Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

wam kury szczać prowadzić a nie politykę robić

Utworzony przez alias, 8 czerwca 2010 r. o 09:05
biedronka napisał:
I co boisz się rozmowy (z płcią przeciwną) ?
Ja się nie boję! Sledzę Twoje wpisy na różnych wątkach i widzę, że potrafisz tylko wyzywać i wyśmiewać. Zero rzeczowej dyskusji, wiec może lepiej zamilknij.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedronka napisał:
I co boisz się rozmowy (z płcią przeciwną) ?
A skąd tylko dyskusja składa się z argumentów czyż nie? A co do emerytury to zostanie przyznana w UK a może być wypłacana w takiej właśnie wysokości w PL i co zonk? Zasiłek dla bezrobotnych już pare osób pobrało w angielskiej wysokości w polskiej utopii hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gumiaczyna napisał:
hehe z dziką rozkoszą wręczałem coś co ją zaspokoi w chwilach rozpaczy po żywym oryginale hehe choć może poziom zabawki był niewspółmiernie trudny do ogarnięcia ;D a żeby się nie poczuć jak ostatnia dziwka ( swym milczącym przyzwoleniem ) na tego oszołoma Mikke zagłosuję może jeszcze będę w Polsce żeby tego dokonać. A jak nie to hehe shit happens jak mawiają gdzieniegdzie. W dzis Jarosław zaprezentował klasę samą w sobie sprytnie unikając debaty poprostu się nie zjawiając miszczostwo same w sobie. Ten tuman Mikke jednak ostro wirga to co mi tam... A co do mojej osoby kombinujcie dalej może tym razem użyjcie pare zwojów więcej w ramach poszerzenia horyzontów? Dla tempych niedowiarków podaję linka gdzie z palcem w d...ie zobaczą mimo nie znajomości zapewne języka że to 65f tygodniowo to tak na szybko żeby zamknąć szczekaczki ######www.zoopla.co.uk/to-rent/property/s..._price&pn=4 A wokół tej lokalizacji są cztery ogromne fabryki....
Gumiak, z tym różowym penisem to chyba nie bardzo wiesz o co chodzi wiec ci powiem, "Jamajka" to Komorowski, penisa dostał w prezencie na spotkaniu w Londynie, w youtube możesz zobaczyć jak pięknie go sobie na sztorc ustawił na stole, przed Bobińską akurat., i wpatrywał się w niego rozmarzonym okiem. A co do Jarka który nie przyszedł na debatę na UW to słusznie, tam było na widowni młode pełowskie bydło ryczące jak kibole.Porządny człowiek z bydłem nie dyskutuje, bydlaka leje się kijem po d.upie i ... do chlewa ! Na twój temat tu nikt nie "kombinuje" narcyzie ! po prostu robimy sobie jajca z ciebie.Nie zauważyłeś ? No i g. mnie obchodzi ile jest fabryk "wokół twojej lokalizacji" ! A propos JKM to ci tylko powiem że 90 % tego co on mówi jest niezrozumiałe, Jak gość z wadą wymowy mógłby być Prezydentem ? Nie żartuj ! A co ci się w jego poglądach tak podoba ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAKE PIS NOT WAR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alias napisał:
MAKE PIS NOT WAR
MAKE WAR, NOT SMAR !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
h t t p : / / niepolezieorzelwgwna.i8.com/bronek.html bez spacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajace gumowce putinki i inni fanatycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarmusz napisał:
Ja się nie boję! Sledzę Twoje wpisy na różnych wątkach i widzę, że potrafisz tylko wyzywać i wyśmiewać. Zero rzeczowej dyskusji, wiec może lepiej zamilknij.
Ze mną bedziesz dysputowal tez? moze o krowach i swinkach pogaworzymy? podlaski tlumoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś napisał:
Ze mną bedziesz dysputowal tez? moze o krowach i swinkach pogaworzymy? podlaski tlumoku
Szanowny Podlaski Tłumoku, niech zgadnę - jesteś zwolennikiem peło ? tak ? A twoi idole to te prymitywy: pedał Majewski,Kupa Wojewódzki,średniowieczny ch.uj Hołdys, fałszywy profesor Bartoszewski, niemiecki Kutz, rosyjski Wajda, tatarski Olbrychski, Dziadek z Wermachtu Tusk, Żenada Powódż Komorowski, Obrzydliwy Schetyna, gnój Palikot i... inne mohery ? Wiocha ! Obciach ! Żenada ! Prymityw ! Smród ! Heeej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... inne mohery" Mohery to Kaczorek nasz kochany nie obrażaj ziomali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
"... inne mohery" Mohery to Kaczorek nasz kochany nie obrażaj ziomali
Niestety, mój drogi, nie jesteś na bieżąco. Dzisiaj "mohery" czyli oszołomy, wiocha, prymitywy ... to wyborcy peło ! Peło już nie jest trendy ! Dzisiaj peło, GWno, TVN... to wstyd i obciach ! Czasy sie zmieniają. Dzisiaj to WY jesteście PASSE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
Niestety, mój drogi, nie jesteś na bieżąco. Dzisiaj "mohery" czyli oszołomy, wiocha, prymitywy ... to wyborcy peło ! Peło już nie jest trendy ! Dzisiaj peło, GWno, TVN... to wstyd i obciach ! Czasy sie zmieniają. Dzisiaj to WY jesteście PASSE !
