Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolno nagrywać obrady rady pedagogicznej, czy nie?

Utworzony przez UPRawniony do głosowania, 4 maja 2009 r. o 21:20
HA..Ha Zielińska złodziejka ,,..dzieci bierzcie przykład ze swojej dyrekchtorki...podstawówka w janowie nauczy jak radzić sobie w życiu!!!Kradnij a będziesz miał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7.01.2009, 23:34:46 Wpis #178 Goście CYTAT(nędza janowska @ 5.01.2009, 18:02) Witam ponownie. Drodzy forumowicze było owego czasu pewne zdarzenie w szkole podstawowej z wójta pieskiem w roli głównej, kogoś pogryzł, sprwawa przyschła i jest cisza. Może ktoś wtajemniczony w tą sprawę mógłby podzielić się szczegółami. Czekamy z niecierpliwością. Pozdrawiam. Była dyrektorka podstawówki nie chciała robić dla wójta za "Chycla" i donosiciela więc stała się niewygodna.WALCZYŁA O MAŁE KLASY I O DOBRE WARUNKI DLA UCZNIOW ,O DOBRYCH NAUCZYCIELI ,O PIENIĄDZE DLA SZKOLY,.NIe dopuszczał do wprowadzania "idiotycznych" pomysłów wójta.. Teraz to wójt rządzi w szkole,zwalnia mądrzejszych nauczycieli,a zatrudnia i pozostawił swoich" pachołów",równych sobie "SAMch profesorów",po takich szkołach jak on. Oj będzie się dymiło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Semeniuk od dawna jest znana z tego że lubi drażnić ludzi, a później sądzić się z nimi. Jest, jak mało kto bardzo dobrze znana wszystkim pracownikom bialskiego Sądu. Raczej się nie pomylę jak napiszę że miała już kilkadziesiąt rozpraw sądowych z których przeważającą większość przegrała. Od dawna wiadomo społeczności janowskiej że ta Pani nie powinna uczyć dzieci, chociażby ze względu na bardzo zadziorny charakter i brak jakiejkolwiek woli współpracy z ludźmi. Jest znana także z zastraszania innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Assan napisał:
Pani Semeniuk od dawna jest znana z tego że lubi drażnić ludzi, a później sądzić się z nimi. Jest, jak mało kto bardzo dobrze znana wszystkim pracownikom bialskiego Sądu. Raczej się nie pomylę jak napiszę że miała już kilkadziesiąt rozpraw sądowych z których przeważającą większość przegrała. Od dawna wiadomo społeczności janowskiej że ta Pani nie powinna uczyć dzieci, chociażby ze względu na bardzo zadziorny charakter i brak jakiejkolwiek woli współpracy z ludźmi. Jest znana także z zastraszania innych ludzi.
Nie jest to sprawa w której p. Semeniuk występuje w głównej roli. Bohaterem artykułu jest wójt gminy, który toleruje łamanie prawa przez obecną panią dyrektor. Jesli przepisy ustawy o samorządzie gminnym zabraniają kierownikom gminnych jednostek organizacyjnych i ich zastępcom sprawowania mandatu radnego, to należy tego bezwzglednie przestrzegać. Wójt milczy jak zaklęty i udaje, że nie wie o co chodzi. P. Semeniuk jest tylko tłem dla całej tej sprawy. Najważniejsze jest w tym wszystkim to, że ktoś dostrzegł i wskazał łamanie prawa, a władze odpowiedzialne za jego przestrzeganie udają że nic się nie stało i zastępca dyrektora nadal może być radnym gminy. W tym momencie należy postawić pytanie. Kto zwróci nienależnie pobrane diety przez zastępcę. Czy może to będzie wójt, który nie nadzorował całej sprawy, tak jak powinien?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacenty Hura podaj choć jeden przykład kiedy ta pani przegrała i za co ,,piszesz kłamstwa..uczy moje dzieci i jest bardzo lubiana przez nie,,to jedna z najlepszych nauczycielek jakie są w szkole podstawowej,,oczerniasz ją bo przewyższa inteligencją ciebie 1000 razy..i nie bała się ciebie i nie weszła w diabelski układ.z toba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile mi wiadomo to wójt Jacek Hura przegrał sprawę z pania semeniuk w sadzie i zwracał jej koszty sadowe..Ona jedna z niewielu w gminie jemu się przecistawiła i ..nie dała się , przez 3 lata nad dnią się znęcał..wszyscy to wiedzą panie wójcie !!!!Widzą twoje zło!!!!A teraz ty nadal to robisz tylko rękami pani zielińskiej, która obudzi się z ręką w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie ..Czy dyrektorka szkoły pani Zielińska miała prawo :grzebać: w torebce nauczycielki i samowolnie wziąć jej telefon komórkowy i robic z nim co chciała?..Czy takie zachowanie licuje z powagą dyrektora szkoły? Co możemy wymagać od dzieci naszych jak dyrektorka szkołynie nie potrafi się zachować?Czego uczy naszych dzieci!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy na rozwój sytuacji zobaczymy czyja prawda ,moze wreszcie obnażone zostaną kulisy prawdy o wójcie , dyrektorkach, kto z kim i dlaczego,Panie tak się zagolopowały , ze straciły nad sobą kontrolę...prawo je nie interesuje...wójt i one to święta trójca i całe zaplecze zielonych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wójcie Hura, wreszcie się ujawniłeś.Więc powiedz ludziom jak chciałeś mnie zniszczyć ale ci się nie udało .To ty podawałeś mnie do sądów oskarzałeś o coś, czego nie zrobiłam i wszędzie przegrałeś, pisałeś do lubelskiego kuratora , żeby mnie odwołał, pisałęś do ministra i co", jaką odpowiedz otrzymałeś ? Nikt z ludzi mądrych nie uwierzył twoim kłamstwom wyssanym z palca Wszędzie przegrałeś .Walczyłam z tobą.o szkołę ,bo nie dawałes pieiędzy. Chciałeś, żeby nic nie można było zrobić .Pracownikom nie chciałeś dać podwyżek, To ciebie znają z najgorszej strony w sadach i Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Lublinie...Nie zwolniłam tych ludzi ,co ty chciałeś ,choc teraz sa z tobą np. pani Prystupa ., Kuszneruk,Kraciuk, jak trzeba to wymienię jeszcze innych, których chciałeś zgnoić...a ja stanęłam w ich obronie.Tyle dobrego zrobiłam dla szkoły ,dzieciom i nie obchodzi mnie, co mówisz na moój temat Umiesz tylko kłamać i oskarżać niewinnych ludzi, w każdym widzisz" złodzieja,"wiedz, że " Każdy sądzi według siebie" , Nikogo nie szanujesz, bo jesteś" małym człowieczkiem"Chciałes mną manipulować dla swoich niecnych celów , ale nie udało ci się wciągnąć mnie w swoje "bagno" Nie boję się ciebie !!!!A jaką jestem nauczycielką ,to nie ty będziesz mnie oceniał..Żeby wszyscy nauczyciele tacy byli ,jak ja..Nie odbierzesz mi mojego wykształcenia , mojej wiedzy i umiejętności ,awansu zawodowego..Wiem, że nie znosisz ludzi mądrych, inteligentnych , wykształconych, ludzi na poziomie , bo zazdrościsz, że tego Pan Bóg ci nie dał...Pokazałeś się w róznych sytuacjach, jaki jesteś mściwy,,dla przykładu , dałeś 2punkty nauczycielce , która starała się o awans , o komisja po 9..., jak potraktowałeś ekspertów,,jak potraktowałeś profesora z Lublina ..???Bardzo dużo wiem, i powiem w odpowiednim czasie....Dzięki mnie szkoła jest najładniejsza i najlepiej wyposażona w całym województwie ,jest wizytówką gminy i możesz teraz ją się chwalić . Ja robiłam to dzieciom ,wnukom i następnym pokoleniom, a nie sobie..Co zrobiłam to rodzice, uczniowie i dzieci, nauczyciele wiedzą, ..Już 2 lata minęły i nic nie robi się w szkole , a nawet nie dba się o szkołę, i władza tego nie widzi, jest OK!!!!Historia mnie i was oceni!! Nie dam się zgnoić p. Zielińskiej tak jak i wójtowi się nie dałam ...Jak trzeba będzie to napiszę więcej.... A teraz zapytam, kto jest człowiekiem Zielińska czy Semeniukowa???Jak Semeniukowa była dyrektorem, to uzupełniała etat p. Zielińskiej w podstawówce(6 godzin), bo w gimnazjum nie było godzin dla tej pani, a teraz p. Zielińska chce wykopać Semeniukową .... Dodaję : Ręce w torebki nikomu nie wkładałami , nikogo nie przeszukiwałam..