Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zgoda jest możliwa. PO i PiS będą razem rządzić

Utworzony przez brawo, 23 listopada 2010 r. o 23:37
Brawo przykład idzie z dołu:) ciesze sie to sytuacja nareszcie bedziemy mogli zmienic w naszym miescie mam nadzieje ze nie tylko u nas powstanie taka koalicja;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko soory, ale dla pana Abramowicza Siedlce to jak Irlandia dla pana Tuska badz Korea dla Kaczynskiego? ja nie chce by Biała dązyła w kierunku Siedlec, ktore dla mnie nie wiem dokladnie w czym są wybitniej lepsze, to ze jest tam troche wiecej rzeczy czy pracy to zasluga tego ze sa w woj, mazowieckim i blizej Warszawy.. . Mysle, ze pan Abramowicz powinien byc ambitniejszy, bo jak "dogoni" Siedlce, to pozniej Siedlce beda "jak cos innego", i pozniej bedzie glosil w kolejnej kampanii, ze trzeba teraz dogonic nowe siedlce..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój szacun za to porozumienie. Na górze wojna a w Białej zgoda. Chciałabym, żeby w moim mieście politycy wykazali sie taka sama madrością ale chyba nie ma szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tam chcę żeby w Białej było normalnie a nie tak jak jest teraz. Jestem młodym człowiekiem dopiero po studiach. Chciałem wrócic do rodzinnego miasta ale co mam tutaj robic? Pracować na kasie w Biedronce? Bez pleców nie ma szans znależć czegokolwiek. Akurat przykład z Siedlacami mi sie podoba bo mój sąsiad tam znalazł dobrze płatna prace i sobie chwali. Przyjadę specjalnie na wybory bo tak jak jest nie moze być i trzeba zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego posiadający uprawnienia emerytalne aparatrczyk PZPR-owski Godlewski blokuje miejsce pracy dla młodych ludzi na stołku zastepcy Czapskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GHb napisał:
A dlaczego posiadający uprawnienia emerytalne aparatrczyk PZPR-owski Godlewski blokuje miejsce pracy dla młodych ludzi na stołku zastepcy Czapskiego?
Gdybyś mój Panie miał takie znajomości i układy to dlaczego nie ,ale niestety ani znajomości ani układów pan nie posiada a to dyskwalifikuje na jakiekolwiek stanowisko .Zobacz jak gładko wszystko idzie w oświacie,milicji ,sądach tam trzeba mieć wejście a Pan - Pani żadnych powiązań .Potrzebni są sprawdzeni przez czerwonych oni umią znaleźć się ,wypić,urządzać fety ,polowania......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska to aktualnie najbardziej prawicowy kraj w Europie ! ! ! Niedługo cofniemy się do epoki kamienia łupanego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://forum.dziennikwschodni.pl/wybory-w-bialej-podlaskiej-pis-liczy-na-popis-t40665/page__st__60__p__389657#entry389657
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Kaczory i Donaldy~ czy aż tak bardzo źle się czujesz ? Poczytaj regulamin !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraj sie śmieje. Województwo się nabija że taka zgoda w Białej Śmiechu warte. Idzicie PO-owcy z moherami. Brawo Zbieżność poglądów rzeczywiscie zaskakująca. PS. A Ty się Józek nie ciesz. Pzyjdzie Donald i Ciebie rozliczy za te wszystkie machlojki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak się zeszmacić i zawrzeć koalicję z pisuarami. WSTYD Platformo!!! W dupach wam się przewróciło czy jak, myslicie że ludzie pójdą za takimi sprzedawczykami? Ja na pewno nie mimo że w każdych wyborach głosuję na platformę, teraz wiem że na pewno na was nie zagłosuję!!! A w wyborach lokalnych liczy się dobry gospodarz a nie dobro partji...2 stołki i sprzedaliście się jak te panie przy E 30...Swoją drogą nie tylko Pana Chodzińskiego powinni wyrzucić za te pisuarskie podchody lecz również innych autorów tej koalcji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EX Platformers napisał:
Jak można tak się zeszmacić i zawrzeć koalicję z pisuarami. WSTYD Platformo!!! W dupach wam się przewróciło czy jak, myslicie że ludzie pójdą za takimi sprzedawczykami? Ja na pewno nie mimo że w każdych wyborach głosuję na platformę, teraz wiem że na pewno na was nie zagłosuję!!! A w wyborach lokalnych liczy się dobry gospodarz a nie dobro partji...2 stołki i sprzedaliście się jak te panie przy E 30...Swoją drogą nie tylko Pana Chodzińskiego powinni wyrzucić za te pisuarskie podchody lecz również innych autorów tej koalcji!!
prosimy o samodzielne refleksje, a nie wypełnianie "zaleceń" z ratusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...