Ja jestem OSWIECONY, GENIUSZ ze STOLICY i mam berecik z antenka zaglosuje na Jarka Wiocha wschodnia glosuje tylko na Pelo ! My na Jareczka naszego kochanego jedynego madrego POLAKA Polacy RAZEM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Ja jestem OSWIECONY, GENIUSZ ze STOLICY i mam berecik z antenka zaglosuje na Jarka Wiocha wschodnia glosuje tylko na Pelo ! My na Jareczka naszego kochanego jedynego madrego POLAKA Polacy RAZEM !!!
Jeśli masz berecik , a zwłaszcza z antenką, to radzę ci głosuj na takiego samego mohera jak ty, czyli na Bronka z peło ! Wszystkie mohery i wiocha głosuje dziś na Bronka ! Mohery na Bronka ! Razem ! Zgoda buduje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
Jeśli masz berecik , a zwłaszcza z antenką, to radzę ci głosuj na takiego samego mohera jak ty, czyli na Bronka z peło ! Wszystkie mohery i wiocha głosuje dziś na Bronka ! Mohery na Bronka ! Razem ! Zgoda buduje !
Mój berecik z antenka musze skombinowac jakis z wloczki moherkowy i braciom rozdac na spotkaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Mój berecik z antenka musze skombinowac jakis z wloczki moherkowy i braciom rozdac na spotkaniu
Co byś nie gadał to jedno jest pewne : każdy moher i prymityw dzisiaj głosuje na Bronka ! Hej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
Co byś nie gadał to jedno jest pewne : każdy moher i prymityw dzisiaj głosuje na Bronka ! Hej !
a inni maja jakieś gadżety ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
a inni maja jakieś gadżety ?
No słyszałem że Janusz Świński Ryj z Biłgoraja ma jakiegoś gadżeta. Podobno jest homo czy tam jakimś bisex ? A inni znowu mówią że to zwykły gnój jest.. Ja tam nie wiem, u nas na wsi mówią że to zboczeniec. Może i tak ? W każdym razie Bronek jest jego przyjacielem. Jak Bronek zostanie Prezydentem to Janusz Fallus Palikot będzie jego PRAWĄ reką od penisa. Hej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pucin napisał:
Gumiak, z tym różowym penisem to chyba nie bardzo wiesz o co chodzi wiec ci powiem, "Jamajka" to Komorowski, penisa dostał w prezencie na spotkaniu w Londynie, w youtube możesz zobaczyć jak pięknie go sobie na sztorc ustawił na stole, przed Bobińską akurat., i wpatrywał się w niego rozmarzonym okiem. A co do Jarka który nie przyszedł na debatę na UW to słusznie, tam było na widowni młode pełowskie bydło ryczące jak kibole.Porządny człowiek z bydłem nie dyskutuje, bydlaka leje się kijem po d.upie i ... do chlewa ! Na twój temat tu nikt nie "kombinuje" narcyzie ! po prostu robimy sobie jajca z ciebie.Nie zauważyłeś ? No i g. mnie obchodzi ile jest fabryk "wokół twojej lokalizacji" ! A propos JKM to ci tylko powiem że 90 % tego co on mówi jest niezrozumiałe, Jak gość z wadą wymowy mógłby być Prezydentem ? Nie żartuj ! A co ci się w jego poglądach tak podoba ?
A to faktycznie nie wiedziałem o co kaman z tym penisem to dobrze że dostał może mu nieco zwoje zaczęły pracować jak takie cudo zobaczył.i JKM to deb*** tak niestety to widzę ale całej reszty również nie widzę przy sterach. TV robi kibel z mózgu i tak w zasadzie to KOrwin przynajmniej ma jakieś pomysły z którymi po części się zgadzam a po części nie i to właśnie go odróżnia od poklepywaczy pleców. Przynajmniej ukazuje swoje wady i nie boi się nie popularnych zdań gdzie cała reszta jest tak oślizła od wazeliny że... wjedzie wszędzie bez problemu. Smutne to że mało jest prawdziwych polityków a dużo wazeliniarzy. Palikot mi się podoba akurat bo ma podobny charakter do mojego nie siedzi cicho w cieniu szefów tylko miesza i swoje zdanie wyjawia bez oporu a to mi się akurat podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
Mój berecik z antenka musze skombinowac jakis z wloczki moherkowy i braciom rozdac na spotkaniu
lepiej mieć beret niż maskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę wam się przyznać szczerze, Świetnie czuję się w MOHERZE, Gdy tak w lustrze się oglądam, Doskonale w nim wyglądam, Choć "wykształciuch" jadem pluje, Wcale tym się nie przejmuję. Więcej we mnie animuszu, Niż u głupka w kapeluszu Wesoły Moher (IK)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...