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LASKA/471843009 W Janowie Podl. już wyszło szydło z worka- uwikłanie w układy PSL-owskie, niekompetencja i - o zgrozo -chamstwo prowadzą prędzej czy później do samozagłady. Ciekawe jak długo w Międzyrzecu taki stan rzeczy się utrzyma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...LASKA/471843009 W Janowie Podl. już wyszło szydło z worka- uwikłanie w układy PSL-owskie, niekompetencja i - o zgrozo -chamstwo prowadzą prędzej czy później do samozagłady. Ciekawe jak długo w Międzyrzecu taki stan rzeczy się utrzyma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. Zielińska jak można tak po chamsku się zachowywać??????Gdzie tego uczą????Wstyd przynosi pani szkole..Co na to uczniowie????Co na to kuratorium???Dyrektor szkoły...Hańba!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sprawdzić czy dyrektorem szkoły może być żona radnego!!!! Ale ten janów jest skorumpowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~JP~ 16 minut temu Wpis #22 Goście Skoro już się ruszyło w janowie o mobingu w szkole i gminnie to w tym tygodniu lub na początku następnego wyjdzie,że nietylko pani Semeniuk ma problemy z władzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare przysłowie pszczół mówi: Jaki pan taki kram! Prawda panie wójcie??? Oj będzie siedzaiało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale JAJA w tym Janowie choć już dawno po świętach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest to sprawa w której p. Semeniuk występuje w głównej roli. Bohaterem artykułu jest wójt gminy, który toleruje łamanie prawa przez obecną panią dyrektor. Jesli przepisy ustawy o samorządzie gminnym zabraniają kierownikom gminnych jednostek organizacyjnych i ich zastępcom sprawowania mandatu radnego, to należy tego bezwzglednie przestrzegać. Wójt milczy jak zaklęty i udaje, że nie wie o co chodzi. P. Semeniuk jest tylko tłem dla całej tej sprawy. Najważniejsze jest w tym wszystkim to, że ktoś dostrzegł i wskazał łamanie prawa, a władze odpowiedzialne za jego przestrzeganie udają że nic się nie stało i zastępca dyrektora nadal może być radnym gminy. W tym momencie należy postawić pytanie. Kto zwróci nienależnie pobrane diety przez zastępcę. Czy może to będzie wójt, który nie nadzorował całej sprawy, tak jak powinien?[/size Semeniukowa - to tło dla rozywek, Dobrze by było żeby prokuratorzy przesłuchali pracowników gminy i jednostek podległych w kierunku mobingu wtedy wyszłoby szydło z wora, "czy wór do jeziora "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to rada ? Może listę czas zacząć podpisywać na nowo ? Trzeba sprawdzić czy dyrektorem szkoły może być żona radnego!!!! Ale ten janów jest skorumpowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CYTAT(Gość @ * Szanowni czytelnicy, i ty władzo samorządowa, często tu zaglądająca również. Wszystkie uchwały szkodzące mieszkańcom będą (o co będę wnioskował) podejmowanie jawnie, w głosowaniu imiennym. No chyba, że radni stchórzą. .............................. Czy radni dopuszczą do oskubania swoich wyborców? . Wójt wystawi ponownie na próbę lojalność związanych z nim radnych. Czy popełnią samorządowe samobójstwo za wójta? Czy staną przeciw mieszkańcom? W porządku obrad Sesji Rady Gminy znalazły się punkty, które z jednej strony - w mojej ocenie - jeśli ktoś zagłosował „za” będą sprzeniewierzeniem przyrzeczenia radnego, z drugiej zaś pokazały, kto dba o dobro mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem p.Zielińska nie powinna być dyrektorką od 2lat nie zrobiła nic dobrego dla szkoły, sala gimnastyczna sie sypie dziury na dachu. Pani Irena Semeniuk dobrze prowadiła szkołę i ona powinna być dyrektorką jak by nie ona to niewiem czy dzieci miały gdzie i na czym siedzieć i się uczyć. Pani Ireno Semeniuk popieram panią i na pani miejscu zażądał bym odszkodowania. P.S.Jeśli pani to przeczytła to wie kto to napisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...