Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zapłacił 299 zł za dotację unijną. Dostał książkę

Utworzony przez olaboga, 7 sierpnia 2013 o 00:33
Brak mi słów na naiwność tego pana!   Regionalny Ośrodek EFS w Białej Podlaskiej Brzeska 41 lok. 242 21-500 Biała Podlaska       Pan tam pójdzie i oni wszystko panu powiedzą co i jak, nawet dokumenty pomogą wypełnić a to wszystko za darmo!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a "nasz" wójt jest na urlopie i też nie daje znaków życia
0
Od telefonów tego typu firm oszustów grzeje mi się aparat. Ale cóż, naiwnych nie sieją...
0
27.08 dałem się złatwić w identyczny spoób :( telefon do "mecenasa" 503736646 (503-73-6460) - adres nadawcy Katowice 40-092 ul. Mickiewicza 22  
0
A czy wogóle ktoś zgłosił to do prokuratury??? Dobrze, żeby napisał gdzie bo przyspieszy to całe postępowanie. Proszę o odpowiedzi, a tak naprawdę to jedne wielkie oszustwo, bo nawet nie wiecie jakich chwytów używają. Firma, która wysyła i okłamuje ludzi, jest również "KANCELARIĄ PRAWNĄ LION" z Katowic, i widzę, że mają ten sam adres co nadawca. Sami widzicie jak oszukują ludzi i niby PRAWNIE!!!
0
Mój mąż też dał się nabrać...ale przy odbiorze paczki coś go tknęło i zadzwonił do Agencji pytając o tego człowieka( miał zapisane jego imię i nazwisko). a tam nigdy o takiej osobie nie słyszano. paczki nie odebraliśmy. teraz dostaliśmy pismo od kancelarii z Nakazem zapłaty za to ,że paczka nie została odebrana. termin płaności 1 dzień. na tym wezwaniu nie ma kogo się wzywa do zapłaty ( wzywają aby Państwo zapłacili) ani nie ma podpisu kto to pismo wystawił.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: