Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłaci 50 zł a nie 500 zł kary za rozwieszanie plakatów reklamowych

Utworzony przez Adam, 30 kwietnia 2014 o 17:19
Pan komendant powinien odpowiadać za składanie fałszywych zeznań, na co jest dowód w postaci nagrania z sesji Rady Miasta. Na sesji przyznał się, że nie proponował kobiecie mandatu w wysokości 100 zł, tylko 500 zł i powiedział to przy wielu świadkach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaki z tego wniosek? Trzeba nagrywać nasze rozmowy ze "stróżami prawa"...
0
Zapewne ta pani miała szczęście bądz jej ktoś pomógł.   Może zrobimy sondaż w których STRAŻACH MIEJSKICH KOMENDANCI KAŻĄ PISAĆ WYSOKIE MANDATY I TWIERDZĄ ŻE 50ZŁ TO NIE MANDAT PROSZE O WPISY ORAZ WYPOWIEDZI NA TEMAT PRZEŁOŻONYCH   MACIE CISNIENIE    CZY SAMI Z SIEBIE STRAŻNICY SĄ TACY BEZWZGLĘDNI.
0
Jestem ciekawa, którzy radni wstawili się za kobietą. Myślę, że to cenna informacja dla wyborców
0
Nazwiska są w najnowszym numerze Słowa Podlasia, Też jest tam artykuł na ten temat
0
Nazwiska są w najnowszym numerze Słowa Podlasia, Też jest tam artykuł na ten temat  
Jestem ciekawa, którzy radni wstawili się za kobietą. Myślę, że to cenna informacja dla wyborców
"Ośmiu radnych: Waldemar Paluszkiewicz, Robert Matejek, Zygmunt Ostapowicz, Mirosław Jung, Zbigniew Bernat, Jan Koza, Ryszard Łuciuk i Bogdan Ślósarski"
0
No dobra... dali dla babci abolicję i tym samym dali innym do zrozumienia że jak się jazgotu narobi, to można olewać prawo i wszelkie zasady życia społecznego. Moje pytanie... ile kosztowało usunięcie tych plakatów i doprowadzenie niektórych powierzchni do stanu pierwotnego. Bo najlepiej... Polacy Nic Się Nie Stało!
0
a ile zapłaci Krzysztof GRABCZUK za zawieszenie plakatów wyborczych na słupach w Krasnymstawie, Chełmie na Zółtańcach, odpowiadam NIC bo WŁADZY SIĘ NIE RUSZA. :D  :D  :D
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: