Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zamordowano 16-letnią mieszkankę Halas?

Utworzony przez Ryszard, 18 listopada 2008 r. o 12:48
Tragedia dziewczyna uczyła sie w Międzyrzecu Podlaskim, doznałem dzisiaj szoku kiedy dowiedzialem sie ze glownym podejrzanym moze byc moj kolega z bylej klasy. Uczylem sie z nim 9 lat, co za strata dla rodziny oby policja ujela sprawce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słyszałem, że w Halasach rozpoczynał swoją karierę Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski i niedługo ma być wyrok w jego sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znałam ja...Żal mi jej rodziców i jej samej..brak słów...Gosia zawsze zostanie w naszych sercach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś takiego nie ma żadnego sensu żal rodziców wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno rzekomy zabójca się powiesił... Ta dziewczyna chodziła do mojej szkoły i zna ją dobrze moja matka. Byłem w szoku jak sie dowiedziałem rano w szkole. Strach z domu wychodzić. A co do wójta... To jak to sam powiedział: nie potrafi wyliczyć wszystkich swoich spraw w sondzie a mimo to już ponad 16 lat "rządzi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy najglebszego wspolczucia dla rodziny i znajomych, uczylam sie kilka lat temu w tym samym liceum, jest mi bardzo przykro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wirtualnyznicz.pl/pid,300693,zapal.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy juz znaleziono sprawce albo potwierdzono?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy najgłębszego współczucia dla rodziny 18 letniego chłopca, który jest podejrzany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://wirtualnyznicz.pl/zapal.html?pid=302741
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...