Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wściekłe jenoty z Białorusi atakują domowe zwierzęta

Utworzony przez hahaha, 18 lutego 2010 r. o 10:31
Gość napisał:
Chwała gospodyni! Osamotniona, z narażeniem życia, bohatersko walczyła z wścieklizną zza Buga. I pokonała zarazę.
Czekamy ciebie czerwona zarazo... Historia lubi się powtarzać;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd, aby dziennikarze z innych pisemek tak atakowali waszych, jak było na początku tego tematu. Widać, jak wychodzi kundlizm i kompleksy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czekamy ciebie czerwona zarazo... Historia lubi się powtarzać;/
Że też q nie ma konca atakom tej czerwonej zarazy zza Buga ! I jaka to sprytna chollera ! raz przybiera postać konia, raz krowy, raz owcy, innym razem znowu za jennota sie przebiera ! A ciotka , ta stara q, cały czas ich tu wabi, nęci, zachęca... ! A pod lód z nio ! pod lód !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jenot napisał:
Że też q nie ma konca atakom tej czerwonej zarazy zza Buga ! I jaka to sprytna chollera ! raz przybiera postać konia, raz krowy, raz owcy, innym razem znowu za jennota sie przebiera ! A ciotka , ta stara q, cały czas ich tu wabi, nęci, zachęca... ! A pod lód z nio ! pod lód !
No ja już dawno mówił że pod lód! słyszałem też że te psy na wioskach to też robota tych za buga. Nie dadzą nam spokoju, nie dacą. ani za buga, ani Ciotka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jenot napisał:
Jarek ! Oj tak ! znam ja te stare ciotke ! A właściwie to ZNAŁEM bo jo dawno my wsadzili POD LÓD ! POD LÓD ! No żeby takiego ładnego miłego jenota widłami ? POD LÓD !
Znowu ciotka narozrabiała?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No ja już dawno mówił że pod lód! słyszałem też że te psy na wioskach to też robota tych za buga. Nie dadzą nam spokoju, nie dacą. ani za buga, ani Ciotka.
to i pewnie tego kuńia pod łomazami to te za buga bolszewiki ustrzeliły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No ja już dawno mówił że pod lód! słyszałem też że te psy na wioskach to też robota tych za buga. Nie dadzą nam spokoju, nie dacą. ani za buga, ani Ciotka.
Mówisz o tych dzikich psach co to zagryzali naszych domowych psów jamników przywionzanych do łańcuchów ? No to już zwykłe q...two było ! Nasze sobie smacznie śpio a te dzkusy im nagle do gardła ! Oj nie lubie ja ich, nie lubie ! I jeszcze ta stara q ciotka ! Kiedy to sie q skończy ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest na Południowym Podlasiu ktoś podobny do hrabiego Zbigniewa Lubienieckiego. Takich nam ludzi trza tu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to i pewnie tego kuńia pod łomazami to te za buga bolszewiki ustrzeliły?
nie zza Buga bolszewiki tylko mniejscowe i warszawskie kryptobolszewiki z PO i zrzeszone w komórce bojowej o nazwie Koło łowieckie , doszły mnie plotki że impreza była i wódkę pili , a jeden Oberbolszewik mówi nie pijcie samej wódki zagryźcie coś - no i zagryźli w Jelnicy. Jenot niewinny był a ta baba widłami go , że papierosy przemycał - każdy coś przemycał zanim bialskim biznesmenem został !
Ostatnio edytowany 18 lutego 2010 r. o 22:52
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy jest na Południowym Podlasiu ktoś podobny do hrabiego Zbigniewa Lubienieckiego. Takich nam ludzi trza tu!
Hrabia Z.Lubieniecki ? a to znowu co za h... ? Pierwsze słysze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jenot napisał:
Hrabia Z.Lubieniecki ? a to znowu co za h... ? Pierwsze słysze !
