Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W PSW w Białej Podlaskiej będą uczyć ratownictwa lotniczego

Utworzony przez ja, 28 listopada 2011 r. o 09:00
studia doktorskie? a nie doktoranckie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez jaj to tak na poważnie , a kto na tych studiach będzie uczył przyszłych doktorów zdrowia ..docenci chyba nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd kadra do nauki tych kierunków, czyżby nie potrzeba było już proferora do utworzenia kierunku. Kto będzie uczył przyszłych ratowników, absolwenci? Nie chciałbym trafić w ich ręce i jeszcze póxniej być odwiezionym do Bialskiego szpitala. Ale koszmar, aż się spociłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powszechnie na lekarzy mowi sie: doktorze, ale studia to ciagle sa medyczne. Ewentualnie doktoranckie. Najwidocznie w PSW buduje sie nowa jakosc naluki. Ale to ma jescze cos wspolnego z nauka, studiowaniem i podazaniem za swoim profesorem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Powszechnie na lekarzy mowi sie: doktorze, ale studia to ciagle sa medyczne. Ewentualnie doktoranckie. Najwidocznie w PSW buduje sie nowa jakosc naluki. Ale to ma jescze cos wspolnego z nauka, studiowaniem i podazaniem za swoim profesorem?
"gościu" najpierw naucz się pisać , po czym zacznij się wypowiadać. Doktorat w naukach medycznych nie jest własnością lekarzy , zresztą same izby lekarskie są zakłopotane zdobywaniem tych stopni naukowych przed zdaniem egzaminu ze specjalizacji. Jeśli uczelnia pozyska kadrę naukową , która spełni kryteria komisji akredytacyjnej to jestem zdecydowanie Za .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...