Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zlikwidują ważny dla studentów przystanek

Utworzony przez żołnierz, 30 stycznia 2014 r. o 09:31
Bardzo dobrze , że likwidują ten prowizoryczny przystanek. Teren jest nieoświetlony, chodzenie po torach- to wszystko może doprowadzić do tragedii. Ale Polaczki mają to gdzieś , dopiero jak dojdzie do tragedii wtedy myślą. Przychodzi mi tu na myśl przysłowie " Polak mądry po szkodzie" Od uczelni na Sidorskiej do dworca głównego jest 2 km. To jest 20 min spacerkiem więc o co halo??? Teraz studenciki to takie cipki , zero sportu. Kiedy byłem w wojsku rok 1999 codziennie o 6. 30. biegaliśmy po 3 kilometry bez względu na porę roku i temperaturę. Ten co nie był w wojsku zawsze zostanie cipką. Zamiast rano pobiegać lub pojeździć rowerem takie studenciki i nie tylko  wolą pograć na grze komputerowej , popalić maryśkę czy pomoczyć tyłek w saunie. Szkoda , że zlikwidowali służbę wojskową , tam dopiero człowiek miał szkołę życia i stawał się mężczyzną. Ten co nie był w wojsku tego nie zrozumie. Podejrzewam że jakieś 95 % mężczyzn w wieku 19- 35 lat , tych którzy nie odbyli służby wojskowej jakby dzisiaj trafili za wojskowy mur toby zapłakali się na śmierć i wołali by mamusie na pomoc. Mam sporo znajomych którzy bojąc się służby wojskowej pouciekali na studia, zostali studentami tylko po to gdyż bali się wojska. Są to ludzie w wieku 30 lat i więcej i do tej pory z mamusią i tatusiem mieszkają :D  :D  :D .Takie to kozaki :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://dolarek.ulinks.net   Zadbaj sam o siebie i zgarnij prawdziwe pieniądze$  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. Kiedy byłem w wojsku rok 1999 codziennie o 6. 30. biegaliśmy po 3 kilometry bez względu na porę roku i temperaturę. Ten co nie był w wojsku zawsze zostanie cipką. :D
A ten , co był w wojsku , i to sobie chwali, całą regularną p.zdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podbijam wątek dla wyznawców teorii spiskowej z tematu Adamowicz, po ilu dniach ustąpi? Może jakąś nową wymyślicie? Tylko, żeby była równie śmieszna!  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...