Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłębocze: Kierowca BMW potrącił 17-latkę. Był pijany

Utworzony przez CodeZero, 5 czerwca 2011 r. o 11:17
Znowu BMW i znowu debi1 za kółkiem pijany, któremu nic się nie stało.... szkoda że nie zginął na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje Łukaszku sraszku! Jak bedziesz zdrowo wypinał sie w pierdlu to może zarobisz sobie na wyklepanie swojej bejcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bydło, bydło, bydło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uciąć chamowi ręce, więcej nie wsiądzie za kółko idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dać deb***owi byle jaki samochód to będzie się woził i szalał po pijaku aż sam się zabije lub co gorsze kogoś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słoneczny weekend, jezioro, tani bełt, stary pseudo lanserski wrak, za kierownica nachlana prostacka świnia w towarzystwie hołoty w białych czapeczkach i tak się bawi elyta z nizin społecznych. Szkoda dziewczyny, a te chamy i tak nie są w stanie wyciągnąć wniosków na przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja lubie szybką jazde ale tam gdzie można ,nigdy nie jechałam po alkoholu i nie mam na koncie ani jednego mandatu a prawko mam już 12 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajcie jeszcze chwile, zaraz zaczną pojawiać się komentarze od ziomali i ziomalek tego przygłupa kierowcy,że go oceniacie w ogóle go nie znając. Za chwilę dowiemy się, że to taki dobry chłopak, że każdy ma chwile słabości, że tylko Bóg może go osądzać, itp., itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiez bydlo musialo jechac z tym nachlanym swirem! Wyzamykac smiecie w kamieniolomach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oprócz odsiedzenia tego w pierdlu (minimum 5 lat) powinien być obciążony kosztami akcji ratowniczej (straż pożarna i helikopter ratunkowy - koszty pewnie liczone na "naście" tysięcy złotych) oraz dożywotnia rentą płaconą na rzecz poszkodowanych. Oraz dozgonny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. Poszkodowanym pieszym życzę szybkiego powrotu do zdrowia, a sprawcom (tak, pasażerowie tez nimi są) - chłodnych głębokich lochów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** znowu ten sam scenariusz!!!Wieśniak,stare bmw,alkohol.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B ędziesz M iał W ypadek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hooligans napisał:
BMW i wszystko jasne
i co?? to wina BMW TAK?? Samochód wódką częstował, samochód zmusił tych przygłupów do kierowania, i pewnie samochód jeszcze kazał im wjechać w tych biednych ludzi. Zastanów się co piszesz, nie wina tej marki że jest kupowana przez łosi, którzy nie maja pojecia o jeździe i odpowiedzialności. Powielasz stereotypy- co jest chore, dlaczego to pisze? bo jest wielu ludzi którzy lubi tę markę i sa to kulturalni ludzie, którzy pewnie nie raz ci ustąpili lub wpuścili przed siebie na ulicy.. ja np do nich należę, lub mój tato-tak wiec twoja opinia jest krzywdząca. A czy policji cięzko jest sie domyśleć co sie dzieje w okolicach dyskotek w weekend?? Cięzko wysłac patrole zwiękoszne?? Czy łatwiej jest łapać kierowców bandytów jadących np 100 przy ograniczeniu do 70 czy 90???? Zauwazcie kiedy sie pojawiaja takie niusy- weekend, czesto poza miastem mlodzi ludzi wracajacy z zakrapianego weekendu:/:/ Mam nadzieje , ze poszkodowani wrócą do zdrowia Sprawcy- surowa kara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeb***ane chamy ze wsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dziwić jak chłopstwo z traktorów przesiadło się na rozdezelowane bety!Jechałem tydzień temu przez kilka wiosek do babci i aż mnie zamurowało co zobaczyłem.Co w trzeciej zagrodzie chłopskiej stała beta ale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uchował ja trzy świnie,zdał mliko do mleczarni i miał ja 3000zł.Za 500zł ja nakupił dresów na bazarze,za 500zł ja nakupił paliw u ruskich ,za 500zł nakupił ja syntholu aby mieńsień urusł a za 1500zł kupił ja beemeee.Teraz to ja już jak miastowy i dupy lecom na beemmee i na mnie!Tylko kurcze w tym dowodzie osobistym jest napisane że ja na wsi mieszkam:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeqane prostaki i buraki ciepło się zrobiło i chłopki wyciągają z obory i ze stodoły swoje BMW bo taka prawda bo co drugi burak ma na podwórku BMW i myśli że jest panem wsi do obory do świń a nie za kółko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma marka samochodu do bycia burkiem?Z tego co wiem to kierowca zbiegł!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga się oburzyła,że ktoś powyżej napisał coś niepochlebnego o BMW. Nie oszukujmy się modelem E36 jeździ ta sama hołota co E30 5 lat temu. Z tą różnicą,że obecnie E30 to model kultowy, swego rodzaju youngtimer. E30 jezdzą ludzie z pasją a E36 jako, że jeszcze nie stare i w mniemaniu chamów całkiem aktualne rocznikowo przy czym tanie jak trunki którymi się raczą, więc zostało opanowane przez takich półgłówków. Za 5 lat usłyszymy o kolejnych wypadkach z udziałem BMW tyle,że w roli głównej wystąpi E46 obecnie za drogi dla tej hołoty.. Bo kto jeździ obecnie E36? Wsiowi amanci, ubodzy dresiarze, fani dysko polo, parobki budowlani.. jednym słowem niziny społeczne i umysłowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...