Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wójt zadbał o rodzinę

Utworzony przez kobra, 6 czerwca 2008 r. o 15:02
CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARZONY ROMAN M. BIERZE DZIEŃ URLOPU ?? CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARŻONY ROMAN M. JEDZIE SŁUZBOWYM SAMOCHODEM ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
29 września 2009 r. godz. 10.00. Sąd Rejonowy w Radzyniu. Wydział Karny. "Oskarżony Roman M. proszę wstać Sąd idzie". Odczytanie długo oczekiwanego wyroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Wyciąga ciągle to samo. Proponuję konkurs na odgadnięcie kto to jest: typuję pierwszy: Radny z m. Wysokie pod Międzyrzecem Podlaskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończmy z tym napisał:
Popieram. Wyciąga ciągle to samo. Proponuję konkurs na odgadnięcie kto to jest: typuję pierwszy: Radny z m. Wysokie pod Międzyrzecem Podlaskim.
Zabawne ale kolor wpisu mówi sam za siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zabawne ale kolor wpisu mówi sam za siebie.
Jeden trafiony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeden trafiony
TRAFIŁEŚ GOŚCIU KULĄ W PŁOT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeden trafiony
A może z Zasiadek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZASIADKI napisał:
A może z Zasiadek???
CZŁOWIEK STRZELA, PAN BÓG KULE NOSI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
CZŁOWIEK STRZELA, PAN BÓG KULE NOSI.
I ZANIESIE PROSTO DO KOSZELÓWKI LUB NA PROSTĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
I ZANIESIE PROSTO DO KOSZELÓWKI LUB NA PROSTĄ.
Nic mu nie zrobią dopóki jest wójtem. Ale potem to się będzie działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARZONY ROMAN M. BIERZE DZIEŃ URLOPU ?? CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARŻONY ROMAN M. JEDZIE SŁUZBOWYM SAMOCHODEM ?? 65D936
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nic mu nie zrobią dopóki jest wójtem. Ale potem to się będzie działo.
ZROBIĄ, ZROBIĄ, JUŻ NIE DŁUGO .ROMEK MORDO TY MOJA GŁÓWKA JUŻ NIE BOLI PO DOŻYNKACH ? CZY Z PANASIUKIEM WYPIŁEŚ STRZEMIENNEGO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
ZROBIĄ, ZROBIĄ, JUŻ NIE DŁUGO .ROMEK MORDO TY MOJA GŁÓWKA JUŻ NIE BOLI PO DOŻYNKACH ? CZY Z PANASIUKIEM WYPIŁEŚ STRZEMIENNEGO?
SPOKO. KOLEJNE DOŻYNKI ZA PASEM. TEM RAZEM GMINNE. W TŁUŚCIECU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
SPOKO. KOLEJNE DOŻYNKI ZA PASEM. TEM RAZEM GMINNE. W TŁUŚCIECU.
Nareszcie u siebie będzie mógł normalnie szklankami wódę chlać. W gościach to jakieś takie krępujące i dużo obcych widzi. Ale co tam u siebie można robić "bydło" i tak juz wszyscy znają, a i tak te głupie h**e mnie wybiorą. Nasi górą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończmy z tym napisał:
Popieram. Wyciąga ciągle to samo. Proponuję konkurs na odgadnięcie kto to jest: typuję pierwszy: Radny z m. Wysokie pod Międzyrzecem Podlaskim.
Jak wynika z protokołu kontroli REGIONALNEJ IZBY OBRACHUNKOWEJ .Wójt Roman Michaluk złożył oświadczenie o nieprowadzeniu działalności gospodarczej . W wyniku niezachowania powszechności opodatkowania wpływy budżetowe gminy zostały uszczuplone w 2002roku na kwotę co najmniej 14.803,44zł a w 2003 roku na kwotę co najmniej 24.273,64 złotych a z tytułu wydobywania kruszywa w Łukowisku na kwote 20.000złotych .CDN . POZDRAWIAM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MASZ WYROK? PSL ZAPRASZA 12-07-2009 Mariusz Troliński Polskie Stronnictwo Ludowe chce zmienić swój statut tak, by osoby skazane nie traciły automatycznie członkostwa w partii. Co jest powodem tak istotnej zmiany? Otóż jeden z ważniejszych działaczy PSL i znajomy wicepremiera Waldemara Pawlaka został prawomocnie skazany za poświadczenie nieprawdy i zgodnie z obowiązującym teraz statutem nie może być członkiem stronnictwa. Chodzi tu o Tadeusza Draba, byłego wicemarszałka Dolnego Śląska i szefa tutejszych struktur PSL, który ma wyrok za poświadczenie nieprawdy. Przed sądem zeznał, że kierował samochodem i spowodował wypadek, podczas gdy w rzeczywistości krył pijanego kolegę, z którym wracał z polowania. Sąd skazał go na rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Tadeusz Drab zrezygnował po wyroku z pełnienia funkcji wicemarszałka. Obecny statut PSL mówi, że członkostwo w partii ustaje przez skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo z winy umyślnej. Zgodnie z tym zapisem Drab od połowy maja nie powinien być członkiem PSL, gdy uprawomocnił się grudniowy wyrok, którym za składanie fałszywych zeznań. Były wicemarszałek wciąż jest jednak prezesem dolnośląskiego PSL. Lokalni ludowcy uważają, że jego przewinienie to poważny argument za zmianą zapisów statutu. — Nie pochwalam tego, co zrobił kolega Tadeusz, ale nie działał on z niskich pobudek, to był odruch koleżeński — broni Draba Stanisław Longawa, wiceprezes PSL na Dolnym Śląsku, z zawodu prawnik. Sytuacja jest dwuznaczna, bo wiosną ludowcy głosowali za uniemożliwieniem kandydowania do sejmu ludziom skazanym prawomocnymi wyrokami za przestępstwa umyślne a prezes PSL Waldemar Pawlak publicznie przypisywał swej partii autorstwo tych zapisów, brzmiących dokładnie tak jak w statucie stronnictwa. No i co będzie?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykoszą wójta? Krzysztof Katka 2009-07-23 Prokuratura sprawdza, czy szef PSL na Pomorzu Krzysztof Trawicki wykorzystuje gminnych pracowników do porządkowania swojej posesji. O podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez wójta Zblewa Krzysztofa Trawickiego (prezesa PSL na Pomorzu) zawiadomił śledczych Tadeusz Pepliński ze stowarzyszenia "Bezprawiu i korupcji STOP". Pepliński twierdzi, że 8 maja 2009 r. czterech pracowników zatrudnionych przez gminę do prac interwencyjnych montowało reklamę sklepu zoologicznego i usług weterynaryjnych państwa Trawickich. - Mam zdjęcia, jak pracują na rusztowaniu, i świadków - mówi Pepliński. - Sprawa druga: 30 czerwca na posesji wójta dwóch pracowników w godzinach pracy kosiło trawę. Przywiózł ich tam samochód gminy, kosiarka też była samorządowa. Wszystko sfotografowałem i nagrałem na dyktafon. Prokuratura Rejonowa w Starogardzie Gdańskim zakończyła już postępowanie sprawdzające i wszczęła śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień przez wójta gminy Zblewo z art. 231, par. 1 "funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3". - Nie budziło naszych wątpliwości, że osoby wykonujące prace interwencyjne w gminie pracowały na rzecz wójta - mówi Jarosław Kembłowski, prokurator rejonowy w Starogardzie Gdańskim. - Na razie nie możemy jednak wykluczyć, że wójt mógł zatrudnić te osoby po godzinach, czy załatwić to w jakiś inny sposób. Wątpliwości rozstrzygniemy w śledztwie. - Nie byłoby żadnych wątpliwości, ale jak zawezwałem policję ze Zblewa do tych koszących, to nie mieli ochoty na interwencję, gdy tylko dowiedzieli się, że chodzi o wójta - dodaje Pepliński. Kembłowski: - Aby uniknąć zarzutu stronniczości, teraz sprawą zajmuje się policja w Starogardzie. Krzysztof Trawicki zaprzecza zarzutom Peplińskiego. - Ten pan nie jest dla mnie wiarygodny. Żadni pracownicy interwencyjni nic u mnie nie robili - zapewnia wójt. - Na temat reklamy nic nie wiem, bo to przecież nie jest mój sklep i gabinet weterynaryjny. W oświadczeniu majątkowym wójta czytamy jednak, że sklep i gabinet należą do żony wójta, a on pomaga w prowadzeniu interesu. Trawiccy mają też wspólnotę majątkową. - Ale to nie znaczy, że muszę wiedzieć o wszystkim, co ma związek ze sklepem. Reklamę chyba zamontowała firma, która mi ją wykonała - wyjaśnia Trawicki. - Podobnie jest z koszeniem trawy - nie wiem o tym, byłem wtedy na urlopie i nie mam pojęcia, co się działo na mojej posesji. Przed miesiącem sąd skazał czterech urzędników starostwa kościerskiego za nieprawidłowości przy zatrudnianiu osób przy pracach interwencyjnych. Oficjalnie zajmowali się remontem urzędu, a zdaniem sądu pracowali na posesji starosty Wiesława Baryły i dla zastępcy Grzegorza Cyrzana, zaś skarbnikowi powiatu Jerzemu G. remontowali kuchnię. Czwarty skazany to Jacek K., szef wydziału organizacyjnego. Oskarżeni dostali grzywny oraz trzy i czteroletnie zakazy zajmowania stanowisk związanych z odpowiedzialnością materialną. Straciliby już pracę w starostwie, ale uratowało ich złożenie apelacji. Źródło: Gazeta Wyborcza Trójmiasto http://miasta.gazeta.pl/trojmiasto/1,35612...sza_wojta_.html to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! to PSL!!! - NA NICH NIGDY NIE GŁOSUJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CIEKAWIE ROZGRYWA SPRAWY Z OŚWIATA WÓJT GMINY. CIEKAWE JAK DŁUGO KOGOS TAKIEGO MIESZKAŃCY GMINY MAJA ZAMIAR TOLEROWAĆ.pOCZYTAJCIE WCZORAJSZE "SŁOWO PODLASIA". GMINA MIĘDZYRZEC = PRYWATNY FOLWARK ROMANA M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓJTA POWOŁAC NA DYREKTORA SZKOŁY W HALASACH, LUB W MANIACH, LUB W TULIŁOWIE. DAĆ MU TYLE KASY ILE ON TERAZ DAJE DYREKTOROM. CIEKAWE JAK DŁUGO BY POCIĄGNĄŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PYT. 1 CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARZONY ROMAN M. BIERZE DZIEŃ URLOPU ?? PYT. 2 CZY JADĄC NA ROZPRAWĘ DO SĄDU OSKARŻONY ROMAN M. JEDZIE SŁUZBOWYM SAMOCHODEM ?? Co zadajesz pytania na tak oczywistą oczywistość!?!?!?!? odpowiedz na pyt. 1 OCZYWIŚCIE ŻE NIE.[/ size] odpowiedź na pytanie 2 OCZYWIŚCIE ŻE TAK Przeciez jest taki biedny, że nie stać go na 3 litry paliwa /do Radzynia i spowrotem ok 50 km/. A podatnicy z gminy zapłacą za jego fanaberie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...