Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Paszenkach: Po czołowym zderzeniu zginął 36-latek z Lublina

Utworzony przez ;99999999, 10 kwietnia 2010 r. o 12:09
;(.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia. Najgłębsze wyrazy współczucia dla całej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykre, tak strasznie żal tych ludzi a tym wiekszy że znałam kamila.. ;(;(((((( szczere wyrazy wspolczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ludzi wariat z navary skrzywdzil rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ludzi wariat z navary skrzywdzil rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty pierdzielisz jaki warita on jechal tak jak powinien !!! widziales byles tam?? bo ja wszytsko widzialam i wiem jak bylo!!!!! zal poprostu osadzac ludzi nie widzac jak bylo...... kamil mial miec wesele 24 ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~ona~ napisał:
co ty pierdzielisz jaki warita on jechal tak jak powinien !!! widziales byles tam?? bo ja wszytsko widzialam i wiem jak bylo!!!!! zal poprostu osadzac ludzi nie widzac jak bylo...... kamil mial miec wesele 24 ;(
ciekawi mnie tylko dlaczego policja twierdzi inaczej, "jadący w kierunku Parczewa nissan nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z oplem" rozumiem że jazda prawym pasem jest dozwolona np w wielkiej Brytanii, ale że w Polsce tak się powinno jeździć .... od kiedy żal mi ludzi ginących nie ze swojej winy, wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny Michała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na prostej drodze. Po rozmiarach zniszczeń widać, ze jechali szybko, to i tak cud, ze pozostałe dwie osoby zyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj rozmawiałem z kilkoma osobami,i to nie prawda że Kamil poszedł bezpośrednio na czołowkę,wrócił na swój pas ruchu,ale teraz i tak będzie ile ludzi tyle wersji,dodam że trzeba zwrócić na stan drogi w tamtym miejscu i to że właśnie podczas wypadku lał deszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'znajomy'...kamil wrocil na pas,ale po tym jak walnal(nie czolowo ale w strone kierowcy) w opla i po nim przejechl...na swoim pasie to juz tylko koziolkowal nissanem. Szkoda wszytskich...3...kazda z tych smierci jest bezsensowna. Co do deszczu...to samo zdarzenie mialo miejsce zanim przyszla ta ulewa.Poprostu...myslenie i noga z gazu...u wszytskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie stalo juz nie cofnie czasu.... Kamila pogzeb ODBEDZIE SIE jutro o 13 w Kosciele w gesi...byl dobrym kolega i milym chlopcem jednym z rozsadniejszych...teraz pozostalo nam sie tylko modlic za Kamila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
morderca z nissana sam zginal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jdk napisał:
morderca z nissana sam zginal
a moze chcial zginac... tyle ze przez nie uwage zginela druga osoba....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, kto was ustanowił sędziami...??? Jak łatwo jest osądzić Kamila... "wariat z navary" "morderca"... a to był bardzo grzeczny chłopak, spokojny... był synem i bratem, narzeczonym... co z uczuciami tych ludzi... Nie miał powodu by chcieć umrzeć, było przed nim całe życie, a już na pewno nie chciał nikogo zabić. Zdarzył się tragiczny wypadek - Kamil tego sobie nie zaplanował... Więc zastanówcie się co piszecie... jechał szybko... a ilu z Was każdego dnia przekracza dozwoloną prędkość - powinniście Bogu dziękować, że nie kończy się to w ten sposób, bo wtedy też na forum ktoś określiłby Was mordercą czy wariatem - "...jaką miarą wy mierzycie taką i wam odmierzą..." Z całego serca współczuję rodzinom, które straciły bliską osobę w tym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się co piszecie ,,wariat, morderca???" Nie osądzajcie go sami, Bóg go sam osądzi. Trudno, stało sie nie każdy musi od razu być mordercą,przecież każdemu może się to zdarzyć. Nie życzę nikomu takiej tragedii a ten kto go nazwał ,,MORDERCĄ'' to chyba serca nie ma. Dajcie mu chociaż spokój po śmierci bo przez te GŁUPIE komentarze nikomu życia nie zwrócicie. Tajemnice swojej śmierci zabrał ze sobą:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAC PANIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju..... Ze Wszystkimi Świętymi [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...