Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolny dzień nauczyciela w szkołach

Utworzony przez kasia, 12 października 2013 r. o 15:14
Nie wiem czy wszędzie, ale na Akademickiej nauczyciele robią sobie wolne 14 października. Uważam, że i tak mają za dużo wolnego. To duży kłopot dla rodziców, szczególnie młodszych dzieci, ja muszę brać urlop. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy wszędzie, ale na Akademickiej nauczyciele robią sobie wolne 14 października. Uważam, że i tak mają za dużo wolnego. To duży kłopot dla rodziców, szczególnie młodszych dzieci, ja muszę brać urlop. 
Zawsze tak bylo odkąd pamietam .jest to dzień ustawowo wolny dla pracowników szkół.taka tradycja. kiedyś też rodzice mieli dzieci i radzili sobie  z takimi problemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ile ja pamiętam, a to były czasy przedokrągłostołowe, to Dzień Nauczyciela był dniem, w którym była uroczysta akademia, obdarowywano panie i panów kwiatami, ale też i normalnie uczono. Teraz wystarczy, że w szkole jest jakiś sprawdzian (ważny) robiony, to dyrektor zarządza dzień (dni) wolne. Inne są priorytety obecnie. Chodzi o to, żeby przypadkiem za dużo nie nauczyć. Po co wykształcone społeczeństwo? Na niedouczonych i biednych najlepiej się zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czyńcie nauczycieli winnymi. Szukajcie win w MEN. To tam powstaje program kształcenia obowiązujący nauczycieli. Proszę zauważyć jak krok po kroku likwiduje się lektury szkolne, aby wyzuć dzieci z patriotyzmu. "Placówki" dawno już nie ma! Tam polski chłop bronił ziemi. Ta bezcenna lektura jest niewygodna. Dzisiaj sprzedaje się polską ziemię... obcym. "Pan Tadeusz" już też niepotrzebny. Po co dzieci miałyby przeczytać " Litwo, Ojczyzno moja", albo "Panno Święta, co Jasnej bronisz Częstochowy i w Ostrej świecisz Bramie", lub "Trzeba dom oczyścić z śmieci". "Trylogia" także wadzi. Po co mówić o sławnym rycerzu Wołodyjowskim? Po co, dzieciom ten wzór polskości? Tusk przecież powiedział: "polskość to nienormalność"   Kochani Rodzice ! Proszę spojrzeć głębiej. Komu naprawdę zależy, aby Wasze dzieci były niedouczone. Szanujcie nauczycieli. Oni codziennie borykają się z rozbrykanymi Waszymi pociechami. Dzieci nie darzą szacunkiem swoich wychowawców. Są z nimi za pan brat, jak świnia z pastuchem. Jeżeli nie powstrzymacie niecnych zachowań swoich dzieci, to będziecie mieli chleb oddany.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień wolny od zajęć DYDAKTYCZNYCH ( a nie dzień wolny)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wolny, wolny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto za to płaci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...