Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamordowano 16-letnią mieszkankę Halas?

Utworzony przez Ryszard, 18 listopada 2008 o 12:48
Tragedia dziewczyna uczyła sie w Międzyrzecu Podlaskim, doznałem dzisiaj szoku kiedy dowiedzialem sie ze glownym podejrzanym moze byc moj kolega z bylej klasy. Uczylem sie z nim 9 lat, co za strata dla rodziny oby policja ujela sprawce .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
słyszałem, że w Halasach rozpoczynał swoją karierę Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski i niedługo ma być wyrok w jego sprawie
0
Znałam ja...Żal mi jej rodziców i jej samej..brak słów...Gosia zawsze zostanie w naszych sercach
0
coś takiego nie ma żadnego sensu żal rodziców wyrazy współczucia
0
Podobno rzekomy zabójca się powiesił... Ta dziewczyna chodziła do mojej szkoły i zna ją dobrze moja matka. Byłem w szoku jak sie dowiedziałem rano w szkole. Strach z domu wychodzić. A co do wójta... To jak to sam powiedział: nie potrafi wyliczyć wszystkich swoich spraw w sondzie a mimo to już ponad 16 lat "rządzi".
0
Wyrazy najglebszego wspolczucia dla rodziny i znajomych, uczylam sie kilka lat temu w tym samym liceum, jest mi bardzo przykro.
0
http://wirtualnyznicz.pl/pid,300693,zapal.html
0
czy juz znaleziono sprawce albo potwierdzono?
0
Wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny 18 letniego chłopca, który jest podejrzany
0
http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=302741
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: