Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wam kury szczać prowadzić a nie politykę robić

Utworzony przez alias, 8 czerwca 2010 r. o 09:05
A i chociaż te 20-cia parę osób ma co czytać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
A jakie to "marionetki" rządziły "przez lata"? Czy nie Jaruzele, Kwachy, Geremki, Bolki, Mazowieckie, Tuski, Michniki i inne prymitywy ciemniaki oszołomy i nieudaczniki ? A czy to nie ty Gumiaczyna ich przypadkiem wybierałeś ? Dla takich jak ty i tobie podobnym zdrajcom już mamy przygotowane suche gałęzie i sznur mocny konopny . Dalej już twego bełkotu nie jestem w stanie czytać bo mi się niedobrze robi, chyba rzygac bedę czy co ? Łeeeeee... A w RPA to na pewno miałbys lepiej - dawno wąchałbyś kwiatki od spodu, no chyba że jesteś Murzynem. Jesteś ?
Towarzysz Dzierżyński byłby z was dumny za ten tekst. I właśnie po to są wybory, aby ludzi myślacych takimi kategoriami nie dopuscic do władzy, bo są po prostu niebezpieczni dla społeczeństwa. Dziś będą wieszać przeciwników politycznych, jutro kobiety, a pojutrze dzieci. Czaisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Towarzysz Dzierżyński byłby z was dumny za ten tekst. I właśnie po to są wybory, aby ludzi myślacych takimi kategoriami nie dopuscic do władzy, bo są po prostu niebezpieczni dla społeczeństwa. Dziś będą wieszać przeciwników politycznych, jutro kobiety, a pojutrze dzieci. Czaisz?
O pan widzę bardzo obrazowo od razu tak z progu. Ja to tak lubię drażnić fanatyków. Dosyć szybko dostają piany i tylko by wieszali i rozstrzeliwali. Zero klasy hehe a dyskusję lubię.... Mimo braku rzeczowych argumentów ( poza sznurem i gałęzią ) dyskusja jest całkiem interesująca. Chciałbym poznać choćby kilka konkretów ale cóż wypalam plazmę w TV bez sensu. Nigdzie nie widzę prostego planu typu CO I JAK, tylko poklask , reklama na tle ludzkiego nieszczęścia i poklepywanie się po plecach. No ślicznie.... Smutne jest to że bez względu na konsekwencje dąży się do wyborów bo należy kuć żelazo puki gorące zanim powstaną trudne i trudniejsze pytania które ktoś publicznie zada. Zresztą jak widzę w PL jest Świetnie po prostu Świetnie , żyje się bogato , zarabia dobrze, jakieś tam powodzie to tam nie istotne zajścia najważniejsze jest aby ustawić koryta a później i tak będzie jak zawsze burdel.... Co ciekawe długo nie interesowała mnie polityka aż od paru lat zauważyłem te same twarze ale na innych stanowiskach jak była afera to sie prezesa puźniej widzi w TV a nie senatora czy posła kur...a tu jak się dopadnie człowiek do koryta to płynie jak ta lala i nie ma wysadzania z siodła publicznych egzekucji , przepadku mienia ( Federacja Rosyjska ) za aferę po prostu zmienia się stanowisko i dalej jest Fajnie hehe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Towarzysz Dzierżyński byłby z was dumny za ten tekst. I właśnie po to są wybory, aby ludzi myślacych takimi kategoriami nie dopuscic do władzy, bo są po prostu niebezpieczni dla społeczeństwa. Dziś będą wieszać przeciwników politycznych, jutro kobiety, a pojutrze dzieci. Czaisz?
Mózg masz przeżarty przez GWno ale mimo to ci odpowiem : Peło to partia czysto bolszewicka, totalitarna, faszystowska, antypolska. 10 kwietnia w Smoleńsku "dorżneli watahy" czyli Prezydenta RP i elity Państwa Polskiego. Za tę zbrodnię będziecie WISIEĆ na Placu Zamkowym, albo przynajmniej na Pl. Wolności - kiedy wreszcie powstanie Wolna Polska.Wtedy rzeczywiście powiesimy WSZYSTKICH zdrajców Narodu Polskiego. Hej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
Mózg masz przeżarty przez GWno ale mimo to ci odpowiem : Peło to partia czysto bolszewicka, totalitarna, faszystowska, antypolska. 10 kwietnia w Smoleńsku "dorżneli watahy" czyli Prezydenta RP i elity Państwa Polskiego. Za tę zbrodnię będziecie WISIEĆ na Placu Zamkowym, albo przynajmniej na Pl. Wolności - kiedy wreszcie powstanie Wolna Polska.Wtedy rzeczywiście powiesimy WSZYSTKICH zdrajców Narodu Polskiego. Hej !
Taaa.... z radością będziemy w tłumie. Zawsze to jakaś światowa rozrywka te publiczne egzekucje. Co wy tow. Pucin insynuujecie z tym "peło" ? Czy wam się wydaje że kto nie znami to przeciwko nam i tylko dwie opcje polityczne są w tym kraju? Toć to początki schizofrenii paranoidalnej..? Czy wam towarzyszu nie wydaję się że wszyscy na was nastają i chcą waszej skóry? Fachowa porada potrzebna A nie czujecie czasem potrzeby po wywieszeniu "peło" że trzeba by jeszcze jakiś sierociniec rozliczyć? może schronisko dla psów? Jak zacząć porządki to konkretnie. Jeżeli dostęp do broni zostanie uwolniony jak w usa to ja was popieram i jestem skłonny się spotkać merytorycznie po-rozprawiać o polityce hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
Mózg masz przeżarty przez GWno ale mimo to ci odpowiem : Peło to partia czysto bolszewicka, totalitarna, faszystowska, antypolska. 10 kwietnia w Smoleńsku "dorżneli watahy" czyli Prezydenta RP i elity Państwa Polskiego. Za tę zbrodnię będziecie WISIEĆ na Placu Zamkowym, albo przynajmniej na Pl. Wolności - kiedy wreszcie powstanie Wolna Polska.Wtedy rzeczywiście powiesimy WSZYSTKICH zdrajców Narodu Polskiego. Hej !
Prezentujesz najlepsze cechy bolszewików i faszystów Dobrze chociaż że do elit zaliczasz również parlamentarzystów SLD i PO którzy również zginęli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę że te forum to raczej tak dla reklamodawców i piewców jest? Dużo tu w innych tematach znawców zachwalających wylizane dupy. Tragedia. A wracając do tematu to czekam na konkrety o co chodzi dlaczego mamy paść na kolana dla panów którzy z trudem mają cokolwiek od siebie do powiedzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
A ja widzę że te forum to raczej tak dla reklamodawców i piewców jest? Dużo tu w innych tematach znawców zachwalających wylizane dupy. Tragedia. A wracając do tematu to czekam na konkrety o co chodzi dlaczego mamy paść na kolana dla panów którzy z trudem mają cokolwiek od siebie do powiedzenia?
Dawaj dalej nie ociągaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
A ja widzę że te forum to raczej tak dla reklamodawców i piewców jest? Dużo tu w innych tematach znawców zachwalających wylizane dupy. Tragedia. A wracając do tematu to czekam na konkrety o co chodzi dlaczego mamy paść na kolana dla panów którzy z trudem mają cokolwiek od siebie do powiedzenia?
Jakich "reklamodawców i piewców" ? "paść na kolana dla panów" ? czy ty Gumiaczyna masz wszystkie klepki we łbie po kolei ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
Jakich "reklamodawców i piewców" ? "paść na kolana dla panów" ? czy ty Gumiaczyna masz wszystkie klepki we łbie po kolei ?
Relkamodawcy to ci wszyscy co agitują do wyboru marionetek do koryt na tym forum. Co to nie agitacja te nawoływania do wyboru tego lub tamtego na to czy tamto stanowisko? Żadnych argumentów dlaczego itd tylko ten bo jest gość. Sam towarzyszu zachęcasz do głosowania na Jarosława brata wszystkich polaków co płynie na kole rzuconym przez los. Jakoś nic konkretnego nie słyszę w jego wypowiedziach w TV no nic... tylko poklepywanie się i łączenie w bólu a gdzie reforma , zmiana , rewolucja? W d... ? Nikt nie chce rewolucji bo byłby przegranym odbierając przywileje jakiejkolwiek grupie społecznej. Lepiej się podlizywać. Co za nędza.... Dlatego poprę oszołomów co chcą zmian nie ma idealnych kandydatów ale jakieś zło pośrednie trzeba wybrać. Zadziwia mnie twój fanatyzm towarzyszu pucin. W imię czego? Dadzą ci trochę kasy? Rewaloryzują twoją resortową emeryturę czy co? Jesteś gotów ukrzyżować w imię sprawy. Ale jakiej? Skoro nie ma prawdziwego programu ten Jarek to co ty popierasz? napisz no tu co tak wymiernego ( nie wirtualnego ) da taki a taki wybór. Jak widzę że po odsłonięciu kuluarów tzw. polityki zbiegają się krzykacze aby zakrzyczeć głos prawdy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już dobrze Gumiaku, już dobrze, uspokój się bo ci żyłka w d. pęknie i co wtedy ? Dawno tu takiego wariata na Forum nie było.Dawaj dalej ! A tak konkretnie to na kogo zagłosujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
No już dobrze Gumiaku, już dobrze, uspokój się bo ci żyłka w d. pęknie i co wtedy ? Dawno tu takiego wariata na Forum nie było.Dawaj dalej ! A tak konkretnie to na kogo zagłosujesz ?
