Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Grabowcu. Nie żyje nastolatek potrącony przez bmw

Utworzony przez jj, 27 marca 2014 r. o 11:08
PS. Pytanko do prawników , w podobnych sprawach prokuratura podnosi kwestie mataczenia w sprawie , stosuje środki zapobiegawcze , tu  tak się nie stało a przynajmniej nic nie wiemy o tym , podniosę tu kwestie biegłych którzy opierają się na ustaleniach policji , powoływanie ich z drugiego krańca polski ma zapobiec ewentualnym patologiom . Sąd wydając wyrok opiera się niewątpliwie na dowodach i opiniach , zeznaniach świadków . Dostępny opis tego wypadku świadczy niewątpliwie o winie kierującej BMW taka jest teoria , sala sądowa natomiast jest czymś zupełnie innym , praktyką jest przerzucanie części winy na osoby nieżyjące(nie mogą się bronić) zdejmuje to cześć winy istotną ze sprawcy , pozwala na zmianę paragrafów a co za tym idzie umniejsza karę . Wyjaśnienia kierującej ważne , kiedy zostały złożone i czy w obecności prawnika (myślę ze nie w tym dniu i w obecności adwokata ) Czy policja zabezpieczyła komputer (sterownik ) Bmw on zapisuje parametry jazdy i można się dowiedzieć z jaką prędkością poruszał się pojazd w chwili zdarzenia plis ślady hamowania i miejsce zatrzymania obu pojazdów , opis uszkodzeń . Tu nie można sobie żonglować opiniami biegłych , przekonywać sądu ze tak nie było . Czas od wypadku do dziś nie wiemy czy postawiono zarzuty i jakie czy sprawa jest już w sądzie czy wobec faktów opisywanych na łamach prasy lubelska prokuratura ukończyła postępowanie przygotowawcze , wiem ze ma czas , ze powinna to zrobić solidnie ale jawność postępowania , przejrzystość . Komu na tym zależy ? myślę ze organom ścigania , rodzinie która straciła bliską osobę , nam wszystkim . Dlaczego ? Jak tu mój oponent podkreślał sprawa dotyczy osoby publicznej która winna odpowiadać za swoje czyny na równi z szaraczkiem , jeśli jest takową winna świecić przykładem dla innych ze swoich małych społeczności , promować uczciwość i transparentność swoich działań , jeśli się zawiniło ponieść konsekwencje prawne i społeczne , sądom i prokuraturom by miały zaufanie publiczne . Ktoś powie utopijne myślenie , morze ale to są standardy które są w innych krajach a my ponoć w europie zjednoczonej jesteśmy .                   
  Nadal cisza??? czy cos sie dzieje w tej sprawie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Chciałbym w tym miejscu powiedzieć ze tak ale niestety nie powiem . Liczyłem tu na ludzi znających ofiarę wypadku ale nic BYŁ I GO NIE MA  ? jeśli chodzi o drugą stronę to ponoć kaucja i wszyscy przeszli do normalności czyli życie toczy się dalej ! Tak jak się spodziewałem Pani radna sejmiku czy coś tam adwokaci z najwyższej półki i konkret obrona do której oczywiście ma prawo z drugiej maluczcy bez kasy układów znajomości skazani na porażkę . CZY TAK MA BYĆ ? To standardy Podlasia znów wszystko przejdzie bokiem ? Szanowna pani uczestniczy aktywnie w życiu publicznym bez skruchy (a ponoć taką zapowiadała ) NIC SIĘ NIE STAŁO ! Gdzie są prawnicy którzy wypowiadali się na tym forum?   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Chciałbym w tym miejscu powiedzieć ze tak ale niestety nie powiem . Liczyłem tu na ludzi znających ofiarę wypadku ale nic BYŁ I GO NIE MA  ? jeśli chodzi o drugą stronę to ponoć kaucja i wszyscy przeszli do normalności czyli życie toczy się dalej ! Tak jak się spodziewałem Pani radna sejmiku czy coś tam adwokaci z najwyższej półki i konkret obrona do której oczywiście ma prawo z drugiej maluczcy bez kasy układów znajomości skazani na porażkę . CZY TAK MA BYĆ ? To standardy Podlasia znów wszystko przejdzie bokiem ? Szanowna pani uczestniczy aktywnie w życiu publicznym bez skruchy (a ponoć taką zapowiadała ) NIC SIĘ NIE STAŁO ! Gdzie są prawnicy którzy wypowiadali się na tym forum?   
