Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zginął ojciec i córka, matka walczy o życie

Utworzony przez Czytelnik, 14 kwietnia 2008 r. o 14:20
Jak by głupek jechał trochę szybciej to i zona by się nie męczyła. Szybciej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik ku***, zamknij swoj je***y ryj bo nawet nie masz pojecia czym jest smierc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szydercze uwagi lepiej zachować dla siebie, a ocenianie i obwinianie nikomu życia nie wróci , łatwo jest " rzucać jadem" czytając o tym co sie stało a gorzej przeżyć taka tragedię. Jeszcze jeden dowód na to jak kruche jest ludzkie życie - nasze życie,a Ci co zginęli już nie zrealizują tego co sobie zaplanowali w tym życiu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytelnik napisał:
Jak by głupek jechał trochę szybciej to i zona by się nie męczyła. Szybciej!!!
A ja popieram!!!!!!!!Kogo winić?????Tego co ma zero wyobrażni na łuku ! oczywiście!!!Śmierć piratom drogowym!, naprawdę wygląda to nieludzko, ale taka jest prawda, sami są sobie winni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i innych narażają!, a gdyby na tym łuku jechał motocyklista????To on by zginął na miejscy na miejscu, a tym co zawinili, prawdopodobnie by się nic nie stało!!!Mieli po prostu pecha że trafiła im się Scania!, ale ja to tłumaczę że nic się nie dzieje na darmo,. widocznie tak musiało być, być może uchroniło to niewinnych ludzi, przed takimi bez wyobrażni Kierowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy potrafią tylko "prowdopodobnie" świetnie "gdybać" no i oczywiście OCENIAĆ ! Jasne, że "nie ma tego złego..."- można by tak powiedzieć i pewnie ktoś by przyklasnął na te słowa , ale ludzie zacznijcie od siebie a potem oceniajcie innych. a co to znaczy - śmierć piratom drogowym ?????- czy to wypowiedzianie zdanie jest ludzkie ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
A ja popieram!!!!!!!!Kogo winić?????Tego co ma zero wyobrażni na łuku ! oczywiście!!!Śmierć piratom drogowym!, naprawdę wygląda to nieludzko, ale taka jest prawda, sami są sobie winni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i innych narażają!, a gdyby na tym łuku jechał motocyklista????To on by zginął na miejscy na miejscu, a tym co zawinili, prawdopodobnie by się nic nie stało!!!Mieli po prostu pecha że trafiła im się Scania!, ale ja to tłumaczę że nic się nie dzieje na darmo,. widocznie tak musiało być, być może uchroniło to niewinnych ludzi, przed takimi bez wyobrażni Kierowcami.
JESTEM CIEKAWY CZY BĘDĄC RODZINĄ TYCH LUDZI CO ZGINĘLI W TEJ SAMEJ WYPOWIEDZI ZNALAZŁOBY SIĘ TYLE WYKRZYKNIKÓW I ZNAKÓW ZAPYTANIA NO I "GDYBANIA " RZECZ JASNA ? JASNE ,ŻE NIE ! NO ALE CO BY BYŁO GDYBY......? ICH NAJBLIŻSI PRZEŻYWAJĄ TRAGEDIĘ - A TAKIE KOMENTARZE SĄ NIE NA MIEJSCU I PO CZASIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zginal naprawde dobry czlowiek, po co te komentarze w stylu *popieram?* przestancie... juz za pozno [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem czlonkiem rodziny,to jest tragedia dla nas wszystkich, prosilabym o troche szacunku.Juz jest za pozno na gdybanie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naprawde nie ma co sie cieszyc z czyjegos nieszczescia i czyjejs smierci - wyrazy wspolczucia dla rodziny zmarlych. Ale niestety faktem jest ze winny kierowca wolno nie jechal.. Nie mial szczescia ze trafil akurat w scanie, ale mial szczescie ze nie trafil w inna osobowke z rodzina w srodku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TY masz pojęcie ? Masz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było do Znajomego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cichy napisał:
To było do Znajomego
