Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zabójstwo w Rakowiskach. Kim byli Maria Goniewicz i jej chłopak?

Utworzony przez aaaaaaa, 16 grudnia 2014 r. o 20:43
Dlaczego w tym popapranym kraiku, niby należącym do UE, zamazuje się twarze bandziorów, degeneratów i psycholi? Kiedy taki psychol dokonuje zbrodni nap w Wielkiej Brytanii, jego gęby nikt nie zakrywa! I słusznie, bo przecież nie chodzi o domniemanie, podejrzenie, poszlaki, tylko o FAKTY. Udowodnioną zbrodnię, której ta psycholka się nie wypiera, ba, z której jest dumna!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oceniajcie. To wielka tragedia dla całego otoczenia tych ludzi i ich samych.
BRAWO , BRAWO ,BRAWO.....  Szkoda że jest tak mało takich komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wynik bezstresowego wychowania. Kiedyś jak dzieciakom nie podobało się to, ze rodzice nie akceptują ich związku to uciekali z domu, a dzisiaj mordują rodziców. Co do ich inteligencji to jest ona niesłychanie wątpliwa, skoro po kilku godzinach byli już w areszcie. Tak to niestety jest, jak na studia dostaje się każdy, a nie wybrani. Dwoje wykolejeńców spotkało drugą dwójkę wykolejeńców i jedni zabili, a drudzy pomogli im w tym. Jak długo dzieci w domu będą stanowić bóstwa, a rodzice głupio wierzyć w telewizyjne nianie, tak długo takie sytuacje będą się zdarzać. Jeszcze trochę, a od takich wiadomości będziemy zaczynać dzień. Dziecko się wychowuje. Ono ma wiedzieć co jest dobre, co złe. Ma mieć swoje obowiązki i świadomość, że rodzice dlatego zabraniają, pouczają, pomagają, opiekują się, bo kochają. Rodzic to nie kolega, a rodzic i wychowawca w jednym.   Potwierdzam to co napisałaś to dokładnie o to chodzi
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wiesz o przemocy to dlaczego nie zawiadomisz odpowiednich instytucji?Z Ciebie taka nauczycielka jak z koziej doopy trąba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po kilku dniach w chłodnej wilgotnej celi inaczej beda śpiewać. Myślę, ze juz dzisiaj brakuje ciepłej kołderki...
a gdzież to dzisiaj znajdziesz chłodną i wilgotną celę? bo chyba nie w więzieniu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często takie manipulatki szukają takich "wychuchanych" chłopców, którzy prawdziwe problemy znają tylko z filmów. Takich najłatwiej omotac, coś np. filmu "obietnica". 3 lata temu miałam okazję poznać chłopaka, sympatyczny, spokojny i widać było od razu, że wrażliwy. Ona nie oszukujmy się nawet ładna dziewczyną nie jest, a pierwsze wrażenie jest najważniejsze szczegolnie u nastolatków, musiała dobrze go omotac. Dużo zbieżności jest co do zbrodni, kto co robił, ale mimo wszystko jakoś szkoda mi tego Kamila, dojdzie do niego co zrobił i na pewno żyć z tym nie będzie potrafił. Za to ona ma swoją chwilę chwały, wystarczy spojrzeć na jej fanpage. Tego tak naprawdę chciała i dostała, mam nadzieję, że karma do niej wróci.
psychopatka i ćpun, też masz kogo żałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak bardzo go kochali i tak dbali ,że żyli za niego zamiast z nim . Zapewne zawłaszczając sobie prawo do każdej decyzji którą ten chłopak chciał podjąć. I nie pozwalając mu dorosnąć emocjonalnie , jednocześnie zarzucając mu że jego decyzje są nierozsądne , głupie i nie dojrzałe. ustawicznie wpuszczając Go w poczucie winy i całkowicie niszcząc w nim poczucie własnej wartości . A zarazem, tak silnie od siebie uzależniając ... że .... Właśnie tu kryje się odpowiedz dlaczego zabił . Bo nie umiał po prostu odejść , a każda jego próba samodzielności była duszona w zarodku.
  Synalek zawłaszczył sobie życie swoich rodziców. Związał się z psycholką, sam stał się psycholem i oboje zarżnęli jego rodziców. Nawet w rzeźni robi się to humanitarniej niż zrobiła to ta para 18-letnich dewiantów. ............... Są bardzo młodzi, więc pewnie wyjdą z pierdla max za około 10 - 12 lat (obojętnie jaki dostana wyrok).   Wtedy oboje będą mieli w okolicach 30-tki. Będą młodzi i cały świat będzie dla nich stał otworem.   No i on odziedziczy cały majątek bo (jest jedynakiem) po rodzicach których zamordował.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I teraz wyszło, że ta socjomatka jeszcze molestowała i dawala narkotyki nieletnim. Już jasne czemu dyrektor poprzedniej szkoły nie chciał mówić czemu w klasie maturalnej zmieniła szkołę. Jak chłopak wytrzyma jeszcze to pęknie i zacznie śpiewać wszystko na temat swojej ukochanej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Socjopatka*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie- proszę Was bardzo mocno,abyście zgłaszali jej profil administracji facebooka.Powinien zostać usunięty,dlatego że ta morderczyni na pewno stanie się inspiracją,dla podobnych zbrodni.W ciągu jednego dnia jej profil polubiło ok. 700 osób,z czego większość,to ludzie ślepo zapatrzeni w jej pseudo poezję.Ludzie,których oszukała podając się za osobę wrażliwą i nierozumianą.Wiele osób się z nią utożsamiało,a jaka jest naprawdę pokazała w piatek dopuszczając się zbrodni i manipulując tak swoim chłopakiem,że zamordował z nią własnych rodziców.NIE -dla Morderców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam to już 2 razy fb mi odpowiedziało, że nie widzi zły treści czy coś takiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Synalek zawłaszczył sobie życie swoich rodziców. Związał się z psycholką, sam stał się psycholem i oboje zarżnęli jego rodziców. Nawet w rzeźni robi się to humanitarniej niż zrobiła to ta para 18-letnich dewiantów. ............... Są bardzo młodzi, więc pewnie wyjdą z pierdla max za około 10 - 12 lat (obojętnie jaki dostana wyrok).   Wtedy oboje będą mieli w okolicach 30-tki. Będą młodzi i cały świat będzie dla nich stał otworem.   No i on odziedziczy cały majątek bo (jest jedynakiem) po rodzicach których zamordował.
Poczytaj trochę poucz się , bo nie ma róży bez kolców , a ten co wiatr sieje burze zbiera. Nikt nie zabija rodziców bez powodu i nikt nie staje się jak to nazwałeś psycholem od tak . Zawsze są jakieś powody . Depresja , brak wsparcia , brak rozmów i brak rodziców ,są obok i jedyne co potrafią to wydawać polecenia i karać za brak ich wykonania , lub zabijają poczucie winy pieniędzmi . Ktoś wcześniej napisał o rozpuszczonych gówniarzach .A kto ich rozpuścił ? Kto dawał pieniądze i nie kontrolował na co idą ? Pada takie sformułowanie że Ona brała narkotyki ... Gdzie są rodzice ? Gdzie ich zainteresowanie w jakim stanie i o której godzinie ich dzieci wracają do domu ?Każdy zarzut wobec tych nieletnich ma podłoże zaniedbań u rodziców . Ludzie opamiętajcie się , zacznijcie dostrzegać przyczyny a nie oburzać się o skutki . Jest faktem że psychopatą człowiek się rodzi jest to nie do rozwój płata mózgowego czołowego odpowiedzialnego za empatie i współczucie. Lekarz który to odkrył , odkrył też , że sem jest psychopata , miał rożne myśli straszne . Ale nigdy nie zrobił nikomu krzywdy . Dlaczego ? Bo miał wpojone zasady co jest dobre a co nie co wolno a co nie. I że mimo ze czasem jesteśmy na kogoś źli to nie wolno nam ich krzywdzić.( w uproszczeniu pisze ) Był wychowany i zadbany przez rodziców. Byli rodzicami a nie para która zrobiła sobie zabawkę.   I jeszcze jedno gdyby oni myśleli twoimi , jakże sprytnymi kategoriami dziedziczenia majątku , To na pewno tak szybko by ich nie złapali . A nie ma nic napisane że zabrali coś z domu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam to już 2 razy fb mi odpowiedziało, że nie widzi zły treści czy coś takiego...
 
Robiłam to już 2 razy fb mi odpowiedziało, że nie widzi zły treści czy coś takiego...
 ~Ala~  dzięki,ja też zgłaszałam,ale usuną dopiero wtedy,gdy zgłosi go bardzo dużo osób.Dlatego proszę wszystkich,kogo tylko mogę,żeby zgłaszał.Do skutku.Jej ta reklama jest na rękę,perfidna narcystyczna psychopatka.Nikt w mediach nie wspomina,że treści jakie publikowała są okultystyczne,że fascynowała się masonerią i że to wszystko ma negatywny wpływ na ludzi młodych.Ona świetnie manipulowała ludźmi a co najważniejsze,ZERO SKRUCHY i jeszcze opowiadała policji o tym z SATYSFAKCJĄ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A 7 grudnia napisała wiersz.? Jaki? To plan mordu!  / "Ty i kobieta, której kiedyś zdeptałam serce, mieszkacie obok siebie. To dziwne miejsce, w którym ostatnio podobno jest o mnie głośno. (…) Przekonajmy się. Zróbmy razem coś pięknego? " / Jak mozna  pisac o tym wiersz? To przeciez przekaz mordu.         
