Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

(...) - ZŁODZIEJ

Utworzony przez Niki, 1 listopada 2011 r. o 23:12
A może - jeśli czujecie się poszkodowani, a nie pomawiacie kogokolwiek - z oficjalnym pismem do organów scigania, do inspekcji pracy i z odpisem do Redakcji - nawet na redakcyjny mejl - jeśli kilka osób czuje się poszkodowanych, a nie jest to lament - albo podjudzanie jednej osoby lub konkurencji (?) podpisującej się wieloma nikami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek pracuje chcąc otrzymać za swoją pracę wynagrodzenie- wiadomo trzeba za coś żyć i opłacić rachunki- a taki oszust to co zarobi zatrzymuje dla siebie i nie liczy się z pracownikami którzy pomogli mu lub wręcz zarobili tą kasę. a potem cwaniak przechadza się w garniturku, jeździ BMW i udaje wielkiego biznesmena. A Ty? zęby w parapet.....osoby które dla niego pracowały doskonale wiedzą o czym mówię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś dułniem jeśli sądzisz że po takim wpisie można kogoś skazać .Tak samo jak byś chciał skazać mnie za nazwanie cie ...zaraz zaraz jak ja napisałem ? Że jesteś dułniem ? No gdybym napisał "durniem" to tak ale dułeń ? To żadna obraza .Więc może przestań doradzać ludziom żeby się nie dopominali o swoje pieniądze .
Każdy tylko wypisuje swoje żale i nikt nic nie robi w celu odzyskania swoich pieniędzy.Może się mylę chętnie poznam wasze pomysły jak odzyskać kasę.MM jest nadal na wolności i śmieje się z tego wszystkiego.Pewnie znajdzie jakiś nowy pomysł na biznes i znów oszuka setki osób.Już raz tak było jak był prezesem unijnej szkoły kształcenia indywidualnego,historia się powtarza a naiwnych ludzi wciaż nie brakuje.Takie są fakty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaproś kilku Czeczeńców na obiad i pogadaj o tym,taniej wyjdzie jak po sądach chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temida napisał:
Zaproś kilku Czeczeńców na obiad i pogadaj o tym,taniej wyjdzie jak po sądach chodzić.
On niema pieniędzy to bankrut!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temida napisał:
Zaproś kilku Czeczeńców na obiad i pogadaj o tym,taniej wyjdzie jak po sądach chodzić.
On niema pieniędzy to bankrut!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja mu pomogę za DZIĘKUJE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KILER napisał:
To ja mu pomogę za DZIĘKUJE.
Komu Kiler pomożesz?Chcesz mi pomóc odzyskać kasę od MM?Dogadajmy się.Co proponujesz?Wisi mi kasę od lipca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuje piszcie pozwy cywilne, wniesienie sprawy to cena czteropaka Zglaszjamy rowniez oszustwa do Panstwowej Inspekcji Pracy w naszych miastach. Dobiora mu sie do dupy, nie placi ZUSU za pracownikow itp itd. Juz prawie nie wierze ze dostane swoja kase. Nie chce pozwolic na to zeby frajer smial mi sie w twarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zgadza się my już prawdopodobnie nie odzyskamy swoich pieniędzy ale może nie namówi nowych naiwnych do harowania na niego bo współpracą tego nazwać nie można raczej wyzyskiem i oszukiwaniem.Ludzie nie wchodzćie w żadne układy z (...)
Ostatnio edytowany 29 grudnia 2011 r. o 09:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pracowaliście na umowę cywilno prawną np. umowę zlecenie jak ja, to pozostaje TYLKO droga sądowa - pozew cywilny. Może warto było by zastanowić się nad pozwem zbiorowym przeciw temu panu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adwokat napisał:
(...) Sądy za drogie a policja nic nie może.
na sądy mnie stać i nie popuszcze temu złodziejowi ani złotówki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiki napisał:
na sądy mnie stać i nie popuszcze temu złodziejowi ani złotówki!!!
Nie dasz rady,razem BUCE chleją ja to wiem. To trzeba samemu albo z Czeczenami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również jestem pokrzywdzony przez tego Pana i jego firmę. Może niech każdy z pokrzywdzonych zgłosi się do UWAGI na TVN-pomogą ustrzec innych przed współpracą z tym Panem. Im więcej będzie zgłoszeń, tym większa szansa,że zajmą się tą sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko CZECZENI mogą rozwiązać wasze problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezesik i jego rodzinka świetnie się bawią za nasze pieniądze nic ich to nie obchodzi co tu wypisujemy,wiem że teraz (...) organizuje szkolenia i z tego żyje .Pracowałam z nim długo,potrącał mi składki zus ale brał sobie pieniądze do kieszeni wielokrotnie obiecywał kasę za zlecona pracę ale nigdy jej nie wyplacał.To człowiek bez twarzy'zal mi go i szczęścia mu raczej nie życzę bo mam teraz duże problemy z ubezpieczeniem .
Ostatnio edytowany 7 lutego 2012 r. o 17:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walczmy o swoje , nie możemy mu podarować naszych ciężko zarobionych pieniędzy, nie może mu to przejść płazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na postalu nk.pl (...) pisze o sobie : aktualne zajęcie: "zawodowo super, aby tak dalej" noz sie w kieszeni otwiera, miał nas za miotły, teraz to mu nie odpuszcze, oo nieee
Ostatnio edytowany 7 lutego 2012 r. o 17:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Piszę z Wrocławia Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Kierownika sprzedaży na terenie Dolnego Śląska Co o tym sądzicie?szczere Pozdrawiam Maciek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciek napisał:
Witam, Piszę z Wrocławia Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Kierownika sprzedaży na terenie Dolnego Śląska Co o tym sądzicie?szczere Pozdrawiam Maciek
co sądzę ?jedż a zobaczysz czy Cię nie rolują bo niby co nie mają ludzi do pracy w swoim terenie czy tam nie ma bezrobocia i za ile?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...