Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

UWAGA OSZUST

Utworzony przez malutka26, 10 marca 2009 r. o 13:08
W OKOLICACH MIASTA GRASUJE OSZUST PODAJE SIĘ ZA CZŁOWIEKA Z AGENCJI , KTÓRY ZBIERA PIENIĄZKI NA RECHABILIZTACJĘ CHŁOPCA, KTÓRY W 2002 ROKU ZOSTAŁ POTRĄCON Y PRZEZ SAMOCHÓD - Nicolas Jeziora . ZAPYTAŁAM SIĘ GO JAK MA NA IMIĘ I SPRAWDZIŁAM W INTERNECIE I JAK SIE OKAZAŁO NIKT O TAKIM IMIENI NIE ISTNIEJE A PAN TŁUMACZYŁ SIĘ, ŻE ICH INFORMATYCZKA JEST NA ZWOLNIENIU, A ZGODĘ WYDAŁ URZĄD MIASTA BIAŁEJ PODLASKIEJ ...A KIEDY ZAPYTALAM CZY PANI INFORMATYCZKA TEŻ OD 2002 ROKU CIĄGLE PRZEBYWA NA ZWOLNIENIU ZMYŁ SIĘ JAK STRUTY WYBIEGAJĄC Z BUDYNKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malutka26 napisał:
W OKOLICACH MIASTA GRASUJE OSZUST PODAJE SIĘ ZA CZŁOWIEKA Z AGENCJI , KTÓRY ZBIERA PIENIĄZKI NA RECHABILIZTACJĘ CHŁOPCA, KTÓRY W 2002 ROKU ZOSTAŁ POTRĄCON Y PRZEZ SAMOCHÓD - Nicolas Jeziora . ZAPYTAŁAM SIĘ GO JAK MA NA IMIĘ I SPRAWDZIŁAM W INTERNECIE I JAK SIE OKAZAŁO NIKT O TAKIM IMIENI NIE ISTNIEJE A PAN TŁUMACZYŁ SIĘ, ŻE ICH INFORMATYCZKA JEST NA ZWOLNIENIU, A ZGODĘ WYDAŁ URZĄD MIASTA BIAŁEJ PODLASKIEJ ...A KIEDY ZAPYTALAM CZY PANI INFORMATYCZKA TEŻ OD 2002 ROKU CIĄGLE PRZEBYWA NA ZWOLNIENIU ZMYŁ SIĘ JAK STRUTY WYBIEGAJĄC Z BUDYNKU. Znaki charakterystyczne to zaczerwieniona twarz, siwa kurtka z seledynowymi odblaskami i wada wymowy- jąkanie się. Ma ze sobą teczkę, w której wklejone ma zdjęcie chłopca i w górnej części są jego dane z rzekomą zgodę matki chłopca na zbieranie pieniążków w jej imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to podobny jest do naszego wójta .HURA wiem kim jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura ja znam ta firme i wiem ze nie sa oszustami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK ZRESZTA MOZNA KOGOS TAK OSKARZYC ZE JEST OSZUSTEM ,TRZEB BYLO POPROSIC NR TELEFONU DO FIRMY LUB DO MATKI DZIECKA,A NIE NAZYWAC KOGOS W TEN SPOSOB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi domokrążcami to trzeba uważać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nicolas Jezior istnieje, wlasnie w tej chwili odbywa sie audycja w TOK FM z jego udzialem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tok Fm napisał:
Nicolas Jezior istnieje, wlasnie w tej chwili odbywa sie audycja w TOK FM z jego udzialem.
a, i REHABILITACJA pisze sie przez H.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASIA napisał:
bzdura ja znam ta firme i wiem ze nie sa oszustami
z której strony ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KASIA napisał:
JAK ZRESZTA MOZNA KOGOS TAK OSKARZYC ZE JEST OSZUSTEM ,TRZEB BYLO POPROSIC NR TELEFONU DO FIRMY LUB DO MATKI DZIECKA,A NIE NAZYWAC KOGOS W TEN SPOSOB
Tak tylko jaka fundacja zbiera pieniążki chodząc po firmach dla kogo ta ściema chyba dla małego dziecka , które otwiera drzwi nieznajomemu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z której strony ?
Chyba sama w niej pracujesz bo żadna fundacja nie zbiera kasy na ulicy....i na temat tej Fundacji - Osoby nic w internecie nie ma także po co oszukujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAŁA TA HISTORIA TO JEDNA WIELKA ŚCIEMA ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...