Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykształcenie na podlasiu & iq mieszkańców.

Utworzony przez marioxpl, 9 października 2013 o 10:22
Najnowsze badania wskazują iż mieszkańcy podlasia wcale nie muszą wpadać w histerię z powodu swego niskiego stosunkowo IQ. Otóż liczne wyjazdy z macierzystego regionu spowodowały na przestrzeni 30lat wzrost o 3 punkty procentowe tj. 2.1 w skali IQ. Ta dobra wiadomością dla Państwa kończymy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chyba tak jest. Też to zauważyłem. Tak dalej!!! Trzymam za Was kciuki!!!
0
    To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)    
0
      To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Nastawiam żołądki,tylko młode i palcóweczki do max 26L
0
Jestem z Białej. Wiem coś o tym. Pozdrawiam:)
0
Jestem z Białej. Wiem coś o tym. Pozdrawiam:)
Mam trochę inne zdanie wynikające z moich doświadczeń. Polityka kadrowa promuje nie inteligencję a znajomości i  koligacje oraz zdolności włazidpuskie. To można obserwować na codziennie w urzędach, oraz nieskażone inteligencją twarze kierowników i innych menegierów. Jednostki bardziej ambitne, inteligentne dawno już wyjechały bo perspektyw tu żadnych nie ma i nie będzie - patrz bezrobocie 17 %, likwidacja zakładów, czy zatrudnienie na umowy śmieciowe. Przecież to wszyscy widzą, a bezrobocie jak spada to dlatego że kto może ucieka. Tendencja jest taka jak z inteligencją Afro-amerykanów w USA to są to potomkowie tych Afrykanów  którzy się dali złapać bo to były same niedojdy.
0
Też z Białej jestem i nie zgadzam się z Wami. Moim zdaniem ostatnio jest dużo wiecej inteligencji w nas niż. 2%. Moim zdaniem jest to bynajmniej pięć.
0
Też z Białej jestem i nie zgadzam się z Wami. Moim zdaniem ostatnio jest dużo wiecej inteligencji w nas niż. 2%. Moim zdaniem jest to bynajmniej pięć.
Jeśli za inteligenta przyjmiemy osobę z wyższym wykształceniem to pewnie będzie i ponad 5 procent, jeśli zastanowimy się nad słownictwem, ogólną wiedzą  to pewnie będzie spadek o ponad 5 procent. Sama metodologia badania IQ czyli rozwiązywania testów  czy jest obiektywna ? 
0
Zasr.....ni wyzyskiwacze i oszuści!!! Liczycie że ludzie nie doczytają tekstu,   "Podając swój numer telefonu w naszym serwisie zapisujesz się do SUBSKRYPCJI w której będziesz otrzymywał linki do PLIKÓW MP3 każda odebrana wiadomosć to koszt : 4,92 PLN BRUTTO"   i zarobicie sporą kasę!!! Bezczelność!!    

0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: