Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W MILANOWIE "ZA MŁODZI NA SEN ZA STARZY NA GRZECH"

Utworzony przez gość, 13 maja 2011 r. o 22:52
"Za młodzi na sen,za starzy na grzech"i choć nastał nowy Wojt w Milanowie jak widać chyba zmęczony wczesnie spaćsię kładzie a radni widać za starzy na grzech tez na grzadkę spać wskakują czym swe żony jak przypuszczam zaniedbują,a my przeciętni tej nieprzeciętnej gminy Milanów jesteśmy wraz z nimi spać sie pokładac skazani bądz za telewizor zasiadac,a tak tam wszyscy dumnie o sporcie i zdrowiu pięknie mówią,więc gdzie te spacery i randki majowe wszak mamy niż demograficzny i moze by paru nowych obywateli przybyło a tak nic.strach nie pozdala nosa wysadzic ,a nóz ktoś kogoś w tej ciemnicy na ulicy zawadzi i ktoś komuś coś gdzies niechcący wsadzi.Dla rozjasnienia sprawy odrazu wyjaśniam ,ze sprawia to wszystko brak kompletny ŚWIATŁA KIEDYŚ CHOĆ CO DRUGA LAMPA SIĘ SWIECIŁA DZIŚ ŻADNA BO DIETA NIE POZWOLIŁA .BYŁ DŁUGI OKRES JESIENNO-ZIMOWY MELATONINY NAM BRAK I CHOC SŁONECZKO TERAZ JAŚNIEJ ŚWIECI TO DLA DOROSŁYCH WIECZOREM MOZE TROCHE TEJ SZTUCZNEJ BY SIĘ PRZYDAŁO A I RADNYM JAŚNIEJ BY SIĘ MYŚLAŁO.ŻYCZĘ WIEC SOBIE I TEJ SPOŁECZNOŚCI WIĘCEJ WIECZOREM JASNOSCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
"Za młodzi na sen,za starzy na grzech"i choć nastał nowy Wojt w Milanowie jak widać chyba zmęczony wczesnie spaćsię kładzie a radni widać za starzy na grzech tez na grzadkę spać wskakują czym swe żony jak przypuszczam zaniedbują,a my przeciętni tej nieprzeciętnej gminy Milanów jesteśmy wraz z nimi spać sie pokładac skazani bądz za telewizor zasiadac,a tak tam wszyscy dumnie o sporcie i zdrowiu pięknie mówią,więc gdzie te spacery i randki majowe wszak mamy niż demograficzny i moze by paru nowych obywateli przybyło a tak nic.strach nie pozdala nosa wysadzic ,a nóz ktoś kogoś w tej ciemnicy na ulicy zawadzi i ktoś komuś coś gdzies niechcący wsadzi.Dla rozjasnienia sprawy odrazu wyjaśniam ,ze sprawia to wszystko brak kompletny ŚWIATŁA KIEDYŚ CHOĆ CO DRUGA LAMPA SIĘ SWIECIŁA DZIŚ ŻADNA BO DIETA NIE POZWOLIŁA .BYŁ DŁUGI OKRES JESIENNO-ZIMOWY MELATONINY NAM BRAK I CHOC SŁONECZKO TERAZ JAŚNIEJ ŚWIECI TO DLA DOROSŁYCH WIECZOREM MOZE TROCHE TEJ SZTUCZNEJ BY SIĘ PRZYDAŁO A I RADNYM JAŚNIEJ BY SIĘ MYŚLAŁO.ŻYCZĘ WIEC SOBIE I TEJ SPOŁECZNOŚCI WIĘCEJ WIECZOREM JASNOSCI.
