Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykształcenie na podlasiu & iq mieszkańców.

Utworzony przez marioxpl, 9 października 2013 r. o 10:22
Najnowsze badania wskazują iż mieszkańcy podlasia wcale nie muszą wpadać w histerię z powodu swego niskiego stosunkowo IQ. Otóż liczne wyjazdy z macierzystego regionu spowodowały na przestrzeni 30lat wzrost o 3 punkty procentowe tj. 2.1 w skali IQ. Ta dobra wiadomością dla Państwa kończymy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tak jest. Też to zauważyłem. Tak dalej!!! Trzymam za Was kciuki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
      To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Nastawiam żołądki,tylko młode i palcóweczki do max 26L
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Białej. Wiem coś o tym. Pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Białej. Wiem coś o tym. Pozdrawiam:)
Mam trochę inne zdanie wynikające z moich doświadczeń. Polityka kadrowa promuje nie inteligencję a znajomości i  koligacje oraz zdolności włazidpuskie. To można obserwować na codziennie w urzędach, oraz nieskażone inteligencją twarze kierowników i innych menegierów. Jednostki bardziej ambitne, inteligentne dawno już wyjechały bo perspektyw tu żadnych nie ma i nie będzie - patrz bezrobocie 17 %, likwidacja zakładów, czy zatrudnienie na umowy śmieciowe. Przecież to wszyscy widzą, a bezrobocie jak spada to dlatego że kto może ucieka. Tendencja jest taka jak z inteligencją Afro-amerykanów w USA to są to potomkowie tych Afrykanów  którzy się dali złapać bo to były same niedojdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z Białej jestem i nie zgadzam się z Wami. Moim zdaniem ostatnio jest dużo wiecej inteligencji w nas niż. 2%. Moim zdaniem jest to bynajmniej pięć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też z Białej jestem i nie zgadzam się z Wami. Moim zdaniem ostatnio jest dużo wiecej inteligencji w nas niż. 2%. Moim zdaniem jest to bynajmniej pięć.
Jeśli za inteligenta przyjmiemy osobę z wyższym wykształceniem to pewnie będzie i ponad 5 procent, jeśli zastanowimy się nad słownictwem, ogólną wiedzą  to pewnie będzie spadek o ponad 5 procent. Sama metodologia badania IQ czyli rozwiązywania testów  czy jest obiektywna ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasr.....ni wyzyskiwacze i oszuści!!! Liczycie że ludzie nie doczytają tekstu,   "Podając swój numer telefonu w naszym serwisie zapisujesz się do SUBSKRYPCJI w której będziesz otrzymywał linki do PLIKÓW MP3 każda odebrana wiadomosć to koszt : 4,92 PLN BRUTTO"   i zarobicie sporą kasę!!! Bezczelność!!    
      To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...