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A 7 grudnia napisała wiersz.? Jaki? To plan mordu!  / "Ty i kobieta, której kiedyś zdeptałam serce, mieszkacie obok siebie. To dziwne miejsce, w którym ostatnio podobno jest o mnie głośno. (…) Przekonajmy się. Zróbmy razem coś pięknego? " / Jak mozna  pisac o tym wiersz? To przeciez przekaz mordu.  
Gdybyś się nie zasugerowała, nie przyszłoby Ci nawet do głowy, że to może być wiersz o morderstwie. Wniosek? Ten wiersz może być o czymkolwiek, ale każdy zobaczy w nim to, co będzie chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kim jest Maria Goniewicz? to Zuzanna Maksymiuk "beszczelnie inteligentna, beszczelnie zdolna"...bezszczelnie  perfidna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejsza kraina owiana koroną tego co otwiera w geście przygarnięcia ramiona. Rozmyta na glebie którą pokrywają miłosierne nauka pasterza. Popatrzcie czym się karmicie i jaki jad wypływa z waszych paluszków... Mi jest zwyczajnie przykro że wyrok na nich już wydano. Polecam najpierw spojrzeć głęboko w siebie. Chcecie stosu? Chcecie aby na waszych oczach "zdychali"? To jakieś nowe show? Zabić jak wykazali jest w miarę łatwo, ale czy żyć pośród was jest łatwiej? Obawiam się że nie...   Śpijcie spokojnie ... oni po was już nie przyjdą   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popatrzcie czym się karmicie i jaki jad wypływa z waszych paluszków... Mi jest zwyczajnie przykro że wyrok na nich już wydano. Polecam najpierw spojrzeć głęboko w siebie. Chcecie stosu? Chcecie aby na waszych oczach "zdychali"? To jakieś nowe show? Zabić jak wykazali jest w miarę łatwo, ale czy żyć pośród was jest łatwiej? Obawiam się że nie...   Śpijcie spokojnie ... oni po was już nie przyjdą
 Synuś przyszedł po swoich rodziców, którzy go wydali na świat. Nie on im dał życie, ale im odebrał życie. Wypatroszył jak świnie w rzeźni.   Śpij spokojnie. Oni wyjdą za 10 - 12 lat z więzienia. Będą piękni i jeszcze młodzi. Chciałbyś ich wtedy spotkać na ulicy i pocieszyć ?  ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wynik bezstresowego wychowania. Kiedyś jak dzieciakom nie podobało się to, ze rodzice nie akceptują ich związku to uciekali z domu, a dzisiaj mordują rodziców. Co do ich inteligencji to jest ona niesłychanie wątpliwa, skoro po kilku godzinach byli już w areszcie. Tak to niestety jest, jak na studia dostaje się każdy, a nie wybrani. Dwoje wykolejeńców spotkało drugą dwójkę wykolejeńców i jedni zabili, a drudzy pomogli im w tym. Jak długo dzieci w domu będą stanowić bóstwa, a rodzice głupio wierzyć w telewizyjne nianie, tak długo takie sytuacje będą się zdarzać. Jeszcze trochę, a od takich wiadomości będziemy zaczynać dzień. Dziecko się wychowuje. Ono ma wiedzieć co jest dobre, co złe. Ma mieć swoje obowiązki i świadomość, że rodzice dlatego zabraniają, pouczają, pomagają, opiekują się, bo kochają. Rodzic to nie kolega, a rodzic i wychowawca w jednym.
100% racji, nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie- proszę Was bardzo mocno,abyście zgłaszali jej profil administracji facebooka.Powinien zostać usunięty,dlatego że ta morderczyni na pewno stanie się inspiracją,dla podobnych zbrodni.W ciągu jednego dnia jej profil polubiło ok. 700 osób,z czego większość,to ludzie ślepo zapatrzeni w jej pseudo poezję.Ludzie,których oszukała podając się za osobę wrażliwą i nierozumianą.Wiele osób się z nią utożsamiało,a jaka jest naprawdę pokazała w piatek dopuszczając się zbrodni i manipulując tak swoim chłopakiem,że zamordował z nią własnych rodziców.NIE -dla Morderców!!!
Myślę, że te 700 osób to takie same gówniary nieakceptowane przez rodziców swoich opętanych chłopaków. Znam z autopsji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...