Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek pod Łukowem. Zderzyły się dwa busy

Utworzony przez Anna., 19 lutego 2015 o 12:23
Jeśli ktoś zna osoby uczestniczące w tym wypadku proszę o kontakt, mam do przekazania informacje  anna.255@wp.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
aniu chcesz się puścić z uczestnikami?wyczulas parę grosz?
0
Ja znam osobe poszkodowana z czerwonego busa
0
mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
0
  mistrz na starym ruplu,kontra inny rozklekotany rzęch!,remis !! mistrz kontuzjowany, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie zagrażał na drogach naszym żonom, dzieciom i nam i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!!  zrobiło się bezpieczniej!!  
Ty jednak jesteś nienormalny. Pod każdym artykułem dotyczącym wypadku na drodze piszesz te swoje brednie.
0
Powystrzelać tych debili w starych siepach. Frajerzy tylko sieją spustoszenie na drodze. A prym w bujaniu się starymi złomami wiodą przemytnicy fajek z Bresta. Co niektórzy jeżdżą w miarę autami ale są tzw. przemytnicy cwele którzy bujają się ledwo jeżdżącymi złomami. Audi , Mercedesami Pasatami  i innymi ponad 15 letnimi wypierdkami. Nałapie taki jeden CWEL-przemytnik mandatów , nie może odrobić w gminie to i nie stać błazna na dobre auto więc Cwelisko sieje śmierć na drogach. Jebać ich i podpier***ać policji. 
0
osoba z czerwnoego busa będzie miała operacje na ręke i to nie była jego wina bus był  w pełni sprawny i te komentarze zachowajcie dla siebie !!!!!
0
Panowie i panie LATA PRAKTYKI ZA KIEROWNICĄ ROBIĄ SWOJE. Psrto wełbie jeszcze kolega z Vito ma i miał. Widziałem go nie raz jak do sklepu przyjeżdzali w Krzywdzie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: