Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wygoda: Lisy zamieszkały obok domu. Nikt nie chciał pomóc

Utworzony przez ja1, 19 czerwca 2011 r. o 19:49
Lisy są własnością Skarbu Państwa.
DOBRE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja1 napisał:
DOBRE
Chcieli Wygody, a dostali Lisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czapki z lisa wracają do mody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz Lis teraz w Wygodzie mieszka?? No no...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy wolno strzelać od 1 czerwca a nie od 1 lipca jak podaje autor. Wisznice to tereny łowieckie Koła Łowieckiego nr 5 "Dąbrowa" w Lublinie gdzie do niedawna łowczym był Stefan Kowalewski komendant Państwowej Strazy Łowieckiej. Tak to jest jesli sprawy zwierzyny dzikiej oddaje się w ręce osoby niekompetentnej naznaczonej na to stanowisko jedynie dzięki osobistym koneksjom z posłem Janem Łopatą. Wojewoda Genowefa Tokarska powinna wydać stosowne zarządzenie ale przeciez nie narazi się swojemu partyjnemu kolesiowi. Zwłaszcza, że chce się załapać do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie,na os.im.B.Prusa LSM i wiedziałam przebiegającego lisa przy ul.Pozytywistów 16 w kierunku wąwozu. Prawdopodobnie w wąwozie lisy mają swoją norę. Wąwóz jest miejscem spacerów całych rodzin, a w pobliżu znajduje się plac zabaw. Co na to ojcowie miasta wojewódzkiego Lublin???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co ma do tego weterynaria, skoro za takie zwierzęta odpowiedzialny jest wójt i myśliwi, a tym jak widać d... nie chce się ruszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwy napisał:
Lisy wolno strzelać od 1 czerwca a nie od 1 lipca jak podaje autor. Wisznice to tereny łowieckie Koła Łowieckiego nr 5 "Dąbrowa" w Lublinie gdzie do niedawna łowczym był Stefan Kowalewski komendant Państwowej Strazy Łowieckiej. Tak to jest jesli sprawy zwierzyny dzikiej oddaje się w ręce osoby niekompetentnej naznaczonej na to stanowisko jedynie dzięki osobistym koneksjom z posłem Janem Łopatą. Wojewoda Genowefa Tokarska powinna wydać stosowne zarządzenie ale przeciez nie narazi się swojemu partyjnemu kolesiowi. Zwłaszcza, że chce się załapać do sejmu.
Opisz swoje koneksje wielki redahtorze z wilkami madejami i gawlickimi - donosicielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tymi lisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z tymi lisami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby nie zrobili krzywdy tym zwierzętom,powinni je złapać w klatki-pułapki i wypuścić w bezpiecznym dla nich miejscu np.w jakims parku narodowym,tam gdzie nie wolno strzelać ,są to młode zwierzęta,jeszcze niedoświadczone,nie zdajace jeszcze sobie sprawy, jakim zagrożeniem jest dla nich człowiek, mieszkały dość sporo czasu w sąsiedztwie ludzi mogły już na tyle przyzwyczaić się, do bliskiego kontaktu z człowiekiem,że teraz mogą stać się, łatwym celem dla tych obrzydliwych,okrutnych, bez serca ludzi,jakimi są myśliwi,którzy czerpią tylko,satysfakcję z zabijania bezbronnych stworzeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żona panie Wyszyński,mów pan prawde KONKUBINA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...