Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zajechał drogę i wygrażał kierowcy. Policja poszukuje mężczyzny z nagrania (wideo)

Utworzony przez Kinio, 15 grudnia 2013 r. o 16:36
mam nadzieję że chociaż zdjęcie się udało pyknąć
BA ! FILM !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że chociaż zdjęcie się udało pyknąć
Zdjęcie też znikneło w tajemniczych okolicznościach w drodze z komendy do prokuratury. Nasuwa się wiele pytań w związku z tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Analiza tego filmu jednoznacznie wskazuje na nadmierną prędkość samochodu ciężarowego i niebezpieczne zachowanie tegoż kierowcy. Jest on współwinny w tym zdarzeniu i powinien być również ukarany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno teraz z winy tej grupy pocztowej co to przetarg wygrała na doręczanie druków ten pirat nie otrzymuje wezwania po mandat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ma wezwanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już ma wezwanie
   zobaczymy ile dostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 zobaczymy ile dostanie
  OSIEM STÓWEK PODOBNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci po nałożeniu kary na tego buraka co w czasie jazdy otwierał drzwi powinni mu jeszcze czajnik ogolić bo z tą swoją fryzurą na " pici Jasia" robi tylko z siebie pośmiewisko. A gdzie on pracuje??? Ja to bym nawet nie zatrudnił go na dziadka klozetowego w sraczu. Nerwusek jakby się zdenerwował to zaczął by z sedesami rzucać. Proponuję temu nerwusowi zrobić porządek z fryzurą na czajniku i pójść do psychiatry i poprosić o leki na uspokojenie bo widać , że ma bardo słabą psychikę, od razu skacze do bójki  i byle czym można go sprowokować jak jakiegoś leszcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjanci po nałożeniu kary na tego buraka co w czasie jazdy otwierał drzwi powinni mu jeszcze czajnik ogolić bo z tą swoją fryzurą na " pici Jasia" robi tylko z siebie pośmiewisko. A gdzie on pracuje??? Ja to bym nawet nie zatrudnił go na dziadka klozetowego w sraczu. Nerwusek jakby się zdenerwował to zaczął by z sedesami rzucać. Proponuję temu nerwusowi zrobić porządek z fryzurą na czajniku i pójść do psychiatry i poprosić o leki na uspokojenie bo widać , że ma bardo słabą psychikę, od razu skacze do bójki  i byle czym można go sprowokować jak jakiegoś leszcza.
  A gdzie pracuje ten pirat z ciężarówki ??? Na potrzeby swoich chorych produkcji filmowych goni osobówki stówą nie zwracając uwagi na znaki drogowe. I jaki agresywny, siada na zderzak i trąbi i błyska światłami. Kazdy by syjebał takiego buraka.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy coś juz wiadomo w sprawie tego pirata ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...