Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zahipnotyzowany garnkami od Eco-Vital ostrzega

Utworzony przez Gość, 19 grudnia 2013 r. o 09:55
SKORO ŚRODKI MASOWEGO PRZEKAZU(TELEWIZJA,RADIO,PRASA,FORA INTERNETOWE CIĄGLE TRĄBIĄ O OSZUSTWACH DOKONYWANYCH NA LUDZIACH W RÓŻNYM WIEKU NIE TYLKO NA OSOBACH STARSZYCH BO CHODZĄ NA TAKIE SPOTKANIA LUDZIE MŁODZI RÓWNIEŻ TO DLACZEGO SĄ UDOSTĘPNIANE DO TEGO CELU POMIESZCZENIA BĘDĄCE WŁASNOŚCIĄ NP.GMINY MAM TU NA MYSLI CHOCIAŻBY GMINNY OŚRODEK KULTURY TZW.(GOK) W KONSTANTYNOWIE ALE W INNYCH MIEJSCOWOŚCIACH JEST PODOBNIE!!!PRZECIEŻ LUDZIE KTÓRZY ZARZĄDZAJĄ TYMI OŚRODKAMI(KIEROWNICY) A TAKŻE WÓJTOWIE WIEDZĄ O TYM PRZESTĘPCZYM PROCEDERZE DOKONYWANYM NA MIESZKAŃCACH ICH GMIN DLACZEGO NIE ZABRONIĄ KORZYSTAĆ Z TYCH OŚRODKÓW CZY POMIESZCZEŃ BĘDĄCYCH POD ICH ZARZĄDEM CZY PARĘ ZŁOTYCH KTÓRE DOSTANĄ ZA UŻYCZENIE TAKICH SAL PRZESŁANIA IM TĄ PRZESTĘPCZĄ DZIAŁALNOŚĆ!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakim przestępczym procederze Pani pisze. Firma, z tego co się orientuje została ukarana z UOKiK, ale nie miała żadnego procesu w innej sprawie. Nawet prokurator generalny zamknął sprawę opisywaną przez wścibskie media, ponieważ wszystko było ok. Chciałbym przeczytać o dziennikarskich praktykach - to dopiero byłaby sensacja :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/976690,andrzej-grabowski-o-swoim-wystepie-po-pokazie-garnkow-nie-robie-nic-zlego-zdjecia,id,t.html?cookie=1  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/uokik-ukaral-firme-ktora-organizuje-pokazy-drogich-garnkow,artykuly,428569,1.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.infor.pl/prawo/forum/thread/16967,Ostrzezenie--dla-bioracych-udzial-w-pokazach-garnkow-firmy-PHILIPIAKA.htm  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Byłam dzisiaj na takiej prezentacji ,tylko polują na dowód i podpisanie umowy,,,,,To jest jedna banda oszustów... Niby wylosowałam szybkowar  ale w super promocji  za jedyne 8o zł..... Chciałam zapłacić gotówką  ale niestety ...tylko na raty  i wtedy rata też promocyjna  tylko 86 zl.....ale na 36rat i tu okazja się kończy na 3 lata ......bo szybkowar już kosztuje tylko 3096....prawda super okazja tylko podpisywać umowy i spłacać cudowne garnki..Chyba nie za czesto będą używane bo nie będzie co w nich gotować.......Będą wieczne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnieliście dodać, że firma nie prowadzi sklepów stacjonarnych i ich garnki można kupić tylko na pokazie. A wiadomo koszty organizacji, pensje pracowników, dojazd - wszystko przyczynia się ndo wzrostu ceny. Sama chętnie bym kupiła patelnie, noże eco-vital już posiadam. I potwierdzam, te produkty są warte większych pieniędzy. Pozdrawiam
Każda działalność to koszty, ale dlaczego nie uznają wpłat gotówką i mają "niesamowitą" ofertę ratalną? Być może są to produkty dobre jakościowo, ale firma traci na technikach sprzedaży i podejściu do klienta, który się rozmyśla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda działalność to koszty, ale dlaczego nie uznają wpłat gotówką i mają "niesamowitą" ofertę ratalną? Być może są to produkty dobre jakościowo, ale firma traci na technikach sprzedaży i podejściu do klienta, który się rozmyśla.
 P.S. dziś eco-vital był w Kraśniku... znajomi się nadziali i jutro wysyłają odstąpienie od umowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 P.S. dziś eco-vital był w Kraśniku... znajomi się nadziali i jutro wysyłają odstąpienie od umowy.
witam,a juz mozna odstapic w eco vitalu od umowy?bo wczesniej nie mozna bylo odstapic.....wszedzie gdzie czytalam to kazdy chce odstapic od zakupu-to maja same zwroty....ciekawe jak dlugo jeszcze beda istniec?jak sadzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam,a juz mozna odstapic w eco vitalu od umowy?bo wczesniej nie mozna bylo odstapic.....wszedzie gdzie czytalam to kazdy chce odstapic od zakupu-to maja same zwroty....ciekawe jak dlugo jeszcze beda istniec?jak sadzicie?
Nie zgodzę się z tobą. We wrześniu kupiłam zestaw garnków pod wpływem emocji. Ostatecznie zostawiłam sobie jedną patelnię a resztę odesłałam. Problem był w tym, że musiałam odesłać i tą patelnię, żeby anulować umowę. Nie było z tym najmniejszego problemu, jeszcze kobieta z infolinii dzwoniła i wszystko wytłumaczyła. Koleżanka używała przez 2 tyg. noży kupionych w grudniu i po tym czasie postanowiła je oddać, bo stwierdziła, że woli sobie coś innego kupić. W tym przypadku rzeczywiście miała problem, ponieważ 1. używała ich, 2. minęło przepisowe 10 dni... Więc wcale się nie dziwie, że nie przyjęli zwrotu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się w tych garnkach dobrze gotuje. Pokusiłem się na ich zakup i może z początku faktycznie trochę żałowałem tej ceny, ale teraz z perspektywy czasu widzę, że moja żona zaczęła pichcić smaczniejsze potrawy. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 40 lat i z pełną swiadomoscią kupiłam garnki.Sama mogłam wybrac na ile rat chcę.Mogłam też wpłacic gotowkę ale ostatecznie wzięłam na raty.Uważm że jeżeli kogos nie stac to pisze bzdury.Wszystko mi wypisali jak na dłoni i tak też dostałam raty do domu.Może emeryci nie rozumieją że bank doliczy odsetki a może niedosłyszą.Zawsze chciłam miec lepsze gary.Moja mama ma Zeptera i jaj zazdrosciłam bo się męczyłam zmieniając patelnie i tracąc pieniądze.Teraz nic mi nie pryszcze nie przypala,szybko się gotuje i myje i lepiej smakuje.Trzeba umiec gotowac w tych garnkach by docenic.Rodzina zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam 40 lat i z pełną swiadomoscią kupiłam garnki.Sama mogłam wybrac na ile rat chcę.Mogłam też wpłacic gotowkę ale ostatecznie wzięłam na raty.Uważm że jeżeli kogos nie stac to pisze bzdury.Wszystko mi wypisali jak na dłoni i tak też dostałam raty do domu.Może emeryci nie rozumieją że bank doliczy odsetki a może niedosłyszą.Zawsze chciłam miec lepsze gary.Moja mama ma Zeptera i jaj zazdrosciłam bo się męczyłam zmieniając patelnie i tracąc pieniądze.Teraz nic mi nie pryszcze nie przypala,szybko się gotuje i myje i lepiej smakuje.Trzeba umiec gotowac w tych garnkach by docenic.Rodzina zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daro i łezka - przykład marketingu szeptanego stosowanego przez tą firmę. Odpowiedź "męska" brzmi jakby ją napisała kobieta. Poza tym klienci tej firmy są tak starzy że nie wiedzą co to jest internet, nikt z dostępem do internetu by się na te wałki nie nabrał, bo kto ogarnięty nie sprawdzi najpierw opinii jakie mają garnki za kilka tysięcy zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ktoś szukał informacji na temat tego w jaki sposób można zerwać z nimi umowę , udało mi znaleźc po pierwsze komenatarze dotyczące zakupu, a po drugie wyjaśnienie eksperta , w jaki sposób można zrezygnować z zakupu. http://e-interwencja.pl/pokazy-garnkow-jak-zrezygnowac-z-zakupu.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapomnieliście dodać, że firma nie prowadzi sklepów stacjonarnych i ich garnki można kupić tylko na pokazie. A wiadomo koszty organizacji, pensje pracowników, dojazd - wszystko przyczynia się ndo wzrostu ceny. Sama chętnie bym kupiła patelnie, noże eco-vital już posiadam. I potwierdzam, te produkty są warte większych pieniędzy. Pozdrawiam
Wypowiedz pracownika eco vital - chwali do momentu aż n ie wyrobi normy i go zwolnią    a wtedy może komentarze będą prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  W Eco Vital Handlowcy są intensywnie szkoleni z technik sprzedaży oraz perswazji. Po przeprowadzeniu prezentacji mają premie jeśli uda i się podpisać umowę z klientem oraz karę finansową jeśli nie uda im się podpisać umowy na kredyt ratalny. Na Sali prezentacji jest zawsze tajemniczy klient, który obserwuje prezentacje i ocenia prace handlowców. Każdy etap prezentacji jest starannie wyreżyserowany – jak w teatrze Ludzie zostają zahipnotyzowani dosłownie. Na prezentacje zaprasza się głównie starszych ludzi – ponieważ łatwiej ich zmanipulować. Z drugiej strony osoby starsze bardziej zwracają uwagę na zdrowie i ten „otwieracz” jest wykorzystywany do przekonywania tych biedaków o skuteczności garów i wysokiej ceny. Cieśnienie na sprzedaż jest ogromne. W Eco Vital Handlowiec i pracownicy biura są zobligowani do podpisania   WEKSELA IN BLANCO na 100 tys zł o zakazie konkurencji :) Koszmar. Ciśnienie na wyniki jest w centrum telemarketingowym w centrali. Jeśli umówisz za mało spotkań na prezentacji pokazu garów -  kara finansowa odliczana jest od pensji:) ;Koszmar jeśli spóźnisz się do pracy -   kara finansowa odliczana jest od pensji:)Koszmar; jeśli w  pracy skorzystasz z internetu -  kara finansowa odliczana jest od pensji:) ; osoba która udziela się na tym forum i pisze pozytywne komentarze na temat firmy to osobnik z Eco Vital - ktoś obserwuje jego prace i informacje (opinie) jakie ukazują się na portalach. Jeśli ukazują się takie informacje jak ta:) i ta osoba nie wychwyci w porę informacji która trafi do wielu osób to -   kara finansowa odliczana jest od pensji:) Koszmar. Biedak musi monitorować cały czas forum. no Life. Ale święty Paweł M. wpaja wszystkim  w firmie przykazanie nie ma bólu , nie ma zysku:) Firma jeszcze rok, 2 - będzie funkcjonować pod nazwa Eco Vital i zmieni nazwę lub rynek :) Można...Można:)!!!!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można zrzucać całą winę na techniki sprzedaży i sprzedawców? Przeciez każdy ma swój rozum! Jeżeli kogoś na coś nie stać, to tego nie bierze! Nie ma tu nic do rzeczy manipulacja sprzedażowa czy persfazja! Aż mnie strzela  wkręgosłupie, jak czytam takie brednie ludzi, którzy niby zostali oszukani. A dziennikarze niby im pomagaja? Taa, już w to uwierzyłam. Każdy dziennikarz szuka sensacji, bo za to mu płacą. Tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To na tych pokazach jakiś hipnotyzer jest?! Wątpię :P Ludzie wymyslą wszystko byleby tylko nie być winnym. A tak naprawdę chodzi o to, że ludzie widząc takie garnki mysleli, że nie będą one aż tak drogie (bo jak kupuja granek za 100 zł...), to się zgadzali. A jeszcze jak się dowiedzieli, że na rantu, to już w ogóle zabawa do rana. Podpisali umowę bez patrzenia, a w domu, po sprawdzeniu zgrzyt zębami. I jak tu można powiedzieć, że Eco-Vital jest złe?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często niestety na Allegro można kupić podróbki. Ja kupiłam Nicer Dicer za 35 zł. Miał byc oryginalny, a potem jak zobaczyłam oryginał u mojej mamy włosy mi stanęły dęba. Ostrza w mojej krajalnicy chyba zrobione zostały z najgorszych odpadów złomowych, te w oryginalnym urządzeniu są naprawdę ostre, białe i nie ciemnieją. Nie wspomnę już o tym, że tną wszystko. Moja krajalnica rozpadła się przy krojeniu ziemniaków na frytki. Nie dajcie się nabrać, że coś b. taniego będzie bardzo dobre...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 25

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...