Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek czterech aut w Orzechowie, 10 osób w szpitalu

Utworzony przez STYX, 11 lipca 2010 r. o 09:54
Nie ma BMW ani mutoru ???? Hmmm...dziwne. Albo deb***a w Volkswagenie Passacie LZ 30.... co to jakis gówniarz jakiegoś lachawca woził z piskiem opon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Nie ma BMW ani mutoru ???? Hmmm...dziwne. Albo deb***a w Volkswagenie Passacie LZ 30.... co to jakis gówniarz jakiegoś lachawca woził z piskiem opon.
ale golf jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyczyny wypadku? Kierowca golfa był pijany w trzy dupy!! Jechał bez świateł, a później chciał w las uciec. Nie potrafił albo nie chciał nawet powiedzieć ile osób wiózł!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widok straszny, kolejny przykład na to że ludzie po alkoholu nie myślą... podobno kilka kilometrów wcześniej świadkowie widzieli jak Ci panowie z golfa wjechali w rów gdzie utracili przednie lampy... jakimś cudem wypchali auto z rowu i pojechali dalej jak się potem okazało daleko nie zajechali... ;/ o godzinie 2:30 droga ta nadal była nie przejezdna... a policjant kierujący ruchem mówił że 3 osoby z rovera, któremu to golf wyjechał na czołówkę walczą w łęczyńskim szpitalu o życie ;/ a panom z golfa nic poważnego się nie stało i gdzie tu sprawiedliwość? zawsze cierpią niewinni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien teraz zamiast go zamykać i innych do niego podobnych wysłać do budowania autostrad i dróg za miskę ryżu dziennie żeby się na coś jeszcze przydali debi***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty REDAKTORKU dlaczego piszesz w nagłówku Biała Podlaska jak to wydarzyło się za Parczewem? Orzechów jest za Sosnowicą w stronę Łęcznej więc co ma do tego AGLOMERACJA BIAŁA PODLASKA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tragicznym wypadku największymi ofiarami okazali się policjanci którzy nie potrafili zabezpieczyć miejsca wypadku i udzielić pomocy.Gratuluję ''wyszkolonych''policjantów!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek był troche wcześniej niż jak to zaznaczono na mapce, bo wydarzył się on za drogą prowadzącą na Rozpłucie Pierwsze a przed drogą prowadząco do Lejna (czyli ta co jedzie się nad Zagłębocze) - wystarczy troszkę powiększyć mapkę i widać te drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Wypadek był troche wcześniej niż jak to zaznaczono na mapce, bo wydarzył się on za drogą prowadzącą na Rozpłucie Pierwsze a przed drogą prowadząco do Lejna (czyli ta co jedzie się nad Zagłębocze) - wystarczy troszkę powiększyć mapkę i widać te drogi
mała poprawka Rozpłucie Drugie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijany sprawca powinien pokryć koszty leczenia a nie NFZ i wszelkie straty materialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni usypiać pijanych morderców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k napisał:
widok straszny, kolejny przykład na to że ludzie po alkoholu nie myślą... podobno kilka kilometrów wcześniej świadkowie widzieli jak Ci panowie z golfa wjechali w rów gdzie utracili przednie lampy... jakimś cudem wypchali auto z rowu i pojechali dalej jak się potem okazało daleko nie zajechali... ;/ o godzinie 2:30 droga ta nadal była nie przejezdna... a policjant kierujący ruchem mówił że 3 osoby z rovera, któremu to golf wyjechał na czołówkę walczą w łęczyńskim szpitalu o życie ;/ a panom z golfa nic poważnego się nie stało i gdzie tu sprawiedliwość? zawsze cierpią niewinni
TAK TO JEST JAK GÓWNIARZE BAWIĄ SIĘ ZABAWKAMI DLA DOROSŁYCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takiego menela z golfa mój kolega leży w szpitalu.....!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze przydałoby się złapać tych którzy ominęli ten wypadek bez zatrzymania, żadnej pomocy !!!! facet przed nami normalnie przejechał choć widział że leżą ludzie ! a co do karetek przy takim wypadku jakaś szybsza reakcja powinna być, a nie 30 minut czekaliśmy na pomoc. czy ktoś wie co z tą dziewczyną co miała astmę (leżała na poboczu) ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem pasażerem jednego z samochodów jechałem roverem siedziałem z tyłu wypadku nie pamiętam pamiętam tylko jak wyciągałem koleżankę z samochodu bo siedzieliśmy z tyłu a mój przyjaciel który kierował był cały we krwi ma około 40szwów głowa, noga, broda. leży w szpitalu z podejrzeniem wstrząsu mózgu u mnie tez podejrzewali ale wypisałem się ze szpitala w niedziele o 4 rano na własne życzenie przez takich głupich ludzi jak kierowca golfa mogłem stracić życie i nie tylko ja:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dorwę tych co zrobili krzywdę mojemu bratu i rozwalili mi Rovera jak wrócę z Włoch ta przerobię ich na spagetti
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój brat ktury jechał Roverem leży nadal w szpitalu ma 27 szfów a widok ich jest do nieopisania, ci goście z Golfa powinni pokryć terz koszty plastyczne jeśli to będzie konieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marioitalo napisał:
Mój brat ktury jechał Roverem leży nadal w szpitalu ma 27 szfów a widok ich jest do nieopisania, ci goście z Golfa powinni pokryć terz koszty plastyczne jeśli to będzie konieczne.
Powinni też pokryć koszty lekcji ortografii dla takiego imbecyla jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marioitalo napisał:
Mój brat ktury jechał Roverem leży nadal w szpitalu ma 27 szfów a widok ich jest do nieopisania, ci goście z Golfa powinni pokryć terz koszty plastyczne jeśli to będzie konieczne.
Ja to rozumiem i współczuję ale może lepiej pisz po włosku bo z polskim sobie nie radzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...