Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Za podrobiony dyplom nauczyciel muzyki trafi przed sąd

Utworzony przez Nerdi, 8 maja 2009 r. o 08:38
Inaczej: "O MUZYKANCIE, CO CHCIAL ZOSTAĆ MUZYKIEM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nerdi napisał:
Inaczej: "O MUZYKANCIE, CO CHCIAL ZOSTAĆ MUZYKIEM"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że pan muzyk dostał już wyrok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc2 napisał:
Czy to prawda, że pan muzyk dostał już wyrok?
A co ciebie to obchodzi,Jak jesteś ciekawy to wsadż nos do gorącej kawy !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to mnie ciekawi jako obywatela i rodzica, który posyła dziecko do szkoły i który powinien wiedziec jaki nauczyciel go uczy ,co sobą reprezentuje, jaką posiada moralnośc.Z artykułu ,który czytałem o tym panu to nie chciałbym aby on uczył moje dzieci, na szczęście nie uczy a i dziecko moje nie chodzi do muzycznej.Muzyki czy grania na instrumencie to może i nauczy, ale moralności napewno już nie.Nauczyciel według mnie powinien coś sobą reprezentowac, a w Łukowie, jak się czyta gazety,towłosy dęba stają-w szkole odbywał się handelek nalewkami ,dyrektor pijany spowodował wypadek, młode nauczycielki o niskiej kulturze osobistej ,tak wynikało z artykulu,wyżywająsię na doświadczonej w swoim zawodzie nauczycielce,dyrektor szkoły specjalnej stosuje mobbing na nauczycielach, panuje tam nepotyzmi łamanieprawa,a kiedy się omawia jego sprawę na sesji to z niej ucieka.Ito są nauczyciele?Tacy nauczyciele powinni uczyc dzieci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W telewizji we wczorajszej panoramie lubelskiej w czasie przeglądu prasy powiedziano, że u rzecznika do spraw dyscyplinarnych nauczycieli przy lubelskim kuratorium znalazlo sie duzo spraw związanych z niewłasciwym postępowaniem pedagogów. Czytajac o warunkach przyjmowania kandydatów na dyrektorów szkól( w internecie) byl własnie komentarz o lubelskim kuratorium, które toleruje nawet sprawy karne ,które tocząsie wobec kandydata, nie interesuje ich czy przyszły dyrektor łamie prawo czy nie, a wójtowie burmistrzowie,starostowie wybierają swoich kolesi czesto z niskim morale i tacy pózniej włodarze szkół stosują wobec nauczycieli, którzy mają swoje zdanie,(często słuszne) mobbing ,otaczją się rodzinami żeby miec zaplecze do obrony, młodych nauczycieli zastraszają zwolnieniem z pracy.Dobrze pani minister robi, że chce zlikwidowac kuratoria, przeciez tam teżsą układy.Więc po co jest kodeks pracy, karta nauczyciela, kiedy nikt ich nie respektuje..Nauczyciela obowiązuje nie tylko przestrzeganie kodeksu pracy ale i karty nauczyciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muzyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...