Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zmiany w toku, remonty stanęły

Utworzony przez Adam Abramowicz, 8 października 2007 r. o 09:28
Chciałem doprecyzować dlaczego mam zastrzeżenia do sposobu przeprowadzenia zmian w ZGL-u. ZGL był dotychczas zakładem budżetowym miasta. Ta forma działalnosci nie była efektywna ,z takim poglądem prezydenta zgadzałą się wiekszość radnych. Prezydent zaproponował przekształcenie ZGL-u w spółkę o 100 % udziale miasta i przekazanie jej majątku którym dotychczas ZGL administrował. Ja proponowałem przekształcenie w spółkę i pozostawienie majątku w rękach miasta. Powstała spółka mogłaby konkurować z innymi podmiotami w przetargach o administrowanie lokalami miejskimi. Teraz po przekazaniu majatku spółce nie bedzie to możliwe a więc nadal nie będzie instrumentów ekonomicznych do obniżania kosztów oraz poprawiania organizacji w administrowaniu majątkiem miasta. Dziekuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmiany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...