Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Volkswagen passat roztrzaskał się na latarni (zdjęcia)

Utworzony przez demon, 16 listopada 2009 r. o 17:13
ALE NUMER NAWET KIEROWCA NAJPOPULARNIEJSZEGO SAMOCHODU "KOWALSKIEGO"POTRAFI POKAZAĆ KLASĘ !!!TAK TO JEST PÓŁ ŻYCIA ZBIERAJĄ NA SWOJE 10 LETNIE PASSATY CZY AUDI MYJĄ CZYSZCZĄ PASTUJĄ I PALĄ FRANKÓW ŻE SĄ NAJ.....W MIEŚCIE I W CAŁEJ WSI!!!! I SIĘ ROZBIŁO A W RADIO LECIAŁA NUTA KOZAKA W WV PASSAT LUB AUDI CZYLI BOYS I JESTEŚ SZALONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam pytanie: czy to, że była trzeźwa oznacza że nie jest piratem drogowym i dostanie tylko mandat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straty po wypadku oceniono na około 12 tys. zł. Kwota obejmuje zniszczony samochód i latarnię.
Z czego koszt samej latarni 9tys. PLN - sądząc po zdjęciach tej fury......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demon napisał:
ALE NUMER NAWET KIEROWCA NAJPOPULARNIEJSZEGO SAMOCHODU "KOWALSKIEGO"POTRAFI POKAZAĆ KLASĘ !!!TAK TO JEST PÓŁ ŻYCIA ZBIERAJĄ NA SWOJE 10 LETNIE PASSATY CZY AUDI MYJĄ CZYSZCZĄ PASTUJĄ I PALĄ FRANKÓW ŻE SĄ NAJ.....W MIEŚCIE I W CAŁEJ WSI!!!! I SIĘ ROZBIŁO A W RADIO LECIAŁA NUTA KOZAKA W WV PASSAT LUB AUDI CZYLI BOYS I JESTEŚ SZALONA
Ty nie jesteś człeku "demon" tylko "de....l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m44 napisał:
Ty nie jesteś człeku "demon" tylko "de....l
Upsss... URAZIŁEM CHORE EGO POSIADACZY WYMARZONYCH PASSATÓW I AUDI NA KTÓRE TYLE LAT ZBIERALI JAK SIĘ CZUJECIE W GRONIE NAJBARDZIEJ NUDNYCH UŻYTKOWNIKÓW POLSKICH DRÓG???JEST WAS WIELUUUUU NAPRAWDĘ GDZIE NIE SPOJRZĘ TAM FLAKI Z OLEJEM CZYLI PASSAT I AUDI !!!!!A ZA FAJERĄ KTO NAJBARDZIEJ ZACOFANY KIEROWCA WYJEDZIE TAKI NA RÓŻANIEC DO PIER...NEGO KOŚCI€ŁKA I JUŻ ZNISZCZYŁ LATARNIĘ !!!!ZGROZA !!!TYLKO WSPÓŁCZUĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
demon napisał:
Upsss... URAZIŁEM CHORE EGO POSIADACZY WYMARZONYCH PASSATÓW I AUDI NA KTÓRE TYLE LAT ZBIERALI JAK SIĘ CZUJECIE W GRONIE NAJBARDZIEJ NUDNYCH UŻYTKOWNIKÓW POLSKICH DRÓG???JEST WAS WIELUUUUU NAPRAWDĘ GDZIE NIE SPOJRZĘ TAM FLAKI Z OLEJEM CZYLI PASSAT I AUDI !!!!!A ZA FAJERĄ KTO NAJBARDZIEJ ZACOFANY KIEROWCA WYJEDZIE TAKI NA RÓŻANIEC DO PIER...NEGO KOŚCI€ŁKA I JUŻ ZNISZCZYŁ LATARNIĘ !!!!ZGROZA !!!TYLKO WSPÓŁCZUĆ
Masz pecha, bo jestem posiadaczem innej marki z roku 2005, a z kulturą wypowiedzi cienko u ciebie, że nie powiem chamsto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m44 napisał:
Masz pecha, bo jestem posiadaczem innej marki z roku 2005, a z kulturą wypowiedzi cienko u ciebie, że nie powiem chamsto.topa
Sobie taka historię przypomniałem. Kolega mój kupił Yamahę osiągnl na niej 200 ale wywalil się na prostej drodze na zakręcie bo był piasek. Nawet dziurę zrobił w asfalcie. Łapa złamana, stopa w drzazgach, piszczel, łeb pobity, potem go śrubami w całość skręcili. Oprzytomniał po puł godzinie i pyta panowie co z motorem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Sobie taka historię przypomniałem. Kolega mój kupił Yamahę osiągnl na niej 200 ale wywalil się na prostej drodze na zakręcie bo był piasek. Nawet dziurę zrobił w asfalcie. Łapa złamana, stopa w drzazgach, piszczel, łeb pobity, potem go śrubami w całość skręcili. Oprzytomniał po puł godzinie i pyta panowie co z motorem ?
To na prostej drodze czy na zakręcie? I co to ma do rzeczy? Zazdrościłes mu tego motoru czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tuja napisał:
To na prostej drodze czy na zakręcie? I co to ma do rzeczy? Zazdrościłes mu tego motoru czy jak?
ty sie naucz pisać bo sie pisze przez h a nie t twój nick
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobie taka historię przypomniałem. Kolega mój kupił Yamahę osiągnl na niej 200 ale wywalil się na prostej drodze na zakręcie bo był piasek. Nawet dziurę zrobił w asfalcie. Łapa złamana, stopa w drzazgach, piszczel, łeb pobity, potem go śrubami w całość skręcili. Oprzytomniał po puł godzinie i pyta panowie co z motorem ?
Miałem twoją starą. Opierała się na początku. O lodówkę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Miałem twoją starą. Opierała się na początku. O lodówkę.....
Gratuluje bo nikt jej nie chciał bo brzydsza niż młockarnia szerokomłotna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Gratuluje bo nikt jej nie chciał bo brzydsza niż młockarnia szerokomłotna
A oto stara Wariata: http://img389.imageshack.us/img389/9856/slaska03xi3.jpg No wariat nie jest taj źle, jak mówisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamon napisał:
A oto stara Wariata: http://img389.imageshack.us/img389/9856/slaska03xi3.jpg No wariat nie jest taj źle, jak mówisz!
ty mi tu nie..... bo od czasów tego zdjęcia się już letko posunęła ...... w latach i już nie jest taka Aleksandra Śląska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boys to się słucha w BMW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...