Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiceprezydent Waldemar Godlewski nadzoruje oświatę

Utworzony przez Josef46, 25 grudnia 2010 r. o 08:34
A co już brakuje hazardzistów na stołek w Białej? Żmijan uzgodni z Palikotem i znajdą gdzieś sprzedawcę telefonów ,albo właściciela jednorękich bandytów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację żmijan jest przecież przyja cielem od zamówień p czapskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację żmijan to kolega czpskiego od pp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żywa komusza skamielina z epoki PRL-u nadzorcą bialskiej oświaty, gorliwy wyznawca komunizmu jest przecież doskonałym fachowcem od historii, demokracji i zasad gospodarki rynkowej. Pan Czapski cofa Białą. Już wiadomo jakie bedą nadania etatów w szkołach i jaki duch tam zapanuje a właściwie utrzyma się. Szkoda naszych dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"sor" napisał:
Żywa komusza skamielina z epoki PRL-u nadzorcą bialskiej oświaty, gorliwy wyznawca komunizmu jest przecież doskonałym fachowcem od historii, demokracji i zasad gospodarki rynkowej. Pan Czapski cofa Białą. Już wiadomo jakie bedą nadania etatów w szkołach i jaki duch tam zapanuje a właściwie utrzyma się. Szkoda naszych dzieci.
Wychowają nam dzieci w duchu marksizmu - leninizmu oraz miłości do związku zdradzieckiego, pardon, Związku Radzieckiego. Jaką opozycją był Czapski, chyba bardzo koncesjonowaną. Wstyd mieszkańcy Białej za Wasz wybór, to nie jest pomyłka to już jest Wasza głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"sor" napisał:
Żywa komusza skamielina z epoki PRL-u nadzorcą bialskiej oświaty, gorliwy wyznawca komunizmu jest przecież doskonałym fachowcem od historii, demokracji i zasad gospodarki rynkowej. Pan Czapski cofa Białą. Już wiadomo jakie bedą nadania etatów w szkołach i jaki duch tam zapanuje a właściwie utrzyma się. Szkoda naszych dzieci.
Nawiązując do mojej wypowiedzi, to jest także porażka pedagogów i moja osobiście oraz rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale butna gęba. Wzorzec dla młodzieży. Piękny komuszy życiorys. Boże, do czego to dochodzi. Komuch, na czele oświaty. To możliwe tylko w Białej Lasce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie już nic nie dziwi. Mam tak od czasu, gdy (p)rezydentem został Bigosław Komoruski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy działacze PO w Białej są aż tak sprzedajni? Jeszcze niedawno prowadzili kampanię wyborcza pod hasłem Biała zasługuje na zmiany. Na Czapskim nie pozostawiali suchej nitki a teraz chcą się sprzedać za v-ce prezydenta? Wilczewskiegi niedawno czapski wyrzucił na zbity pysk własnie ze stanowiska v-ce prezydenta. Jeszcze niedawno podpisywał koalicję z Pisem a teraz znowu z Czapskim? Wilczewski chyba za grosz nie ma honoru? Jak on patrzy w lustro podczas golenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garden napisał:
Czy działacze PO w Białej są aż tak sprzedajni? Jeszcze niedawno prowadzili kampanię wyborcza pod hasłem Biała zasługuje na zmiany. Na Czapskim nie pozostawiali suchej nitki a teraz chcą się sprzedać za v-ce prezydenta? Wilczewskiegi niedawno czapski wyrzucił na zbity pysk własnie ze stanowiska v-ce prezydenta. Jeszcze niedawno podpisywał koalicję z Pisem a teraz znowu z Czapskim? Wilczewski chyba za grosz nie ma honoru? Jak on patrzy w lustro podczas golenia?
