Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Znaleziono ósmą ofiarę pożaru w Białej Podlaskiej

Utworzony przez wiechosta, 2 stycznia 2012 r. o 14:14
Artykuł jest napisany tak niedbale,że w końcu nie wiem ile tych dzieci odnaleziono. Najpierw piszecie o jednym odnalezionym a potem o drugim ale czy to inne dziecko czy tylko powtarzanie frazy przez nie do końca obudzonego autora artykułu, nie wiadomo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiechosta napisał:
Artykuł jest napisany tak niedbale,że w końcu nie wiem ile tych dzieci odnaleziono. Najpierw piszecie o jednym odnalezionym a potem o drugim ale czy to inne dziecko czy tylko powtarzanie frazy przez nie do końca obudzonego autora artykułu, nie wiadomo...
Przeczytaj tu: http://www.biala24.pl/?id=Informacje&x=8615 i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Podkomisarz Jarosław Janicki, rzecznik bialskiej policji poinformował nas, że dziś w trakcie sekcji zwłok niespodziewanie okazało się, że wśród ofiar jest dziewczynka licząca około 4 lat. Najprawdopodobniej w spalonym mieszkaniu podczas pożaru przebywała kobieta bez stałego miejsca zamieszkania z czteroletnią córeczką" ... pożar był w nocy z czwartku na piątek (29-30 grudnia). Po ponad 3 dniach okazało się, że jest kolejna ofiara. Niezła musiała być ta libacja w komunalnej chałupie, skoro nie doliczono się wszystkich osób, które wtedy w niej przebywały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W du*ach się już ludziom poprzewracało. Tylko człowiek, który nie myśli doprowadził by do takiej tragedii:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name=%26%2339%3Bpsieska%26%2339%3B timestamp='1325513870' post='577689'] W du*ach się już ludziom poprzewracało. Tylko człowiek, który nie myśli doprowadził by do takiej tragedii:/ [/quote] Po co myśleć? Zrobi to za Ciebie TWN24%pravdy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta baba co wyskoczyła przez okno to nie wygląda na zbyt przejętą sąsiadami, tylko lata od kamery do kamery. Wszystko pijaki ona święta a po gębie widać że też lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Pani Wasilewska robi sobie show i chce byc sławna hehe,ale tak ogółem tragrdia od wielu lat w Białej:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Ta Pani Wasilewska robi sobie show i chce byc sławna hehe,ale tak ogółem tragrdia od wielu lat w Białej:(
Ta Pani Wasilewska robi sobie show i chce byc sławna, w d... ma tych ludzi co zginęli. Jak na nią patrze to niedobrze mi się robi. Teraz będzie wymyślać jakie to mieszkanie zastępcze jej się należy od Państwa, jak jest taka normalna to niech weźmie kredyt i kupi własne. Sama całe życie za kołnierz nie wylewała a lata od kamery do kamery i opowiada o patologii sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ta Pani Wasilewska robi sobie show i chce byc sławna, w d... ma tych ludzi co zginęli. Jak na nią patrze to niedobrze mi się robi. Teraz będzie wymyślać jakie to mieszkanie zastępcze jej się należy od Państwa, jak jest taka normalna to niech weźmie kredyt i kupi własne. Sama całe życie za kołnierz nie wylewała a lata od kamery do kamery i opowiada o patologii sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ta Pani Wasilewska robi sobie show i chce byc sławna, w d... ma tych ludzi co zginęli. Jak na nią patrze to niedobrze mi się robi. Teraz będzie wymyślać jakie to mieszkanie zastępcze jej się należy od Państwa, jak jest taka normalna to niech weźmie kredyt i kupi własne. Sama całe życie za kołnierz nie wylewała a lata od kamery do kamery i opowiada o patologii sąsiadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...