mam pojecie, widzialem duzo tego,bardzo duzo...i bardzo chce nie widziec Wiecej. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO STRASZNA TRAGEDIA, NIE MAM POJECIA ZKĄD TE "POPIERAM" ZGINELI MLODZI LUDZIE, CUDOWNE DZIECKO OD KTÓREGO TĘTNIŁO ZYCIEM. JEŻLI MATKA PRZEZYJE ,TO WSPÓŁCZUJE JEJ Z CAŁEGO SERCA, W JEDNEJ CHWILI STRACIŁA WSZYSTKO,PO CO ŻYĆ? ŻEBY CIERPIEĆ?! FAKTYCZNIE KIEROWCA BYŁ WINNY, TYLKO BOLI MNIE TO,DLACZEGO TA NIEWINNA DIEWCZYNKA PONIOSŁA TAK WIELKA KARE ZA GŁUPETĘ OJCA?? NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY GłEBOKIEGO WSPóLCZUCIA RODZINIE I PRZYJACIOłOM I NIECH TO W KONCU BEDZIE PRZESTROGA BRAWUROWEJ JEZDZIE:NOGA Z GAZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie to przeżywa rodzina tak jak my :bliscy i krewni poszkodowanych.Boże za jakie grzechy oni zginęli??!!Przeciez to młodzi ludzie,tyle perspektyw na życie,tyle pomysłow a tu...w kilku sekundach konczy sie wszystko:rozpada sie rodzina,koncza sie marzenia i cale zycie sie konczy!Jeżeli Mama i żona poszkodowanych przezyje to co to bedzie za zycie?Bez córeczki i męża!!!Płakac sie chce na sama mysl o tym tragicznym wydarzeniu!!!Ale trzeba zyc dalej,zniesc i pogodzic sie z tym choc to bedzie trudne bedziemy próbowac...:-((Wyrazy współczucia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO MA BYC TO BęDZIE I WIDOCZNIE TAKIE BYłO ICH PRZEZNACZENIE I NIE MA CO PO SMIERCI NIKOGO JUZ OBWINIAC LEPIEJ SIę POMODLIC ZA DUSZE, I DAC WSPARCIE I POMOCNą DłON RODZINIE A TEJ MATCE ZYCZYC SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.JA PARE LAT TEMU TEZ STRACILEM KOLEGOW W WYPADKU SAMOCHODOWYM ZGINęLO WTEDY 5 OSOB I WIEM CO TO ZNACZY STRACIC KOGOS BLISKIEGO.WYRAZY WSPółCZUCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA napisał:
CO MA BYC TO BęDZIE I WIDOCZNIE TAKIE BYłO ICH PRZEZNACZENIE I NIE MA CO PO SMIERCI NIKOGO JUZ OBWINIAC LEPIEJ SIę POMODLIC ZA DUSZE, I DAC WSPARCIE I POMOCNą DłON RODZINIE A TEJ MATCE ZYCZYC SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.JA PARE LAT TEMU TEZ STRACILEM KOLEGOW W WYPADKU SAMOCHODOWYM ZGINęLO WTEDY 5 OSOB I WIEM CO TO ZNACZY STRACIC KOGOS BLISKIEGO.WYRAZY WSPółCZUCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO STRASZNA TRAGEDIA STRACIĆ DWIE I JEDYNE NAJBLIŻSZE OSOBY, MARTA NIE MA MATKI ANI OJCA JEST SAMA JAK PALEC I W BARDZO CIĘŻKIM STANIE .LEPIEJ SIĘ POMODLIĆ NIŻ GŁUPOTY WYPISYWAĆ O JEJ ZDROWIE ABY Z POMOCĄ BOGA ZNIOSŁA TE TRAGICZNE INFORMACJE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAJOMA napisał:
TO STRASZNA TRAGEDIA, NIE MAM POJECIA ZKĄD TE "POPIERAM" ZGINELI MLODZI LUDZIE, CUDOWNE DZIECKO OD KTÓREGO TĘTNIŁO ZYCIEM. JEŻLI MATKA PRZEZYJE ,TO WSPÓŁCZUJE JEJ Z CAŁEGO SERCA, W JEDNEJ CHWILI STRACIŁA WSZYSTKO,PO CO ŻYĆ? ŻEBY CIERPIEĆ?! FAKTYCZNIE KIEROWCA BYŁ WINNY, TYLKO BOLI MNIE TO,DLACZEGO TA NIEWINNA DIEWCZYNKA PONIOSŁA TAK WIELKA KARE ZA GŁUPETĘ OJCA?? NAJSZCZERSZE KONDOLENCJE DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ.
19.04.2008, 09:50 Wyrazy wspolczucia calej rodzinie........znajomym i przyjaciolom! Wyrazam wielki zal, bol i przygnebienie. Pare slow do rodzini i przyjaciol Marty... Teraz musimu uwolnic sie od przeszlosci, musimy chciec wybaczyc i nie obwiniac. Jesli wybaczymy...bedziemy WOLNI i znajdziemy sile, magiczna moc zeby pomoc Marcie, a teraz naprawde jest to Jej bardzo potrzebne. Jesli bedziemy obarczac wina innych, sprawi ze z pewnoscia nie uporamy sie z naszymi problemami.Przypisywanie winy komus stawia nas w pozycji biernej ofiary. Zrozumienie tego umozliwi nam spojrzenie z gory na ta sprawe i przejecie steru w swoje rece. Przeszlosci nie da sie zmienic, przyszlosc natomiast mozemy uksztaltowac sami. Wszechswiat zawsze wspiera kazda mysl, ktora zechcemy pomyslec i w ktora zechcemy uwierzyc....musimy byc silni zeby pomoc Marcie i nie na dzien, miesiac, rok.....ta pomoc bedzie jej potrzebna duzo dluzej. Badzmy silni, wezmy sie w garsc, nie uciekajmy od odpowiedzialnosci POPROSTU POMOZMY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbliża się trzecia rocznica...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...