Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Witulin: 16-latka zginęła w wypadku

Utworzony przez daniel, 12 lipca 2009 r. o 15:21
ja pytam gdzie są rodzice, gdzie oni są, gdzie są oni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszna wiadomość,znam Anie a raczej znałam od małego i zawsze spokojna .Jej mama dobrze się nią opiekowała to poprostu tacy młodzi że na swoim postawią i rodziców się nie słuchają a potem takie skutki.Łączę się w bólu z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matce tego ch...powinno sie usunąć macicę !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To to Areczek jeszcze trochę poczeka na swoje wymarzone prawko... A tak na marginesie ciekawe kto mu udostępnił samochód, bo to też jest karane. A jeśli nikt się nie przyzna to Aruś jeszcze dostanie latek za kradzież wozu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xena9342 napisał:
To straszna wiadomość,znam Anie a raczej znałam od małego i zawsze spokojna .Jej mama dobrze się nią opiekowała to poprostu tacy młodzi że na swoim postawią i rodziców się nie słuchają a potem takie skutki.Łączę się w bólu z rodziną.
To była moja najukochańsza siostra ... ty sobie pomyśl jak ja sie musze czuć w domu gdy jest teraz taka cisza...a kiedyś było innaczej a teraz sam w to niewieże że takie coś sie wydażyło przez takiego cwela...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co takie siksy robiły o trzeciej nad ranem. czy rodzice uwierzyli w hasło "róbta co chceta "pewnego deb***nego osobnika .Można w to wierzyć ,tylko po co póżniej ten płacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***ny to ty jestes...one pewnie o owsiaku słyszeli tylko raz w roku na poczatku stycznia....a ty juz jakies chore wnioskowanie urzadzasz ze wzieły sobie do serca nazwe jego programu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję ze przeczytaja to jego rodzice... Co wy ku*** ludzie robicie synio pijany bez prawka siada w tatusia samochodzik i jedzie sobie gdzies tam zabija niewinna dziewczyne pozostale londuja w szpitalu a on wychodzi cało z tego wszystkiego.. ku*** mac szkoda ze ja nie konczylem prawa bo jakby wpadl w moje rece w sadzie jemu dozywocie a wam po 25 latek za nie dopilnowanie waszego kochanego synka mordercy... Zmiencie to polskie prawo karne dla takich niedojebow bo normalnie staje sie nie do zniesienia i zacznijcie karac tez tych ktorzy pozwalaja na to zeby pijak siadal i jechal samochodem i do tego jeszcze bez prawka. Ludzie zacznijcie dzialac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MI JEJ SZKODA ALE KTO IM KAZAŁ Z NIMI JECHAĆ ?NIKT NA SIŁĘ ICH NIE WSADZAŁ DO TEGO WOZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty sobie pomyśl jak ja sie musze czuć w domu gdy jest teraz taka cisza
nigdy tego nie rozumiałem, zamiast martwić się o siostrę, żałować, że tak szybko odeszła, żałować jej szczęścia i radości jaką miała jeszcze okazję w życiu mieć, jej rodziny, i innych super spraw jakie w życiu można osiągnąć, to piszesz o tym, jak TOBIE jest źle, jak się źle czujesz bo w domu jest cicho? Pawle, Tobie nic się nie stało, Ty dalej żyjesz, krzywda Ci się nie dzieje, nad sobą nie płacz bo to brzydko świadczy o Tobie, płacz nad zmarłą siostrą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nigdy tego nie rozumiałem, zamiast martwić się o siostrę, żałować, że tak szybko odeszła, żałować jej szczęścia i radości jaką miała jeszcze okazję w życiu mieć, jej rodziny, i innych super spraw jakie w życiu można osiągnąć, to piszesz o tym, jak TOBIE jest źle, jak się źle czujesz bo w domu jest cicho? Pawle, Tobie nic się nie stało, Ty dalej żyjesz, krzywda Ci się nie dzieje, nad sobą nie płacz bo to brzydko świadczy o Tobie, płacz nad zmarłą siostrą!