Gumiak, nie będzie głosował on siedzi w UK - zamiata ulice - mieszka w porządnym mieszkaniu - 4 sypialnie (nie w centrum - za 500 funtów)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
druga dziewczyna napisał:
Gumiak, nie będzie głosował on siedzi w UK - zamiata ulice - mieszka w porządnym mieszkaniu - 4 sypialnie (nie w centrum - za 500 funtów)
WIEM kim jest Gumiak ! to on chciał sprzedać Jamajce różowego gumowego penisa w Londynie. Gumiak to już tak cienko u ciebie z kasą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna napisał:
WIEM kim jest Gumiak ! to on chciał sprzedać Jamajce różowego gumowego penisa w Londynie. Gumiak to już tak cienko u ciebie z kasą ?
hehe z dziką rozkoszą wręczałem coś co ją zaspokoi w chwilach rozpaczy po żywym oryginale hehe choć może poziom zabawki był niewspółmiernie trudny do ogarnięcia ;D a żeby się nie poczuć jak ostatnia dziwka ( swym milczącym przyzwoleniem ) na tego oszołoma Mikke zagłosuję może jeszcze będę w Polsce żeby tego dokonać. A jak nie to hehe shit happens jak mawiają gdzieniegdzie. W dzis Jarosław zaprezentował klasę samą w sobie sprytnie unikając debaty poprostu się nie zjawiając miszczostwo same w sobie. Ten tuman Mikke jednak ostro wirga to co mi tam... A co do mojej osoby kombinujcie dalej może tym razem użyjcie pare zwojów więcej w ramach poszerzenia horyzontów? Dla tempych niedowiarków podaję linka gdzie z palcem w d...ie zobaczą mimo nie znajomości zapewne języka że to 65f tygodniowo to tak na szybko żeby zamknąć szczekaczki ######www.zoopla.co.uk/to-rent/property/s..._price&pn=4 A wokół tej lokalizacji są cztery ogromne fabryki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.zoopla.co.uk/to-rent/property/selby/?radius=15&price_max=100&q=SELBY&results_sort=lowest_price&pn=4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
www.zoopla.co.uk/to-rent/property/selby/?radius=15&price_max=100&q=SELBY&results_sort=lowest_price&pn=4
Jak widać nie dowiarki po wklejeniu w przeglądarkę smutne okoliczności w UK hata kosztuje tyle co w PL więc o co chodzi? Zresztą hehe nie będę was drażnił poziomem nieskomplikowanego życia w UK np. ubezpieczenie samochodu 300f na rok ( w PL podstawowa składka też niczego sobie zależy od wsi ) zakupy 30-50f na tydzien przy zarobku od 200 do 400f tygodniowo. Paliwko 30gr na polskie ruble droższe ale za to samochody 50% tańsze itak dalej kurki i tak dalej heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
hehe z dziką rozkoszą wręczałem coś co ją zaspokoi w chwilach rozpaczy po żywym oryginale hehe choć może poziom zabawki był niewspółmiernie trudny do ogarnięcia ;D a żeby się nie poczuć jak ostatnia dziwka ( swym milczącym przyzwoleniem ) na tego oszołoma Mikke zagłosuję może jeszcze będę w Polsce żeby tego dokonać. A jak nie to hehe shit happens jak mawiają gdzieniegdzie. W dzis Jarosław zaprezentował klasę samą w sobie sprytnie unikając debaty poprostu się nie zjawiając miszczostwo same w sobie. Ten tuman Mikke jednak ostro wirga to co mi tam... A co do mojej osoby kombinujcie dalej może tym razem użyjcie pare zwojów więcej w ramach poszerzenia horyzontów? Dla tempych niedowiarków podaję linka gdzie z palcem w d...ie zobaczą mimo nie znajomości zapewne języka że to 65f tygodniowo to tak na szybko żeby zamknąć szczekaczki ######www.zoopla.co.uk/to-rent/property/s..._price&pn=4 A wokół tej lokalizacji są cztery ogromne fabryki....
Głosuj na MIKKE, na emeryturze w Polsce zostanie ci tylko ćpanie z rozpaczy (ponoć tu wrócisz? Tylko jestem ciekawa skąd ? Z Białej do Pereszczówki?) ! Człowieku, byłeś kiedykolwiek w Anglii ? Czy tylko naczytałeś się ofert agencji i wypowiedzi nieudaczników na forach ? (zauważ i weź pod uwagę na przyszłość, że takie TO OGŁUPIA) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa i najważniejsze poziom pojękujących dyskutantów określa w cudowny sposób sam tytuł tego tematu tak właśnie was widzę drogie dziewczyny i was tow. pucin heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
aaa i najważniejsze poziom pojękujących dyskutantów określa w cudowny sposób sam tytuł tego tematu tak właśnie was widzę drogie dziewczyny i was tow. pucin heheh
Podaj e-maila dyskusja się rozwinie Śmieszą mnie takie teksty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
aaa i najważniejsze poziom pojękujących dyskutantów określa w cudowny sposób sam tytuł tego tematu tak właśnie was widzę drogie dziewczyny i was tow. pucin heheh
I co boisz się rozmowy (z płcią przeciwną) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...