Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłacił 299 zł za dotację unijną. Dostał książkę

Utworzony przez olaboga, 7 sierpnia 2013 r. o 00:33
Brak mi słów na naiwność tego pana!   Regionalny Ośrodek EFS w Białej Podlaskiej Brzeska 41 lok. 242 21-500 Biała Podlaska       Pan tam pójdzie i oni wszystko panu powiedzą co i jak, nawet dokumenty pomogą wypełnić a to wszystko za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a "nasz" wójt jest na urlopie i też nie daje znaków życia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od telefonów tego typu firm oszustów grzeje mi się aparat. Ale cóż, naiwnych nie sieją...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
27.08 dałem się złatwić w identyczny spoób :( telefon do "mecenasa" 503736646 (503-73-6460) - adres nadawcy Katowice 40-092 ul. Mickiewicza 22  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wogóle ktoś zgłosił to do prokuratury??? Dobrze, żeby napisał gdzie bo przyspieszy to całe postępowanie. Proszę o odpowiedzi, a tak naprawdę to jedne wielkie oszustwo, bo nawet nie wiecie jakich chwytów używają. Firma, która wysyła i okłamuje ludzi, jest również "KANCELARIĄ PRAWNĄ LION" z Katowic, i widzę, że mają ten sam adres co nadawca. Sami widzicie jak oszukują ludzi i niby PRAWNIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż też dał się nabrać...ale przy odbiorze paczki coś go tknęło i zadzwonił do Agencji pytając o tego człowieka( miał zapisane jego imię i nazwisko). a tam nigdy o takiej osobie nie słyszano. paczki nie odebraliśmy. teraz dostaliśmy pismo od kancelarii z Nakazem zapłaty za to ,że paczka nie została odebrana. termin płaności 1 dzień. na tym wezwaniu nie ma kogo się wzywa do zapłaty ( wzywają aby Państwo zapłacili) ani nie ma podpisu kto to pismo wystawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...