Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisznice: Motocyklista ranny w wypadku (zdjęcia)

Utworzony przez Ciuciek, 13 maja 2012 r. o 19:33
ale nie zmienia to faktu że jechał w terenie zabudowanym, między wysepkami z ograniczeniem do 40 ..gdyby jechał przepisowo to wyhamowałby przed tym samochodem... to że ktoś jest młody to nie znaczy, że nie umie jeździć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluje mlodziezy z samochodu brawurowej jazdy, teraz trafili na motocykl, niedlugo moze trafia na auto, strzezcie sie bo mozecie to byc i WY !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kotenienku jakby Ci nagle ktos wyjechal z za zakretu, ciekawe czy bylbys taki sprytny i wyhamowal ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, według mnie właśnie tak było motocykl jechał prosto, a Ci z samochodu wymusili pierszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a fakt jest taki, ze pan prowadzacy motocykl jechal wolno i jechal prosto, a pan prowadzacy auto zrobil manewr szybciej niz pomyslal swoim mozdzkiem czy dobrze robi, jego wyliczenia staly sie bledne, wyjechal z zza zakretu uderzajac w motocykl....zaznacze ,ze skrecajac wymusil pierwszenstwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie, ten motocyklista jechał z taką prędkością, że i tak dobrze iż nie zginął na miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby jechał szybko motorem to bym go słyszał, a motor jadący wolno nie jest taki głośny. a nie byłem tak daleko, widać było, że motorem chciał uciekać, bo zderzenie było praktycznie obok głównej drogi, tylko na samym początku tej co chciał wjechać samochód.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojejejj pewnie strasznie szumialo, po tym to stwierdziles.... tak jak stare mochery, jak slychac motocykl to znaczy ze szybko musi jechac haha a zagladales mu w licznik, ze piszesz, ze szybko jechal??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo chociaz widziales? ludzie, jak mozna stwierdzic po halasie czy ktos szybko jechal czy tez nie!!! zalosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie napisałem, że szybko, napisałem, że jechał wolno. Wina 100% po stronie kieorwcy samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie do Ciebie to bylo do pana ktory wypowiadal sie jeszcze przed panem. i jeszcze cos do niego ja nie napisalem, ze jak ktos jest mlody to nie umie jezdzic, napisalem tylko, ze nie ma wyobrazni i doswiadczenia nie ma.... i torche mniej mysli, ale po tym co sie stalo, ta banda idiotow bedzie myslec, bo im to spac nie pozwoli, czlowieka niewinnego, jadacego prosta droga prawie zabic, wymuszajac pierwszenstwo.... tatus pewnie juz stara sie o adwokata dla syneczka, prawko pewnie tez po znajomosci i tragedia gotowa, sad moze sadzic, ale Bóg jeden wie kto winny i to on bedzie sadzic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obrotomierz leżał kilka metrów od pozostałych kawałków i wskazówka była za połową... co znaczy że wolno to on nie jechał. Ludzie tamtędy codziennie przechodzą dziesiątki ludzi i dzieci, patrzcie na znaki i ograniczenia!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsze, żeby motocyklista z tego wyszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sluchaj, jak widzisz,ze cos w Ciebie wjezdzasz to hamujesz, czy przyspieszasz? proste pytanie, na logike koles... mysle, ze sobie doskonale poradzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyjdzie z tego, jest silny, ma ogromne wsparcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz jaki jest stan? jakie ma obrażenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem i zachowam to dla siebie nie bede tego publikowal, bo nie czuje takiej potrzeby, nie potrzebny tu rozglos, zadne komentarze i oceny, dla mnie wazne jest to, ze z dnia na dzien bedzie lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to nie podlega zadnej dyskusji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze rano widziałem ten motor przed biedronką w Wisznicach, ale na 100% nie jestem pewien
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle, ze wyczerpalismy temat az nad to zamiast obgadywac niewinnego, rannego, lepiej sie pomodlic za niego, nikt nie wie co nas spotka, ale oczywiscie najprosciej jest obsmarowac czyjas d*** za czyimis plecami, gdybac co to on zrobil a co nie, jak TY człowieku bys sie zachowal nikt nie wie, musialbys znalezc sie w tym miejscu i o tym samym czasie co on, zeby tego doswiadczyc. to tyle w tym temacie, uwazajcie na siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...