Nadal cisza :angry:  :unsure:  :wacko:  :blink:  <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej czekamy , i nie zapominamy :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej czekamy , i nie zapominamy :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:
Czekamy i czekamy i się nie doczekamy Wiemy jakie sady  są na przykładzie wójta .Kto ma kasę ten rządzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przewodniczacy rady międzyrzeckiej ? To samo. Sprawa po dwóch latach wraca do sadu rejonowego z powodu rażacych nieprawidłowości i obrazy prawa dokonanej przez ten właśnie sąd. Wszystko robią aby nie poniósł odpowiedzialności karnej. Sądy i prokuatorzy są sprawiedliwi gdy chodzi o szarego człowieka ale gdy ktoś jest wpływowy i majętny to interpretacja oczywistych faktow mija się z logicznym myśleniem i doświadczeniem życiowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję ze ostatnie fakty na tyle ruszą społeczeństwo ze tej wlady podziękują wszyscy . Tak się składa ze prokuratura , sad jawi sie jak popychle władzy partji panującej . Chyba czas to zmieić , czy jest alternatywa , jest młodzi ludzie , partie bądż  ruchy (nie mylić z Palikotem) które nie były u władzy pozostałym dość . Wtedy nie było by równych i równiejszych , Podziękować urzędnikom wymiaru sprawiedliwości którzy chodzili na smyczy władzy i tyle , podziękować państwu I za długoletnie żady na podlasiu w wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnim czasie zakończył się proce oskarżonego o wypadek ze skutkiem śmiertlenym w Sarnowie - bylo na forum opisywane. Pijany kierowca za zabicie młodego chłopaka (drugi poszkodowany) dostał 3,6 roku. Pewnie wyjdzie po odbyciu połowy kary.   Szkoda, że takie wyroki zapadają. Kara ma być odstraszająca, a czy taka jest??? Pytanie retoryczne!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję ze się wszystko zmieni , po ostatnich wpadkach polskiego wymiaru sprawiedliwości , pytanie kiedy i kto ma to poprowadzić . Ale w tym przypadku satysfakcjonujące przynajmniej dla nas będzie orzeczenie wyroku skazującego . Nie jestem złośliwcem i nie chcę ludzkiej krzywdy ale w tym akurat przypadku czekam na to . Nie ma świętych krów przy korycie dla nas jasne winno być też dla wymiaru sprawiedliwości .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Mam nowiny ale to nie dotyczy  wypadku . Panie i panowie czytający to wszystko lub piszący o tym posłuchajcie , władza gminna jest chyba bezsilna strasząc prokuratorem i innymi  , do piszących na tej stronce akurat  w tym temacie rozesłane zostały  małe świństewka blokujące serwer proxy  :ph34r: czyżby gmini informatycy  nie mieli co robić ? Jak się pewnie zorientowaliście nasze serwery nie pochodzą z Najjaśniejszej np mój z . IRELAND i co kijanki czy poldka czy czym tam jeszcze policja w Terespolu dysponuje nie wysłaliście do takich metod się uciekacie ?  To oświadczam ze są na tym świecie rzeczy co się  filozofom nie śniło cytując Ferdka kiepskiego   . Nie macie patentu i na rozum w tej dziedzinie żady krajów się  uginają a co do piero wy  . Chcecie wojny elektronicznej będziecie ją mieli . Z kraju wygnaliście wartościowa część społeczeństwa , ludzi młodych zdolnych  umiejących wiele za cieciów lub pomywaczy nas macie ? POMYŁKA !!!! Pamiętajcie żad się pomylił wy też możecie .  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Mam nowiny ale to nie dotyczy  wypadku . Panie i panowie czytający to wszystko lub piszący o tym posłuchajcie , władza gminna jest chyba bezsilna strasząc prokuratorem i innymi  , do piszących na tej stronce akurat  w tym temacie rozesłane zostały  małe świństewka blokujące serwer proxy  :ph34r: czyżby gmini informatycy  nie mieli co robić ? Jak się pewnie zorientowaliście nasze serwery nie pochodzą z Najjaśniejszej np mój z . IRELAND i co kijanki czy poldka czy czym tam jeszcze policja w Terespolu dysponuje nie wysłaliście do takich metod się uciekacie ?  To oświadczam ze są na tym świecie rzeczy co się  filozofom nie śniło cytując Ferdka kiepskiego   . Nie macie patentu i na rozum w tej dziedzinie żady krajów się  uginają a co do piero wy  . Chcecie wojny elektronicznej będziecie ją mieli . Z kraju wygnaliście wartościowa część społeczeństwa , ludzi młodych zdolnych  umiejących wiele za cieciów lub pomywaczy nas macie ? POMYŁKA !!!! Pamiętajcie żad się pomylił wy też możecie .  
Suran tak trzymać trzymam za ciebie kciuki trzeba te cholote kobylańska pognac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kolego rząd rządzi,a to aż oczy bolą od tego byka.Rząd może żądać,ale musi rządzić.Popraw się bo słusznie piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a FUJ kto taki głupi był aby starą babę po 50-tce zapinać, aż się wymiotować chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...