Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory Wojta Gminy Międzyrzec Podlaski

Utworzony przez mistinroots, 25 września 2010 r. o 12:15
Może przydalłaby się dyskusja na temat obecnego wójta, jego osiągnięć, sukcesów zwłaszcza na polu przetasowań personalnych w szkołach tuż przed początkiem roku szkolnego, no i może coś o kontrkandydatach w nadchodzących wyborach samorządowych.zapraszam do dyskusji mam nadzieję że będzie mieć wymiar merytoryczny i w miarę obiektywny ciekawe czy są zainteresowani w naszej Pięknej Gminie Co do kontrkandydatów to prawdopodobnie bedzie jeden lub ewentualnie dwóch Pan Mirosław Kapłan i Pan Marek Maleszyk ( w przypadku Pana Marka to raczej zagrywka żeby coś utargować dla siebie przy okazji zamieszania wyborczego)kochani czas płynie wybory tuż tuż podyskutujmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistinroots napisał:
Może przydalłaby się dyskusja na temat obecnego wójta, jego osiągnięć, sukcesów zwłaszcza na polu przetasowań personalnych w szkołach tuż przed początkiem roku szkolnego, no i może coś o kontrkandydatach w nadchodzących wyborach samorządowych.zapraszam do dyskusji mam nadzieję że będzie mieć wymiar merytoryczny i w miarę obiektywny ciekawe czy są zainteresowani w naszej Pięknej Gminie Co do kontrkandydatów to prawdopodobnie bedzie jeden lub ewentualnie dwóch Pan Mirosław Kapłan i Pan Marek Maleszyk ( w przypadku Pana Marka to raczej zagrywka żeby coś utargować dla siebie przy okazji zamieszania wyborczego)kochani czas płynie wybory tuż tuż podyskutujmy
Kapłan kojarzy mi się z "pokropkiem" dlatego będę głosować na Maleszyka jeśli to prawda,że startuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
Kapłan kojarzy mi się z "pokropkiem" dlatego będę głosować na Maleszyka jeśli to prawda,że startuje.
czy poseł Stefaniuk z PSL-u zezwoli p. Maleszykowi na prowadzenie widocznej kampanii wyborczej w gminie, kiedy startuje także popierany przez PSL p. Roman Michaluk ? panie Marku czy ma pan zgodę posła z PSL-u?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.wpolityce.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
Kapłan kojarzy mi się z "pokropkiem" dlatego będę głosować na Maleszyka jeśli to prawda,że startuje.
TO PRAWDA JEŚLI KAPŁAN WYSTARTUJE TO BĘDZIE 'POKROPEK' DLA GMINY MIĘDZYRZEC. KTO NIE WIERZY NIECH PRZEANALIZUJE OSTATNI OKRES 'OSIĄGNIĘĆ' KAPŁANA. CZŁOWIEKA MIESZAJACEGO WSZĘDZIE,(M.IN. GMINIE, SZKOLE) BEZ JAKICHKOLWIEK KOMPETENCJI MARZĄCEGO O AWANSACH POLITYCZNYCH. SZYBKO SIĘ GO POZBYLI Z URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO, POGOTOWIA RATUNKOWEGO I SZPITALA. NIECH NASZA GMINA TEGO EKSPERYMENTU NIE DOŚWIADCZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIELKA napisał:
TO PRAWDA JEŚLI KAPŁAN WYSTARTUJE TO BĘDZIE 'POKROPEK' DLA GMINY MIĘDZYRZEC. KTO NIE WIERZY NIECH PRZEANALIZUJE OSTATNI OKRES 'OSIĄGNIĘĆ' KAPŁANA. CZŁOWIEKA MIESZAJACEGO WSZĘDZIE,(M.IN. GMINIE, SZKOLE) BEZ JAKICHKOLWIEK KOMPETENCJI MARZĄCEGO O AWANSACH POLITYCZNYCH. SZYBKO SIĘ GO POZBYLI Z URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO, POGOTOWIA RATUNKOWEGO I SZPITALA. NIECH NASZA GMINA TEGO EKSPERYMENTU NIE DOŚWIADCZA.
pozbyli sie go bo jest troche za miekki i hieny z PSL sie do tego przysluzyly a zwlaszcza niejaki poeta az mu sie d*** zatrzesla jak w wyborach do sejmu okazalo sie ze sa ludzie ktorzy zdobyli bez wiekszej reklamy wiecej glosow od niego a wszkolnictwie to chyba wiecej od obecnego wojta to nikt nie namieszal ufam ze uda pogonic sie ten caly skostnialy i nieperspektywiczny uklad razem z cala swita wystarczy przypilnowac liczenia glosow we wrzystkich komisjach koniec z kumoterstwem a swoja droga jak na nauczycielke domyslam sie ze wsiowa to jestes dobrze poinformowany skad takie zainteresowanie osoba Pana Kaplana ? he he powoli klrzeselko zaczyna w dupcie parzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mistinroots napisał:
pozbyli sie go bo jest troche za miekki i hieny z PSL sie do tego przysluzyly a zwlaszcza niejaki poeta az mu sie d*** zatrzesla jak w wyborach do sejmu okazalo sie ze sa ludzie ktorzy zdobyli bez wiekszej reklamy wiecej glosow od niego a wszkolnictwie to chyba wiecej od obecnego wojta to nikt nie namieszal ufam ze uda pogonic sie ten caly skostnialy i nieperspektywiczny uklad razem z cala swita wystarczy przypilnowac liczenia glosow we wrzystkich komisjach koniec z kumoterstwem a swoja droga jak na nauczycielke domyslam sie ze wsiowa to jestes dobrze poinformowany skad takie zainteresowanie osoba Pana Kaplana ? he he powoli klrzeselko zaczyna w dupcie parzyc
Zgadzam się z tym mieszaniem w oświacie . Taką rozpierduchę wójt w oświacie zrobił,że najstarsi ludzie w gminie nie pamiętają. A przecież mają dobrą pamięć np.jak wyglądały wszystkie szkoły ,a było 17 w co drugiej miejscowości, jacy wyksztalceni byli nauczyciele prawie co trzeci miał tytuł przed nazwiskiem ,a jacy byli mądrzy w Krzymoszycach to jeden nauczyciel jednocześnie uczył cztery klasy.A i dzieci byli zdrowsze bo za własną potrzebą to biegały do wygódki i do szkoły chodziły spacerkiem . Dopiero na lekcjach wf.biegały po boisku trawiastym. Wójt to namieszał nawet z kopalniami węgla porozwalał wszystkie piece węglowe . Wszedł w układy z diabłem i teraz ogrzewa szkoły ciepłem z ziemi.Wójt namieszał nie tylko w szkołach ale w innych dziedzinach naszego życia jak:telefony,woda,oczyszczalnie ścieków, drogi,świetlice,straże pożarne, oświetlenie uliczne, opieka społeczna, osoby niepełnosprawne,kultura ,sport ,odpady.Oj inna była by nasza gmina gdyby nie Roman Michaluk na stanowisku wójta. Jestem przekonany ,że nikt by tak nie namieszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moenibus boroeing napisał:
Zgadzam się z tym mieszaniem w oświacie . Taką rozpierduchę wójt w oświacie zrobił,że najstarsi ludzie w gminie nie pamiętają. A przecież mają dobrą pamięć np.jak wyglądały wszystkie szkoły ,a było 17 w co drugiej miejscowości, jacy wyksztalceni byli nauczyciele prawie co trzeci miał tytuł przed nazwiskiem ,a jacy byli mądrzy w Krzymoszycach to jeden nauczyciel jednocześnie uczył cztery klasy.A i dzieci byli zdrowsze bo za własną potrzebą to biegały do wygódki i do szkoły chodziły spacerkiem . Dopiero na lekcjach wf.biegały po boisku trawiastym. Wójt to namieszał nawet z kopalniami węgla porozwalał wszystkie piece węglowe . Wszedł w układy z diabłem i teraz ogrzewa szkoły ciepłem z ziemi.Wójt namieszał nie tylko w szkołach ale w innych dziedzinach naszego życia jak:telefony,woda,oczyszczalnie ścieków, drogi,świetlice,straże pożarne, oświetlenie uliczne, opieka społeczna, osoby niepełnosprawne,kultura ,sport ,odpady.Oj inna była by nasza gmina gdyby nie Roman Michaluk na stanowisku wójta. Jestem przekonany ,że nikt by tak nie namieszał.
adwokat diaboli jak na trzy kadencje to faktycznie duzo zrobil he he niechaj az tak sie nie przemecza no moze skoro tyle juz zrobil we wszystkich dziedzinach naszego zycia to niech idzie na zasluzona emeryture odpocznie przeciez nie ma nic do ukrycia ksiegi prowadzone wzorowo wiec nie musi sie obawiac ze ktos bedzie mial w nie wglad
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=DV3QgXXzGFU&feature=related[/media] Kosovo je Srbija
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moenibus boroeing napisał:
Zgadzam się z tym mieszaniem w oświacie . Taką rozpierduchę wójt w oświacie zrobił,że najstarsi ludzie w gminie nie pamiętają. A przecież mają dobrą pamięć np.jak wyglądały wszystkie szkoły ,a było 17 w co drugiej miejscowości, jacy wyksztalceni byli nauczyciele prawie co trzeci miał tytuł przed nazwiskiem ,a jacy byli mądrzy w Krzymoszycach to jeden nauczyciel jednocześnie uczył cztery klasy.A i dzieci byli zdrowsze bo za własną potrzebą to biegały do wygódki i do szkoły chodziły spacerkiem . Dopiero na lekcjach wf.biegały po boisku trawiastym. Wójt to namieszał nawet z kopalniami węgla porozwalał wszystkie piece węglowe . Wszedł w układy z diabłem i teraz ogrzewa szkoły ciepłem z ziemi.Wójt namieszał nie tylko w szkołach ale w innych dziedzinach naszego życia jak:telefony,woda,oczyszczalnie ścieków, drogi,świetlice,straże pożarne, oświetlenie uliczne, opieka społeczna, osoby niepełnosprawne,kultura ,sport ,odpady.Oj inna była by nasza gmina gdyby nie Roman Michaluk na stanowisku wójta. Jestem przekonany ,że nikt by tak nie namieszał.
Nikt tak nie miesza jak michaluk o tym mówia nawet w radiu pr.1 cytat; Michaluk jako jedyny wójt w woj. Lubelskim nie poradził sobie z nowymi wyzwaniami w oświacie;Ten gość nie zna się praktycznie na niczym a nadal marzy mu sie stolec wójtowy.Więc ja moi koledzy ,przyjaciele i cała moja rodzina będziemy głosować na Kapłana. WYBORCO JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE GŁOSUJ NA ZIELONYCH -CZYTAJ MICHALUKA TEŻ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że strasznie się tego Kapłana boją. To tłumaczy tę eksplozję nienawiści i chęć oplucia gościa. Wydaje się jednak że gość wygra i to może w pierwszej turze. Ja i moja rodzina (połowa to strażacy)na pewno zagłosuję na Kapłana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzę że strasznie się tego Kapłana boją. To tłumaczy tę eksplozję nienawiści i chęć oplucia gościa. Wydaje się jednak że gość wygra i to może w pierwszej turze. Ja i moja rodzina (połowa to strażacy)na pewno zagłosuję na Kapłana
A ja wolę szympansa z rana niż mam głosować na Kapłana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław Kapłan - wreszcie dobry kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje miejsce na inwestycje "Grunt na medal 2007" Gmina Międzyrzec Podlaski położona jest w północnej części województwa lubelskiego. Oddalona jest od Warszawy o 130 km i od Lublina 105 km Na terenie gminy krzyżują się dwie najważniejsze drogi tranzytowe Europy Środkowej i Wschodniej. Droga A2 Berlin - Moskwa i S19 VIA BALTICA łącząca Skandynawię i północną Rosję z Bałkanami. Położenie przy tak ważnych i dużych szlakach komunikacyjnych stwarza warunki do rozwoju branż gospodarczych, w których jednym z najważniejszych elementów działalności jest łatwy i szybki transport towarów. Dostęp do szlaków komunikacyjnych dopiero otwiera listę walorów, jakie spotka inwestor w Gminie Międzyrzec Podlaski. Kolejnym atutem transportowym jest dostęp do bocznicy kolejowej przy magistrali kolejowej Berlin - Warszawa - Moskwa oddalonej od zgłoszonych terenów inwestycyjnych o 3,5 km. Stacja kolejowa w Międzyrzecu Podlaskim może umożliwić łatwiejsze docieranie pracowników do nowo realizowanych inwestycji. Odległość (62 km) do przejścia granicznego w Terespolu, które jest jednocześnie jednym z głównych przejść lądowych Unii Europejskiej, ułatwi operowanie na rynkach Białorusi, Rosji a także środkowej Azji. Zapleczem wysoce wykwalifikowanych zasobów ludzkich są duże ośrodki akademickie zlokalizowane w promieniu nie większym niż 160 km od Międzyrzeca Podlaskiego tj. Lublin, Siedlce, Warszawa, Białystok. Rozpoczęcie inwestycji na terenie rekomendowanym przez Gminę Międzyrzec Podlaski nie wiąże się z koniecznością budowy twardej infrastruktury technicznej. Przez teren przechodzi linia energetyczna wysokiego napięcia 110 KV, która umożliwia pobór mocy o wartości 20 MW, magistrala gazowa wysokiego ciśnienia o średnica rury 150 mm, umożliwiająca pobór 1000m3/h gazu. I CO Z TEGO? ILU CHĘTNYCH "RZUCIŁO" SIĘ NA TEN WYIMAGINOWANY "GRUNT NA MEDAL"????????????????????????? CHYBA JUŻ NAJWYŻSZY CZAS ZDJĄĆ TĄ INFORMACJĘ ZE STRONY GMINY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec zaścianek napisał:
Nikt tak nie miesza jak michaluk o tym mówia nawet w radiu pr.1 cytat; Michaluk jako jedyny wójt w woj. Lubelskim nie poradził sobie z nowymi wyzwaniami w oświacie;Ten gość nie zna się praktycznie na niczym a nadal marzy mu sie stolec wójtowy.Więc ja moi koledzy ,przyjaciele i cała moja rodzina będziemy głosować na Kapłana. WYBORCO JUŻ NIGDY WIĘCEJ NIE GŁOSUJ NA ZIELONYCH -CZYTAJ MICHALUKA TEŻ. [/quote]
anita napisał:
A ja wolę szympansa z rana niż mam głosować na Kapłana
[quote name='Gość' date='26 wrzesień 2010 - 23:50 ' timestamp='1285537817' post='352940'] Mirosław Kapłan - wreszcie dobry kandydat
Śmiechu warte!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mirosław Kapłan - wreszcie dobry kandydat
KTO TO JEST /KIM JEST/ KAPŁAN? CO MA WSPÓLNEGO Z GMINĄ? SPADOCHRONIARZ? JEDNEGO JUZ MAMY - MICHALUK z Koszelówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NAUCZYCIELKA napisał:
TO PRAWDA JEŚLI KAPŁAN WYSTARTUJE TO BĘDZIE 'POKROPEK' DLA GMINY MIĘDZYRZEC. KTO NIE WIERZY NIECH PRZEANALIZUJE OSTATNI OKRES 'OSIĄGNIĘĆ' KAPŁANA. CZŁOWIEKA MIESZAJACEGO WSZĘDZIE,(M.IN. GMINIE, SZKOLE) BEZ JAKICHKOLWIEK KOMPETENCJI MARZĄCEGO O AWANSACH POLITYCZNYCH. SZYBKO SIĘ GO POZBYLI Z URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO, POGOTOWIA RATUNKOWEGO I SZPITALA. NIECH NASZA GMINA TEGO EKSPERYMENTU NIE DOŚWIADCZA.
Stara PSLowska zasada.Wszystkich mądrzejszych i wartościowszych ludzi należy zniszczyć i zadeptać. Ale niestety nie udało się facet przez zielonych szykanowany zdobywa w Międzyrzecu w wyborach parlamentarnych więcej głosów od wiecznego franka i małego staśka. Ta wygrana stała się sennym koszmarem dla wielu zielonych prominentów. Panie Kapłan jesteśmy z Panem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirosław Kapłan - wreszcie dobry kandydat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Kapłan jako osoba zbyt inteligentna z gminy został wygoniony. Wróci jak "Król Lew" i zwycięży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pan Kapłan jako osoba zbyt inteligentna z gminy został wygoniony. Wróci jak "Król Lew" i zwycięży.
TAKĄ OCENĘ I WIELKIE MARZENIE O WŁADZY MÓGŁ TYLKO SAM O SOBIE NAPISAĆ. SZKODA, ŻE SIĘ NIE WYPOWIEDZĄ CI Z KTÓRYMI PRACOWAŁ. WARA BY MU ODRAZU OPADŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 80

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...