Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W ławce z Czeczenem

Utworzony przez takajedna, 4 września 2008 r. o 08:02
Słowa nauczycielki, która cieszy się, że nie ma dzieci, bo mogłyby chodzić do jeden klasy z dziećmi czeczeńskimi pozostawię bez komentarza...bo tak nie powinna wypowiadać się osoba jakby nie było wykształcona...przykład idzie z góry droga pani nauczycielka, powinna pani świecić przykładem... dobrze, że w tej szkole zdarzają się chociaż mądre dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obawiam sie, ze ta nauczycielka sama sie zdyskwalifikowala jako pedagog. A "nasze" dzieci z rodzicami na emigracji - czy chcielibysmy, aby byly gorzej traktowane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy pedagodzy pamiętajcie "wszystkie dzieci są nasze".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tra ta tata. Wszystkie dzieci sa nasze?. To taki ostatnio lansowany banal poprawnej, demokratycznej zasady wspolistnienia made in USA. To sznowni dyskutanci dlaczego bija sie po lbach nastoletnie dzieciaki we Francji, Anglii a i w Niemczech od czasu do czasu spala z pol dzielnicy miasta. Kolorowi - reszta swiata. Jakos Unia ani dobrze zarabiajacy tam nauczyciele nie znalezli leku na ta bolaczke. Choc w tych krajach ciagle, od wiekow innostrancy byli zawsze obok, i to w duzej ilosci - jako lokaje lub szeregowi wojskowi. A u nas patrzcie - wojt juz dojrzal politycznie, dyrektor szkoly tez, tylko jedna nauczycielka ma watpliwosci. Alez jestesmy fajnym narodem. Tylko do cholery co sie dzieje np. w sejmie, na styku partii politycznych, w IPN i w zyciu codziennym. Nie lubimy ruskich, nie lubimy Zydow, nie przepadamy za Niemcami. A Polak Polakowi - wilkiem, - i za co mamy kochac Czeczenow? p.s -- a odnosnie wypowiedzi wojta co do opieki Czeczenow nad ruskimi prostytutkami na stacji benzynowej - troche minal sie z prawda. To dobrzy ludzie z Bialej przyjechali i przemowili do rozsadku panom z Czeczenii - wojt i jego policja nie kiwneli nawet palcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasa kłamie!!! Nikt z nauczycieli gimnazjum nie wypowiadał się nt. Czeczenów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prasa nigdy nie klamie! Moze natomiast opisac wydarzenie, ktore nie mialo miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, ze kolezanka pana Adama nie ma dzieci... I niech tak zostanie. W Polsce juz i tak jest zbyt wielu ksenofobow......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele napisał:
Prasa kłamie!!! Nikt z nauczycieli gimnazjum nie wypowiadał się nt. Czeczenów.
W tym przypadku kłamie nie cała "prasa", kłamie konkretnie tzw. redaktor Marek Pietrzela. Zresztą ja go rozumiem - trzeba zajudzić, wtedy szefom tekst się spodoba, puszczą i zapłacą. No Marek, masz nagranie ze słowami tej nauczycielki ? udowodnij że nie kłamiesz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie jeszcze niedawno doszły słuchy, że to nauczyciele będą jeździć do Horbowa i tam nauczać...a tu nagle proszę proszę...okazuje się że pan dyrektor z panem wójtem mają dobre serduszka i postanowili przyjąć te jakże grzeczne dzieci:) ciekawe czy też by je tak chętnie przyjmowali gdyby ich własne dzieci chodziły do tej szkoły...????a co do stacji benzynowej to się tam działo i dzieje i będzie działo...bo widocznie kieszonkowe które Czeczeni dostaja od naszego państwa im nie wystarcza i chodzą sobie na "czyszczenie" wycieczek z Białorusi:) z drugiej strony nic tylko takim Czeczenem ze statusem uchodźcy być...nic nie robić dostawać kasę i jeszcze mieć sprzątaczkę ja też tak chcę ehh takie rzeczy to tylko w Poland i tylko w gminie Zalesie całe szczęście że ja już tam dawno nie mieszkam:) reasumując czeczeńskie dzieci + szkoła w Zalesiu = prawdziwa szkoła przetrwania...wszystkim dzieciom tam uczęszczającym i ich rodzicom życzę powodzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
topol napisał:
W tym przypadku kłamie nie cała "prasa", kłamie konkretnie tzw. redaktor Marek Pietrzela. Zresztą ja go rozumiem - trzeba zajudzić, wtedy szefom tekst się spodoba, puszczą i zapłacą. No Marek, masz nagranie ze słowami tej nauczycielki ? udowodnij że nie kłamiesz !
Przy rozmowach z kilkoma pracownikami Zespołu Szkół był też Redaktor ze Słowa Podlasia. Pan Topol przekona się zatem że nie było w Dzienniku Wschodnim kłamstwa i „zajudzania”. Czy przeprosi za nikczemne insynuacje? Na pewno nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kwiat nauczycielstwa dyr. Kołodyńskiego boi się dzieci!!! Bo co??? Że niby czeczeńskie, to jakieś gorsze??? Dobrze, że sam Kołodyński się nie boi. Ale to jest zrozumiałe. Facet ma metody - UB-eckie :-) Jak jego zastępca ośmielił się konkurować w wyborach samorządowych z obecnym wójtem - kolegą partyjnym (PSL) Kołodyńskiego - to Kołodyński gabinet mu zaplombował :-) I jeszcze go oskarżył, że został uderzony prze niego! Chryja była na całego. Teraz będzie miał okazję popisać się swoim talentem pedagogicznym :-) Niech uczy tolerancji, tylko niech wpierw jej sam się nauczy :-) No i jeszcze jakiś basen (kryty), a może nawet aquapark by się przydał dla młodzieży :-) Wszak obietnice przedwyborcze zobowiązują :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Przy rozmowach z kilkoma pracownikami Zespołu Szkół był też Redaktor ze Słowa Podlasia. Pan Topol przekona się zatem że nie było w Dzienniku Wschodnim kłamstwa i „zajudzania”. Czy przeprosi za nikczemne insynuacje? Na pewno nie.
Pan Topol nie uwierzy i nie przeprosi dopóki nie zobaczy , nie usłyszy dowodów że Pan Marek napisał prawdę. Ja nie insynuuję, ja pytam o dowody. Nie pokażesz ich - będę uważać cię za "nikczemnego" kłamcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...