Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP. Koncerty i kwesta w Białej Podlaskiej

Utworzony przez Cynik, 10 stycznia 2011 r. o 16:30
Mam pytanie do Policji i Straży Miejskiej: kto dostał mandat (ew. przeciwko komu wniesiono wniosek o ukaranie do sądu) w związku z naruszeniem zakazu wojewody używania materiałów pirotechnicznych? Bardzo proszę redakcję o postawienie tego pytania ww. służbom i opublikowanie odpowiedzi w DW. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cynik napisał:
Mam pytanie do Policji i Straży Miejskiej: kto dostał mandat (ew. przeciwko komu wniesiono wniosek o ukaranie do sądu) w związku z naruszeniem zakazu wojewody używania materiałów pirotechnicznych? Bardzo proszę redakcję o postawienie tego pytania ww. służbom i opublikowanie odpowiedzi w DW. Pozdrawiam.
Pisz na Berdyczów!Żyjemy w państwie totalitarnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbych napisał:
Pisz na Berdyczów!Żyjemy w państwie totalitarnym!
Pozdro dla Marka i Jurka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalitarnym? Serio? Chyba kabaretowym albo dzikim- jak zauważył konstytucyjny minister w rządzie Donaldu Tusku. Żeby zbudować ustrój totalitarny trzeba mieć łeb na karku a nie zgrubienie na szyi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla Natalki. Pięknie wyglądasz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P. napisał:
Pozdrowienia dla Natalki. Pięknie wyglądasz!
Co ja widzę na zdjęciu: \
Ostatnio edytowany 17 kwietnia 2011 r. o 07:18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwy P napisał:
Co ja widzę na zdjęciu: grupka młodocianych napadła na faceta w czapce i wyłudzają pieniądze. Blondynka niezły pączuś, pełnotłusty.
Gdziekolwiek nie poskrobać tam wyłazi ordynarne guwno i tak rodzi się pytanie czy brak ludzi czystych na przewodników stada, czy tylko wybiera się umoczonych, dynastie ubecko komunistyczne bo tylko tacy mogą ludzi okłamywać i nimi manipulować.Przykłady można mnożyć. Początki Kim jest Jerzy Owsiak, autorytet dla 55 proc. badanych w sondażu „Polityki"? Pochodzi ze zwykłej rodziny - ojciec był milicjantem, matka pracowała w prokuraturze. W siódmej klasie podstawówki, po szkolnej wywiadówce, na której rodzice dowiedzieli się, że ich syn ma sporo dwój, na dwa dni uciekł z domu. Zdał maturę, ale nie skończył studiów Czy teraz dziwi że tak go hołubią media ? Przecież ma wszystkie atrybuty tych którzy nami rządzą i nas ogłupiają Cimoszewicz, Kwaśniewski, Monika Olejnik, Grzegorz Miecugow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...