Nie wiem czy wszyscy zwrócili uwagą na ostatnie wydarzenia. Zsobaczono Chodzińskiego, Litwiniuka, że parli do koalicji z PiS / wcześniej uzgodnionej przez zarząd powiatu PO/. Pan Żmijan wyrzucał ich z partii. Dziś PO w imię interesów politycznych za sprawą Żmijana wchodzi w układ z Czapą. Nie lubię Czapskiego ale chylę głowę przed jego cwaniactwem; rządzi Białą,wiceprezydent z PO będzie biegał za nim jak piesek na krótkiej smyczy, będzie miał większość w Radzie. Na 4 lata spokój. Czekam na sukcesy bo teraz nie powie że miał opozycję. Bialski PiS musi wreszcie dokonać reorganizacji, zmienić tok myślenia i wziąć się do roboty. Co do pana Godlewskiego dla mnie to komuch ale głosowało na niego 500 - 600 ludzi. Nie wiem czy uczą sami w szkole, mają tam dzieci lub wnuki. Moje dotychczasowe doświadczenie mówi, że nic dobrego się nie wydarzy. W szkołach panować będzie system nakazowo rozdzielczy, wróci pomysł łączenia szkół / oczywiście ze względów oszczędnościowych/, swoi będą mieli lepiej. Sport będzie toczył się dalej swoim byle jakim rytmem bo nikt nie będzie miał ochoty zmieniać tego co jest. Moja prognoza sprawdzi się w 99%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zyzio napisał:
Nie wiem czy wszyscy zwrócili uwagą na ostatnie wydarzenia. Zsobaczono Chodzińskiego, Litwiniuka, że parli do koalicji z PiS / wcześniej uzgodnionej przez zarząd powiatu PO/. Pan Żmijan wyrzucał ich z partii. Dziś PO w imię interesów politycznych za sprawą Żmijana wchodzi w układ z Czapą. Nie lubię Czapskiego ale chylę głowę przed jego cwaniactwem; rządzi Białą,wiceprezydent z PO będzie biegał za nim jak piesek na krótkiej smyczy, będzie miał większość w Radzie. Na 4 lata spokój. Czekam na sukcesy bo teraz nie powie że miał opozycję. Bialski PiS musi wreszcie dokonać reorganizacji, zmienić tok myślenia i wziąć się do roboty. Co do pana Godlewskiego dla mnie to komuch ale głosowało na niego 500 - 600 ludzi. Nie wiem czy uczą sami w szkole, mają tam dzieci lub wnuki. Moje dotychczasowe doświadczenie mówi, że nic dobrego się nie wydarzy. W szkołach panować będzie system nakazowo rozdzielczy, wróci pomysł łączenia szkół / oczywiście ze względów oszczędnościowych/, swoi będą mieli lepiej. Sport będzie toczył się dalej swoim byle jakim rytmem bo nikt nie będzie miał ochoty zmieniać tego co jest. Moja prognoza sprawdzi się w 99%.
....... i wreszcie będzie PORZĄDEK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz najbogatszy Poseł z PO (ok 3 mln zł)z Prezydentem Białej wybiora sobie kolesia na Vice co będzie latał, przytakiwał i będzie wszystko cacy .... Chodziński i Litwiniuk zostali wywaleni z PO bo ugrali za duży wynik a nie byli na łańcuszku więc byli potencjalnym zagrożeniem dla starej gwardii. Mam nadzieję że za jakiś czas sprawiedliwość zwycięży. Co do Wilczewskiego to szkoda gadać... tak na marginesie PoPis jest i w Lublinie i w Łukowie i wielu innych miastach ... więc o co chodzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alina napisał:
Teraz najbogatszy Poseł z PO (ok 3 mln zł)z Prezydentem Białej wybiora sobie kolesia na Vice co będzie latał, przytakiwał i będzie wszystko cacy .... Chodziński i Litwiniuk zostali wywaleni z PO bo ugrali za duży wynik a nie byli na łańcuszku więc byli potencjalnym zagrożeniem dla starej gwardii. Mam nadzieję że za jakiś czas sprawiedliwość zwycięży. Co do Wilczewskiego to szkoda gadać... tak na marginesie PoPis jest i w Lublinie i w Łukowie i wielu innych miastach ... więc o co chodzi ??
... o PZPR, żeby dalej mogli doić kasę miejską. Stanowiska w UM, w wodociągch, pecu, szkołach. "Wygrywać" przetargi na usługi w UM. Plany zagospodarowania pod markety. Zwolninia z czynszu za lotnisko. Andrzej to tylko ich listek figowy na gołym ... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarnowane 4 lata....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie się od Godlewskiego. Był moim dyrektorem. Złego słowa o nim nie można powiedzieć. Zapytajcie lepiej rodziców i dziadków czy nie byli w PZPR. Wolę człowieka, który się do tego przyznaje niż tych, którzy donosili na przyjaciół a teraz jak gdyby nigdy nic siedzą w pierwszych ławkach w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Odwalcie się od Godlewskiego. Był moim dyrektorem. Złego słowa o nim nie można powiedzieć. Zapytajcie lepiej rodziców i dziadków czy nie byli w PZPR. Wolę człowieka, który się do tego przyznaje niż tych, którzy donosili na przyjaciół a teraz jak gdyby nigdy nic siedzą w pierwszych ławkach w kościele.
... zaraz "nadzoruje", on tylko te 10 patoli miesięcznie będzie inkasował w magistracie. Co do PZPR to nie wszyscy rodzice czy dzadkowie tam należeli. Ale nie w tym problem. Problem w PZPR-owskich klikach które w ciągu 12 lat panowania Cz. opanowały miasto i hamują jego rozwój w imię partykularnych interesów czerwonych klik. A PZPR-owcy rodem z PRL-u na szczytach władzy, to obraza sprawiedliwości społecznej i dobrego smaku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczeń napisał:
Odwalcie się od Godlewskiego. Był moim dyrektorem. Złego słowa o nim nie można powiedzieć. Zapytajcie lepiej rodziców i dziadków czy nie byli w PZPR. Wolę człowieka, który się do tego przyznaje niż tych, którzy donosili na przyjaciół a teraz jak gdyby nigdy nic siedzą w pierwszych ławkach w kościele.
Ty uczeń, coś słaby z historii, w tym liceum byłeś. Pzpr obok m.in. parti faszystowskiej oraz terrostycznych, była na liście organizacji przestępczych dławiących wolność ludzi. Za czasów komuny, kiedy chciałeś dostać wizę do USA, wypełniałeś w konsulacie, druczek, w którym wymienione były partie i organizacje terrorystyczne, do których przynależność lub sympatyzowanie, wykluczało otrzymanie zezwolenia na wjazd do USA. Na liście tych przestępczych organizacji była pzpr. Do członków tej przestępczej organizacji, gnębiącej swój własny naród, należał, obecny nadzorca oświaty w Białej Podlaskiej, W.G. Czy się teraz tego wstydzi czy nie, to już sprawa jego sumienia i obecnej koniunktury politycznej. Ale fakt przynależności do organizacji przestępczej pozostaje oczywisty. ps. Znałem, za czasów komuny, wielu ludzi, dla których dyshonorem było wstąpienie do tej bandy pzpr-owskich degeneratów, dławiących pałą, wolność własnych obywateli. Często płaciło się wysoką cenę za niezależność poglądów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garden napisał:
Czy działacze PO w Białej są aż tak sprzedajni? Jeszcze niedawno prowadzili kampanię wyborcza pod hasłem Biała zasługuje na zmiany. Na Czapskim nie pozostawiali suchej nitki a teraz chcą się sprzedać za v-ce prezydenta? Wilczewskiegi niedawno czapski wyrzucił na zbity pysk własnie ze stanowiska v-ce prezydenta. Jeszcze niedawno podpisywał koalicję z Pisem a teraz znowu z Czapskim? Wilczewski chyba za grosz nie ma honoru? Jak on patrzy w lustro podczas golenia?
M A S A K R A !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michalczuk to dopiero porażka edukacyjna i moralna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WALDEK- TE WASZE ŻOŁNIERZYKI ZE STRAŻY MIEJSKIEJ PRZESYPIAJĄ SOBIE W SAMOCHODZIE ZA MIASTEM (FIAT SIENNA 29.03.2011. od 12 do 13godz, NASTĘPNYM RAZEM ZROBIĘ ZDJĘCIA I ZAMIESZCZĘ W INTERNECIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...