Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie trzech samochodów na K19. Dwie osoby w szpitalu

Utworzony przez Gość, 29 grudnia 2011 r. o 15:06
W życiu nie widziałem prawidłowo wyprzedzającej Skody!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grupa VAG.....i wszystko w temacie.Zapewne jeszcze TDI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz mi prosze kolego, bo widze ze jestes nie byle kim i znasz sie na rzeczy, jak by wygladal wypadek, gdyby w skodzie bylo 1.6 w gazie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Steven napisał:
Powiedz mi prosze kolego, bo widze ze jestes nie byle kim i znasz sie na rzeczy, jak by wygladal wypadek, gdyby w skodzie bylo 1.6 w gazie?
Wtedy nie skoda by wszystkich wyprzedzała ale wszyscy skodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ,co do kierowców skód to szczera prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoda jak skoda wiadomo gówno wśród motoryzacji ale najgorszymi kierowcami to są właściciele BMW co 10 umie prowadzić auto z tylnym napędem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
franek napisał:
Skoda jak skoda wiadomo gówno wśród motoryzacji ale najgorszymi kierowcami to są właściciele BMW co 10 umie prowadzić auto z tylnym napędem.
Chyba gówno jesz bo gówno wiesz na temat skody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
[...]Zapewne jeszcze TDI.
... i LBI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBI to pół biedy przy LLU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPAM
Ostatnio edytowany 2 stycznia 2012 r. o 15:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
LBI to pół biedy przy LLU
LLU to pół biedy przy LRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBI, LLU, LRA, to ćwierć biedy przy WS lub WSI. Bardziej bezmózgich kierowców to ja nie widziałam. Jako że należą do mazowieckiego, poczuwają się jako Warszawka, i zdaje im się, że wszystko im wolno, a droga to ich królestwo:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...