Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zagłębocze: Kierowca BMW potrącił 17-latkę. Był pijany

Utworzony przez CodeZero, 5 czerwca 2011 r. o 11:17
JPII napisał:
Aga się oburzyła,że ktoś powyżej napisał coś niepochlebnego o BMW. Nie oszukujmy się modelem E36 jeździ ta sama hołota co E30 5 lat temu. Z tą różnicą,że obecnie E30 to model kultowy, swego rodzaju youngtimer. E30 jezdzą ludzie z pasją a E36 jako, że jeszcze nie stare i w mniemaniu chamów całkiem aktualne rocznikowo przy czym tanie jak trunki którymi się raczą, więc zostało opanowane przez takich półgłówków. Za 5 lat usłyszymy o kolejnych wypadkach z udziałem BMW tyle,że w roli głównej wystąpi E46 obecnie za drogi dla tej hołoty.. Bo kto jeździ obecnie E36? Wsiowi amanci, ubodzy dresiarze, fani dysko polo, parobki budowlani.. jednym słowem niziny społeczne i umysłowe!
ehe a JPII chyba ma trudności z czytaniem ze zrozumieniem, nie oburzyłam się to po1. po 2. wskazałam niedorzeczność okreslania marki samochodu jako winowajcy ( "BMW i wszystko jasne") - jakby ten dureń jechał FIATEM to z pewnością nie byłoby komentarza " FIAT i wszystko jasne". Nie samochód a kierowcy są przyczyną wypadków plus nieudolnośc, lenistwo policjantów którym nie chce sie patrolować wiosek i mieścin w weekendy gdzie przyzwolenie na jazde po pijaku jest wciąż tolerowane i nawet uważane za bohaterstwo i odwagę :/:/ co do e -36 , hmmm człowieku bardzo sie mylisz, bo znam wielu użytkowniów e- 36, zwłaszcza w coupe dla których ten samochód jest piękny i tyle. wiec zbastuj troche... niedziela poza tym jest... dzień Pański
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać dożywotnio prawko i posadzić tego zapijaczonego cwela co tyle rozpaczy narobił swoim trzymanym w kurniku rumpem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AGA napisał:
ehe a JPII chyba ma trudności z czytaniem ze zrozumieniem, nie oburzyłam się to po1. po 2. wskazałam niedorzeczność okreslania marki samochodu jako winowajcy ( "BMW i wszystko jasne") - jakby ten dureń jechał FIATEM to z pewnością nie byłoby komentarza " FIAT i wszystko jasne". Nie samochód a kierowcy są przyczyną wypadków plus nieudolnośc, lenistwo policjantów którym nie chce sie patrolować wiosek i mieścin w weekendy gdzie przyzwolenie na jazde po pijaku jest wciąż tolerowane i nawet uważane za bohaterstwo i odwagę :/:/ co do e -36 , hmmm człowieku bardzo sie mylisz, bo znam wielu użytkowniów e- 36, zwłaszcza w coupe dla których ten samochód jest piękny i tyle. wiec zbastuj troche... niedziela poza tym jest... dzień Pański
Aga, Aguś.. nie chodzi mi tyle o wine samochodu, co fakt, że dziwnym trafem te samochody przyciągają burków wsiowych.. Fiatami takie chamy nie jeżdzą bo to za mało 'prestiżowa' marka w ich mniemaniu. To samo się tyczy VW i Audi. Samochody te same w sobie nie są złe tylko za dużo dresiarstwa jeździ tymi autkami przez co opinia jest jaka jest. A bądzmy szczerzy - to miejskie dresiarstwo to potomkowie parobków budowlanych i fabrycznych sciągniętych przez komune do miast. Kto ma miał im za młodu do głowy nawkładać skoro ich rodzice rozumem czy intelektem nie grzeszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację JP II Modelem bety E 36 to buja się obecnie kwiat polskiej inteligencji.Tj śmierdzący obornikiem rolnicy,ograniczeni umysłowo napakowane karki,disco polowcy z pod znaku strażackiej remizy, kreatorzy dresiarskiej mody made in stadion dziesięciolecia i synowie bambrów rolnych co to za dotacje unijne zasponsorowali syneczkom nieudacznikom autko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocny napisał:
Masz rację JP II Modelem bety E 36 to buja się obecnie kwiat polskiej inteligencji.Tj śmierdzący obornikiem rolnicy,ograniczeni umysłowo napakowane karki,disco polowcy z pod znaku strażackiej remizy, kreatorzy dresiarskiej mody made in stadion dziesięciolecia i synowie bambrów rolnych co to za dotacje unijne zasponsorowali syneczkom nieudacznikom autko.
Niepoczytalny idioto odpierd. się od ludzi mieszkających na wsi! Żal dupę ściska, że Oni mają a Ty nie masz? A Ty pochwal się co w życiu osiągnołeś matole jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Niezwykle wysoki poziom wpisów. Nie zamierzam opisywać autorów. Jaka to gazeta to firmuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Niepoczytalny idioto odpierd. się od ludzi mieszkających na wsi! Żal dupę ściska, że Oni mają a Ty nie masz? A Ty pochwal się co w życiu osiągnołeś matole jeden!
oho, odezwał się kolega kierowcy BMW. Nie wiem co OSIĄGNĄŁ kolega 'Mocny' ale po Twojej wypowiedzi widać, że Ty wiele nie OSIĄNOŁEŚ ! Wstydziłbyś się kolege od matołów wyzywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś (ok.20 lat temu) tą marką samochodu jeździli ludzie na poziomie i z klasą. Teraz (tymi modelami bmw co można je kupić za grosze) jeździ najgorszy margines społeczny.I mamy efekty.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia młodym ludziom poszkodowanym przez tego pojebańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
oho, odezwał się kolega kierowcy BMW. Nie wiem co OSIĄGNĄŁ kolega 'Mocny' ale po Twojej wypowiedzi widać, że Ty wiele nie OSIĄNOŁEŚ ! Wstydziłbyś się kolege od matołów wyzywać.
jakiego kolegę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z chłopakiem ? przeciez tez pojechał do szpitala ?? oby mu nic nie było i tej dziewczynie. Za klatki takiego CH....JA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne. Założę się, że składkę O.C. POsiadał na babcię bo miała duże zniżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znałem kiedyś kierowcę - życzę mu żeby zgnił w pierdlu za to co zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tu piszecie za pierdoły, ja też mam stare BMW,nie stać mnie na droższe.A nie jestem ze wsi,nie noszę żadnych szmatławych dresów,nie jestem też napakowanym tępolem .Mam żonę i dziecko,uczciwie pracuję,nie jeżdżę po alkoholu.Nie każdy kto ma stare BMW jest gorszy czy durny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[b]Do JPII[/b] Smutno mi się zrobiło czytając Twoje wpisy. Można wywnioskować, że jesteś osobą wyjątkowo niedowartościowaną życiowo bądź po prostu robisz sam sobie "dobrze" (co świadczy o zaawansowanej chorobie umysłowej) wypisując takie głodne kawałki i obrażając ludzi mieszkających na terenach wiejskich bądź osoby słuchające disco polo, czy osoby pracujący fizycznie. Naprawdę szkoda mi Ciebie! Cyt. z wypowiedzi JPII: "Wsiowi amanci, ubodzy dresiarze, fani dysko polo, parobki budowlani.. jednym słowem niziny społeczne i umysłowe!" Acha pragnę napomnieć, że osoba wyrażające takie "opinie" na temat innych ludzi ma login JPII (chyba nie trzeba nic dodawać...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
[b]Do JPII[/b] Smutno mi się zrobiło czytając Twoje wpisy. Można wywnioskować, że jesteś osobą wyjątkowo niedowartościowaną życiowo bądź po prostu robisz sam sobie "dobrze" (co świadczy o zaawansowanej chorobie umysłowej) wypisując takie głodne kawałki i obrażając ludzi mieszkających na terenach wiejskich bądź osoby słuchające disco polo, czy osoby pracujący fizycznie. Naprawdę szkoda mi Ciebie! Cyt. z wypowiedzi JPII: "Wsiowi amanci, ubodzy dresiarze, fani dysko polo, parobki budowlani.. jednym słowem niziny społeczne i umysłowe!" Acha pragnę napomnieć, że osoba wyrażające takie "opinie" na temat innych ludzi ma login JPII (chyba nie trzeba nic dodawać...)
Dyskusja powoli dotyka absurdu i sprowadza się do ustalenia wyższości miasta nad wsią lub odwrotnie, a sprawa jest prosta - pijany kierowca, wypadek, ranni niewinni niczego ludzie. Zrównam wszystkich, pijani i piraci są wszędzie i w mieście i na wsi.Jeżdżą BMW, niech jeżdżą tylko na trzeźwo i z rozwagą. To pisałem ja Pawlak, urodzony na wsi, mieszkający w mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i wszystko jasne . Walnijcie sie w glowy czasem ! Marka nie znaczy nic! Również dobrze moglby byc to kierowca Seata i nikt by nic nie powiedzial. Opinie wyrobiliscie wy marce BMW ! Nie znaczy to ze wozi sie gnoj co jezdzi na walony ale sa ludzie ktorzy pod chodza do takiego samochodu z pasja i zadowoleniem bo doceniaja wartosc takiego pojazdu .. Krytyki wasze to wsadzcie sobie w buty moze bedziecie wyżsi moze tyle wam cos da niech jednego z drugim bedzie stac na bmw z prawdziwego zdarzenia a nie je***ego rupiela z koncowki lat 80...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmm napisał:
[b]Do JPII[/b] Smutno mi się zrobiło czytając Twoje wpisy. Można wywnioskować, że jesteś osobą wyjątkowo niedowartościowaną życiowo bądź po prostu robisz sam sobie "dobrze" (co świadczy o zaawansowanej chorobie umysłowej) wypisując takie głodne kawałki i obrażając ludzi mieszkających na terenach wiejskich bądź osoby słuchające disco polo, czy osoby pracujący fizycznie. Naprawdę szkoda mi Ciebie! Cyt. z wypowiedzi JPII: "Wsiowi amanci, ubodzy dresiarze, fani dysko polo, parobki budowlani.. jednym słowem niziny społeczne i umysłowe!" Acha pragnę napomnieć, że osoba wyrażające takie "opinie" na temat innych ludzi ma login JPII (chyba nie trzeba nic dodawać...)
Smutno Ci się zrobiło? To idź sobie popłacz w kąt, może zrobi Ci się lepiej. Twoja głupota jest nie mniejsza niż tego kretyna z BMW. Popatrz na inne marki i zobacz kto siedzi za kierownicą tych aut. Dziwnym trafem patologia uwzięła się na BMW E36, Golfa 3/4, audi a3/4, honde civic. Możesz płakać i pisać o mnie co chcesz ale takie są fakty. Jak piszą w weekend w gazecie że był wypadek na wsi w okolicach remizy czy jakiegoś ośrodka wypoczynkowego to już można zacząć zgadywać marke i rodzaj kretyna, który siedział za 'fajerką'. Więc idz się zmasturbuj, może zrobi Ci się lżej, bo takie są fakty czy chcesz tego czy nie smutasku, heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPII napisał:
Smutno Ci się zrobiło? To idź sobie popłacz w kąt, może zrobi Ci się lepiej. [...]
JPII - w twoich wypowiedziach żal dupę ściska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się jestem kobietą mam 24 lata i również jeżdżę BMW akurat E46. Skąd te stereotypy?! BMW to naprawdę bardzo dobra marka samochodów! Nie jeżdżę jak wariat, nie daje się prowokować na drodze, nie uważam, że czymś nieodpowiednim jest posiadanie tego auta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belzebub napisał:
JPII - w twoich wypowiedziach żal dupę ściska
Za to w Twoje są kwintesencją merytoryczności, heh.. kretyn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...