Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakazany związek morderczyni z Rakowisk. Policja przechwyciła listy Zuzanny M.

Utworzony przez anna, 18 grudnia 2014 r. o 21:24
Szkoda ze tak mało uwagi poświęca się zbadaniu przyczyn, dlaczego ludzie stają się tacy, z czego to wynika, z braku miłości? Z braku granic? Przeraża nas efekt, na który przecież zapracowala może rodzina a może otoczenie tych dzieciaków a może media czy internet. Potępiamy i tyle. I tylko tyle?
~paulo coelho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli dostanie dozywocie za morderstwo - a dostanie napewno to jakie znaczenie ma teraz wyrok za seks z kolezanka ?! Jak dla mnie to tortury dla niej beda najlepsze ! Niech chociaz w 1 % poczuje to co czuli zamordowani. Pojdzie siedziec i zle jej nie bedzie bo my ja bedziemy utrzymywac a ta bestia bedzie miala wygody! Albo wyjdzie na wolnosc za dobre sprawowanie i zrobi to samo. Nasze władze zamiast wziasc sie za przywrocenie kary smierci to zajmuja sie jedzeniem w sejmie zamiast wziasc sie do rozwiazywania powaznych problemow ! To morderstwo wstrzasnelo polska.. Teraz strach komus podpasc bo nie wiadomo czy ci nie wparują w srodku nocy i cie nie zabiją...
obudziłaś się z ręką w nocniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wpływ ma rząd na świrującą nastolatkę. Troche opamiętania w wyciąganiu wniosków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciez nie dostana dozywocia ludzie myslcie troche!!! Sa za mlodzi zeby dostac dozywocie nawet za morderstwo z okrucienstwem.. max 25 lat, chociaz znajac nasze prawo on dostanie 12 lat a ona za swoje dodatkowr zarzuty z 15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty tak serio czy jeszcze się nie obudziłeś?
Tak tak nie obudziłem? Ty gości nie znasz życia? A przedewszystkim mnie. Ja nie byłem wychowywany pod parasolem i jak  większość dewiantów, A tej małolacie czego brakowało ??? Dlaczego nic nie  pisze się o mamusi , nauczyciel akademicki???Miała wiedzę i przygotowanie a co wyrosło????z jej pociechy??Wychowała zarozumialca , bufona , egoistę i morderczynię To ja jej dawałem taki przykład??? Czy czerpała wszystko z domu i miała przyzwolenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wpływ ma rząd na świrującą nastolatkę. Troche opamiętania w wyciąganiu wniosków
A taki że tam też nie brakuje świrów, jak ta posłanka kóra się obżerała i z wysokim  Q  ale bez mózgu , Bo przy troszkę inteligencji nie wypada  na sali obrad tak się zachowywać, ona reprezentuje ludzi , nas ,społeczeństwo. Godzisz się na takie wybryki, bo ja NIE!!!! Ma taki że rząd , wykonuje polecenia parlamentu , a jak w parlamencie tak i w rządzie nie brakuje debili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew temu co się dzisiaj lansuje dziecko powinno być wychowywane przez matkę i ojca. Brak ich obojga zawsze źle działa na psychikę dziecka. Bardzo często ma ono zaburzenia emocjonalne. Oczywiście nie każde od razu staje się mordercą, ale rzadko które umie za pierwszym razem stworzyć normalną rodzinę. Niestety rozwody u dzieci wychowywanych przez rozwodników, czy samotnych rodziców są częstym zjawiskiem. Po prostu tacy jesteśmy. W przyrodzie musi być równowaga, a ta, to rodzina czyli mąż i żona, dzieci/ojciec i matka. Może ta dziewczyna jest i zdrowa psychicznie, ale zaburzenia emocjonalne ma na pewno. Jednak o wiele straszniejsze jest to co uczynił ten chłopak. Ona zabiła obcych sobie ludzi, a on własnych rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy próbowałem zapobiec stoczeniu się w moich dzieci w podobne sytuacje prosiłem o interwencje Policji, dostałem kilka mandatów za bezpodstawne wezwanie, bo nie było zagrożenia zdrowia ani życia.Gdy odwoływałem się do Sądu podwajano mi karę i doliczano koszty postępowania. Przykładowe orzeczenie /cytuję z pamięci/  SR w Białej Podl. Pani Sędzia D./ inicjały może zmienione/ Radosław C jest rolnikiem, a więc zdrowym i silnym mężczyzną i powinien sobie sam poradzić z córkami, a nie wzywać Policję. Czy ktoś ma jakieś pytania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdy próbowałem zapobiec stoczeniu się w moich dzieci w podobne sytuacje prosiłem o interwencje Policji, dostałem kilka mandatów za bezpodstawne wezwanie, bo nie było zagrożenia zdrowia ani życia.Gdy odwoływałem się do Sądu podwajano mi karę i doliczano koszty postępowania. Przykładowe orzeczenie /cytuję z pamięci/  SR w Białej Podl. Pani Sędzia D./ inicjały może zmienione/ Radosław C jest rolnikiem, a więc zdrowym i silnym mężczyzną i powinien sobie sam poradzić z córkami, a nie wzywać Policję. Czy ktoś ma jakieś pytania ?
