁUPCY
Burmistrz ze świtą skrócił obchody dlatego,że popłudniu odbywała się w knajpie 'Zacisze" na żwirowni pijatyka dla wybranych gości z okazji Św.Niepodległości i pewnie dania by zamocno przestygli,albo za mocno schłodziły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to szmaciarze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...