Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda zalała centrum Białej Podlaskiej

Utworzony przez ~gosc~, 29 stycznia 2010 r. o 15:28
Bialskich Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej. Trzeba jeszcze dodać, iż te wodociągi znajdują się w Białej Podlaskiej. Panie redaktorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Bialskich Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN Sp. z o.o. w Białej Podlaskiej. Trzeba jeszcze dodać, iż te wodociągi znajdują się w Białej Podlaskiej. Panie redaktorze.
To i tak macie szczęście ,że woda was zalewa bo mieszkańców Międzyrzeca krew zalewa -- chodniki nieodśnieżone z warstwą lodu pod śniegiem,ulice tak odsnierzone ,że już niedługo trzeba będzie wprowadzić nawet na głównych ulicach ruch jednokierunkowy bo dwa samochody między wałami śniegu się nie mieszczą nie wspomnę już o parkingach które wogóle nie widziay pługa.Burmistrzowi za to najlepiej wychodzi zaciąganie następnych kredytów i bajdurzenie o strefie nowoczesnych usług przemysłowych a przez trzy lata nie powstało ani jedno miejsce pracy ale zmniejszło się o kilkaset a w tych co pozostały to płacą połowę tego co dwa lata temu/oczywiście nie dotyczy to urzędników i popleczników władzy/-- myślę ,że przychodi czas na dobre zmiany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślę, że komuś się popier...... w główce ! Właśnie wracałam z i impresy rozwoziłam znajomych i o dziwo wszystkie ulice były przejezdne i to bardzo dobrze I o dziwo parkingi też (skwerek,os. partyzantów i os. przy Topazie) Komuś polityka się z rzeczywistością pomyliła, a może zima z latem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...