Kudy naszej szlachcie do Lubienieckiego, czy ta herbowa czy zaściankowa rżnie nas tempym nożem pospołu z komuną i agenturą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
f napisał:
Znowu ciotka narozrabiała?
wszędzie pełno tej starej q..wy. nie do zajeżdżenia jest, potop przetrwała, I wojnę, II wojnę. wszystkim dawała a nic jej nie wzięło no nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wariat napisał:
Kudy naszej szlachcie do Lubienieckiego, czy ta herbowa czy zaściankowa rżnie nas tempym nożem pospołu z komuną i agenturą
Wariat ! Czy my zanadto nie odbiegamy jednak od głównego tematu ? Temat gł. jaki nam na dzisiaj zadał redachtor Pim czy inny Men jest przecie : wściekłe JENOTY zza Buha które mordujo naszych ! a ciotka, ta stara q , jak zwykle im pomaga ! Skupmy sie do q nędzy ! I dumajmy: co z to ciotko ? Ja tam jednak jestem zagorzały konserwatysta i proponuje : POD LÓD ! Ale może so inne propozycje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jenot napisał:
Mówisz o tych dzikich psach co to zagryzali naszych domowych psów jamników przywionzanych do łańcuchów ? No to już zwykłe q...two było ! Nasze sobie smacznie śpio a te dzkusy im nagle do gardła ! Oj nie lubie ja ich, nie lubie ! I jeszcze ta stara q ciotka ! Kiedy to sie q skończy ?!?!
To wszystko za buga, po zamarzniętym lodzie na bugom przychodzi na żer i bezprawie, bandytkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To wszystko za buga, po zamarzniętym lodzie na bugom przychodzi na żer i bezprawie, bandytkę
A podobno ten jenot co go ta baba widłami zaciukała to samica była ? Aż boje sie myśleć ale to moze... ta stara q ciotka była znowu ? Jeśli tak to zaczynam wierzyć że "Obcy. 8 pasażer Nostromo" to nie byla bajka ! Ciotka (ta stara q oczywiście, bo jak by inaczej jo nazwać) może nam jeszcze sporo kłopotów narobić. Jej chyba żaden LÓD ani Bug nie jest straszny. Ot uwzięła sie q na nas ! I tak już od 1917 roku ! Co z nio q robić ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To wszystko za buga, po zamarzniętym lodzie na bugom przychodzi na żer i bezprawie, bandytkę
Ogniem i mieczem , a resztę na pal - sprawdzone i skuteczne metody. Jedyne dobre dla mnie zza Buga było to Tania ale franca uciekła i jedyne co mi zostało to brzydka choroba bo pieniądze to pewnie przypadkiem też mi zabrała , a jaki jest temat na Mińsk się szykujemy ?
Ostatnio edytowany 18 lutego 2010 r. o 23:35
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wescie mi dobre ludzie wytlumaczcie... czego ten pim, czy men ciagle o tych mosciskach pisze... a to powodz, raz zalewa, raz nie zalewa, a to tera wscieklizna... dzialke tam jako chce kupic tanio na emeryture, czy inno dacze tanio, czy ki diabel...? ludzie czemu... redahtor czemu ciagle mosciska u ciebie...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wescie mi dobre ludzie wytlumaczcie... czego ten pim, czy men ciagle o tych mosciskach pisze... a to powodz, raz zalewa, raz nie zalewa, a to tera wscieklizna... dzialke tam jako chce kupic tanio na emeryture, czy inno dacze tanio, czy ki diabel...? ludzie czemu... redahtor czemu ciagle mosciska u ciebie...?
A co taki interesowny jesteś - sentyment ma , może tam był pierwszy jego raz a może w ramach kultywowania obyczajów na zabawie musiał uciekać przed miejscową młodzieżą która argumenty słowne zamieniła na sztachety, oj były to czasy, a teraz na tych dyskotekach to na bicie ma monopol tylko ochrona i jaka tu demokracja
Ostatnio edytowany 18 lutego 2010 r. o 23:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jenot jest zwierzęciem trochę podobnym do lisa,trochę do szopa pracza.Jest łatwy do oswojenia i mało agresywny.W Polsce jego obecność w środowisku naturalnym zanotowano po raz pierwszy w 1955 roku.Pochodzi z Dalekiego Wschodu,ale od pewnego czasu bardzo rozprzestrzenił się w Europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Kulczycki napisał:
Jenot jest zwierzęciem trochę podobnym do lisa,trochę do szopa pracza.Jest łatwy do oswojenia i mało agresywny.W Polsce jego obecność w środowisku naturalnym zanotowano po raz pierwszy w 1955 roku.Pochodzi z Dalekiego Wschodu,ale od pewnego czasu bardzo rozprzestrzenił się w Europie.
I to sprawiedliwa aby roznosił syfa po wioskach Polesia? Albo co gorsza daje mu to parytet do współpracy z ciotką? nieważne skąd, kawał łobuza i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...