ha,ha,ha,ha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak trzymaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszczędzajcie prąd, Ziemi to wyjdzie na zdrowie, a to, że ciemno i peniacie = marny argument, jak ktoś ma Cię napaść to mu wtedy wszystko jedno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt tu nie penia a ty brachu masz tam u siebie swiatełko na dachu?to zrozum biednych zuczków ,bezrobocie,mała dziura to swiatełka im sie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
milena napisał:
nikt tu nie penia a ty brachu masz tam u siebie swiatełko na dachu?to zrozum biednych zuczków ,bezrobocie,mała dziura to swiatełka im sie chce
mam, ale chętnie bym się zamienił lub wyłączył [; ostatnio padło na 2h w nocy i się nic nie stało. Lubię ciemno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w nocy to i ja czasem lubię ciemniutko i milutko ale wjdz w położenie wieczornych zakochanych ,spacerki itp....jak za ciemno to nie mozna czsem trafic usta w usta:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorki ja tu o powaznym problemie piszę io poważnych decyzjach powaznych ludzi a wy robicie z tego żart a fe ,a nie ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem jak najbardziej za tym, żeby np. na połowę nocy wyłączać, a już na poważnie to może lepiej taką sprawę przedstawić, ale tu: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=Redakcja ? forum jak forum, bardziej nastawione na komentarze do artykułów niż miejsce na zgłaszanie problemów, próśb o interwencję czy pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
abc napisał:
ja jestem jak najbardziej za tym, żeby np. na połowę nocy wyłączać, a już na poważnie to może lepiej taką sprawę przedstawić, ale tu: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=Redakcja ? forum jak forum, bardziej nastawione na komentarze do artykułów niż miejsce na zgłaszanie problemów, próśb o interwencję czy pomoc.
dzięki za podpowiedz a tak poproszę o bliższe informacje co do tego linka i nie omieszkam tam napisac bo już mnie cos bierze na głupotę i pazerność pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosć napisał:
Sorki ja tu o powaznym problemie piszę io poważnych decyzjach powaznych ludzi a wy robicie z tego żart a fe ,a nie ładnie
Już Goethe powiedział na łożu śmierci - "więcej światła", ale kto czyta klasyków w Milanowie, nic tylko ciemnota i zabobom i tylko czasem jakiś Gość rzuci władzy na odlew kilka strofek, które ryć w kamieniu złotymi zgłoskami należy. My chcemy być jasnogrodem i wolnej miłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@gość - no tak jak napisałem, na tym forum są głównie komentarze do artykułów umieszczane przez czytelników, a pod linkiem masz bezpośredni kontakt z redakcją Dziennika Wschodniego, według mnie bardziej właściwy adres (niż forum) gdzie "warto uderzyć" [: W Panoramie Lubelskiej też pamiętam, że mówili o czymś podobnym, z tym, że tam z tego co pamiętam to chodziło gdzieś tylko o propozycję redukcji, a nie całkowitego wyłączenia tak jak u was i o pozostawienie światła na jakimś nowo wybudowanym odcinku czy obwodnicy przez "standardy UE".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż może i paru by sie znalazło. Ale we władzach to rzeczywiscie pewnie a raczej napewno dawno nikt do nich nie zaglądał oni zamiast czasem zajrzec to studiuja fundusze unijne może ktoś coś da za darmo,a ciemnogrodzie to to jest i fałsz,obłuda, fałsz ,obłuda raz się uda raz nie uda ,a częściej to pierwsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest sie czym martwic komisariatu nie ma tylko tyle ze złodzieje powyjeżdzali za granice to może i władze wychodza z tego założenia że nic się nie stanie ,ale zboczeńce nie śpia i kto wtedy się bedzie martwił ,kto zapłaci odszkodowanie potencjalnej ofierze ,to wszystko tylko przypuszczenia ,ale jak nie bedziem spacerowac tylko oglądac w-11 a dobry program to moze i uwierzymy w sprawiedliwość nie wychodzac z domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem oburzony radny nic o tym nie wiedziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Q a to ci nowina radny nie wiedział,a wiedziała cała gmina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Q a to ci nowina radny nie wiedział,a wiedziała cała gmina.
taki radny, ch .... paradny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ch..nie Ch.. ale co on robi na tych sesjach,pewnie śpi albo w krzesełko baczki puszcza a smród tych nasiadówek w całej gminie czuć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...