Nic dodać , nic ująć, i kto takie prawo ustanowił że rodzic został bez pomocy , mało jeszcze ukarany. Ale niech tylko córki wezwią pomoc , prokurator  sąd , psycholodzy zrobią z ciebie terorystę . Jak w kabarecie KOŃ POLSKI  "Marian ty chciałeś mnie zabić "  Dziś dzieci mają , większa władze niż rodzice , to fakt ,ale nie wolno się podawać , trzeba szukać różnych dozwolonych rozwiazań , by nie było , takich tragicznych zakończeń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodniała lesbijka. Niestety, zaburzenie tożsamości płciowej wiąze się często z ogólnymi zaburzeniami psychicznymi. Zresztą wystarczy obejrzeć byle paradę gejów. Stężenie świrusów dużo większe niż w innych środowiskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młodzież naogląda się tych programów na tvn i robi to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać , nic ująć, i kto takie prawo ustanowił że rodzic został bez pomocy , mało jeszcze ukarany. Ale niech tylko córki wezwią pomoc , prokurator  sąd , psycholodzy zrobią z ciebie terorystę . Jak w kabarecie KOŃ POLSKI  "Marian ty chciałeś mnie zabić "  Dziś dzieci mają , większa władze niż rodzice , to fakt ,ale nie wolno się podawać , trzeba szukać różnych dozwolonych rozwiazań , by nie było , takich tragicznych zakończeń.
U mnie było podobnie,jak zorientowałem sie,ze syn jest w złym towarzystwie,przestał się uczyć i miał dużą absencje (w LO-znane w Białej wówczas klasa II) to skończyło się dla mnie fatalnie:niebieska karta(moja!)alimenty,separacja i problemy z policją do dnia dzisiejszego.Dzieci teraz mają wiekszą władzę i wieksze powazanie u organów władzy niż rodzice.Ale najwazniejsze,ze udało sie wyciagnąć z tego syna,on teraz to wszystko zrozumiał i relacje miedzy nami wróciły do tych jak przed paroma laty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Following tym wzorawała się ta durna pseudo pisarka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty wiesz o nich zje....Ła dziewczynie mózg jak Kamilowi duzo czasu trzeba było żeby dziewczynę wyciągnąć od tej suki i nie była to jedna dziewczyna Dokładnie tak dwie niepełnoletnie lesbijki że jedna starsza to co z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Co ty wiesz o nich zje....Ła dziewczynie mózg jak Kamilowi duzo czasu trzeba było żeby dziewczynę wyciągnąć od tej suki i nie była to jedna dziewczyna Dokładnie tak dwie niepełnoletnie lesbijki że jedna starsza to co z tego
 
Dla mnie ta jej poezja też była formą manipulacji otoczenia - za jej pomocą chciała wmówić wszystkim, że jest taka wrażliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak nie obudziłem? Ty gości nie znasz życia? A przedewszystkim mnie. Ja nie byłem wychowywany pod parasolem i jak  większość dewiantów, A tej małolacie czego brakowało ??? Dlaczego nic nie  pisze się o mamusi , nauczyciel akademicki???Miała wiedzę i przygotowanie a co wyrosło????z jej pociechy??Wychowała zarozumialca , bufona , egoistę i morderczynię To ja jej dawałem taki przykład??? Czy czerpała wszystko z domu i miała przyzwolenie.
Bo na uczelniach to sama żydokomuna siedzi! Dzieci SBków i UBków i innej komunistycznej swołoczy! Tam przecież nie było lustracji! I oni kształtują pokolenie młodych Polaków. Uczą ich nienawiści do ludzi i "pseudo wolności" w duchu Marksa, Engelsa, Lenina, Stalina, Urbana, Baumana,  Michnika, Olejnik, Lisa. Jak "owsik" rupta co hceta"! I zaraz wylecą te "wykształcone" dzieci i młodzież na mróz (pod kościoły) żebrać na tą "hienę cmentarną" "owsika" co by mógł dalej opływać w luksusach! To jest właśnie GENDER!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ona ten ku***szon jest winna tego dramatu również Kamila któremu zlasowała psychikę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...