Heh, spokojnie. Przecież to prowokacja. Akurat ktoś w żałobie pisałby takie dyrdymały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara jest tylko jedna. 2 lata pracy w Hospicjum i DOŻYWOTNI zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych (w jego przypadku oznaczałoby to zakaz wyrobienia prawa jazdy). Inaczej tacy d.b.ile dalej bedą siali postrach na drogach !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Matce tego ch...powinno sie usunąć macicę !!!!!!!!!!
a gdzie sa matki tych 16-latek co łaziły o 3 nad ranem??takie dzieci powinny dawno spac...dla mnie on jest winny-zgoda.ale one tez..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pistolet, tłumik i wizyta w jego domu jedyną szansą na spokojny sen do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego nigdy nie łapie stopa. mam 16 lat. około godziny 3 nad ranem wyszedłem z dziadkiem z domu żeby go podprowadzić... Usłyszeliśmy jak coś z daleka pędzi jak holera BUUUUUU i wycie silnika. Poźniej pisk opon kilka huków i wiski oraz krzyki ludzi... myśleliśmy że to ktoś wraca z zabawy i sie wygłupia jak zawsze to bywa u nas. Ale ludzie krzyczeli przez około 10 minut i z białej usłyszeliśmy jadące karetki i policje... Trzymajcie sie dziewczyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego Arka trzeba wsadzić do Paki na 25 lat, to może zmądrzeje ten deb***. Zabiłeś człowieka sku***elu! Dociera to do twojego pustego łba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
a gdzie sa matki tych 16-latek co łaziły o 3 nad ranem??takie dzieci powinny dawno spac...dla mnie on jest winny-zgoda.ale one tez..
FrAJERZE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RENKA napisał:
FrAJERZE!
Na jakim świecie ty żyjesz?! Upilnować 16latki-robią co chcą. One nie prowadzą auta po pijaku, KIEROWCA BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA PASAŻERÓW!!! żałuję że ten gówniarz nie leży w grobie zamiast Anki! Nie masz co spekulować czyja była wina, bo arek wyszedł bez szwanku, a Dziewczyna nie żyje!! i nie mieszaj w to rodziców, bo wiem że dawali z siebie ile mogli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako ojciec dwojki dzieci moge sie probowac wczuc w role rodzicow pokrzywdzonych dzieci. Areczek zostalby przeze mnie powieszony w srodku lasu zeby nikt go nie znalazl. Glupich gnoi jak on trzeba pozbywac sie jak zarazy! Ale dobrym pytaniem jest rowniez to skad wzial samochod? Jesli jest to samochod rodzicow to w tym wypadku powinna sie nalezec i wysoka kara dla jego rodzicow bo dobrze wychowane dziecko nie ruszaloby samochodu bez przyzwolenia a jesli rodzice pozwolili to nie sa lepsi od synusia. Kiedys moze ci bezmozgowcy zorientuja sie ze posiadanie samochodu to jak posiadanie broni..... to zabija!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedzcie mi dlaczego ten młody miał samochód bo tak jak ktoś napisał ze gówniarze robią co chcą i właśnie on jako gówniarz w ich wieku ich rówieśnik (i nie wierze ze jechały stopem ,tylko prawdopodobnie z nim się wcześniej umówiły że pojadą i wziął samochód)ale właśnie gdzie jego rodzice czy nie widziały że z pod domu wyjeżdża synek i ze go nie ma w domu na noc! Chyba ze się mylę że wcześniej się razem umówiły ale dziś młodzież szpanować chce i od tego szpanu w głowach im się przewraca ale rodziców tego chłopaka bym wzięła za kudły za to że jakim prawem miał samochód!a może to sam tatuś dał bo niech pokaże że ma !synkowi dał zabaweczkę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...