Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona policjanta zamordowana. Jak doszło do tragedii?

Utworzony przez porażka, 6 marca 2012 r. o 16:15
haha "Dębowa Kłoda w gminie Zalesie" kto to pisał jakiś redaktor z Mozambiku?? Bo normalny "Polak" to by sobie sprawdził czy owe takie cuś istnieje w ogóle przed napisaniem takich głupot...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Od kilku miesięcy był na zwolnieniu lekarskim. Leczył się psychiatrycznie. " no question about it
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dębowa Kłoda w gminie Zalesie żarty czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorze, to się stało w Kłodzie Dużej, gmina Zalesie. Natomiast Dębowa Kłoda położona jest w powiecie parczewskim i sama jest gminą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białej Podlaskiej dzisiejszej nocy w napadzie furii mąż zabił żonę , Anię, osierocił syna. Niech ta śmierć będzie alarmem dla kobiet, które mają mężów alkoholików, tyranów i nie mają siły aby się od nich uwolnić. Jesteście wspaniałe i wartościowe. Walczcie o swoją godność, dopóki nie jest za późno. Niech pogrzeb Ani będzie marszem protestu przeciwko przemocy w rodzinie, przeciwko poniżaniu. Bądźcie silne i walczcie o siebie i swoje wartości. Spotkajmy się na pogrzebie w Wisznicach, nie ma jeszcze wyznaczonej daty ale odbędzie się w tym tygodniu. Powiadomcie wszystkich na facebooku Molka 44
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porażka napisał:
haha "Dębowa Kłoda w gminie Zalesie" kto to pisał jakiś redaktor z Mozambiku?? Bo normalny "Polak" to by sobie sprawdził czy owe takie cuś istnieje w ogóle przed napisaniem takich głupot...
Gratuluje rozbawienia. Świetny powód, zrozumiałes o czym tu napisali. Chyba nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutna polska rzeczywistość, niestety do policji trafiają ludzie ze zrytą psychiką głównie poprzez znajomości i układy, którym wydaje się, że dadzą radę, a później okazuje się, że nie wytrzymują presji i stres z pracy odreagowują na rodzinie. Szkoda, że tylko nazwa się zmieniła... po(mi)licja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, dlaczego zaczął pić i popadł w depresje, czy to tylko praca nie wieże. Może to żona zdradzała i facet nie wytrzymał. A propos święta kobiet-Baby są jakieś inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pet napisał:
Ciekawe, dlaczego zaczął pić i popadł w depresje, czy to tylko praca nie wieże. Może to żona zdradzała i facet nie wytrzymał. A propos święta kobiet-Baby są jakieś inne.
deb***u waflu jeden lecz się póki rokujesz na wyzdrowienie albo idź zbadaj dno Krzny, bo skoro takie rzeczy wypisujesz to wcale cie nie żal na biodegradację jak można takie rzeczy wypisywać o ludziach których się nie zna i całe g**** wie - tyle tylko co z artykułu pilnuj się człowieku, bo każde słowo do nas prędzej czy później wraca w dwójnasób!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam przypadku, żeby założono niebieską kartę koledze policjantowi... to tak jak z dawaniem mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor zapewne nie jest z Białej lub okolic.Może chodziło o Kłodę koło Zalesia. A artykuł strasznie niepokojący.Kto będzie pilnował u nas porządku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pet napisał:
Ciekawe, dlaczego zaczął pić i popadł w depresje, czy to tylko praca nie wieże. Może to żona zdradzała i facet nie wytrzymał. A propos święta kobiet-Baby są jakieś inne.
Apropos święta kobiet to o kim w końcu mówisz? kobietach czy babach bo nie wieRZę,że jesteś takim "gentelmenem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Molka44 napisał:
W Białej Podlaskiej dzisiejszej nocy w napadzie furii mąż zabił żonę , Anię, osierocił syna. Niech ta śmierć będzie alarmem dla kobiet, które mają mężów alkoholików, tyranów i nie mają siły aby się od nich uwolnić. Jesteście wspaniałe i wartościowe. Walczcie o swoją godność, dopóki nie jest za późno. Niech pogrzeb Ani będzie marszem protestu przeciwko przemocy w rodzinie, przeciwko poniżaniu. Bądźcie silne i walczcie o siebie i swoje wartości. Spotkajmy się na pogrzebie w Wisznicach, nie ma jeszcze wyznaczonej daty ale odbędzie się w tym tygodniu. Powiadomcie wszystkich na facebooku Molka 44
W pełni popieram, na szczęście mam to już za sobą i mogę spokojnie spac, każdy z nich to dobry aktor, manipulant,przed obcymi anioł, a w domu piekło. Pozdrawiam wszystkie żony policjantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juri napisał:
Smutna polska rzeczywistość, niestety do policji trafiają ludzie ze zrytą psychiką głównie poprzez znajomości i układy, którym wydaje się, że dadzą radę, a później okazuje się, że nie wytrzymują presji i stres z pracy odreagowują na rodzinie. Szkoda, że tylko nazwa się zmieniła... po(mi)licja.
święta prawda!!! polać Ci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tak dokładnie chodź, nie da się tego wykluczyć, że do policji przyjmowani są ludzie z tzw. "zrytą psychą", zryta psychę mają po kilku latach służby w takim stresie i w takim systemem i przełożonymi. Trzeba przedłużyć f-szom wiek emerytalny bez możliwości wcześniejszego odejścia na emeryturę która po 15 latach służby wynosi 40 % otrzymywanych poborów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W pełni popieram, na szczęście mam to już za sobą i mogę spokojnie spac, każdy z nich to dobry aktor, manipulant,przed obcymi anioł, a w domu piekło. Pozdrawiam wszystkie żony policjantów
I oto mamy narodziny "Nowej PeOwskiej tradycji" i Palikotowskiej. "Mam to juz za sobą" - jakby to był obowiązek każdej kobiety - rozwód. Kobieto, a gdzie ty miałaś rozum jak za mąż wychodziłaś. Na wszystkie bolączki małżeństwa i życiowe kłopoty obu stron jedynym lekarstwem jest rozwód ? A może trzeba było umieć wyciągnąć jedno lub drugie z dołka. Szlag mnie trafia jak słyszę celebrytów którzy są "już po" lub "mają to za sobą" i kreują to jako nowoczesność i "europejskość". Ps. A teraz wylejcie na mnie swoje frustracje życiowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I oto mamy narodziny "Nowej PeOwskiej tradycji" i Palikotowskiej. "Mam to juz za sobą" - jakby to był obowiązek każdej kobiety - rozwód. Kobieto, a gdzie ty miałaś rozum jak za mąż wychodziłaś. Na wszystkie bolączki małżeństwa i życiowe kłopoty obu stron jedynym lekarstwem jest rozwód ? A może trzeba było umieć wyciągnąć jedno lub drugie z dołka. Szlag mnie trafia jak słyszę celebrytów którzy są "już po" lub "mają to za sobą" i kreują to jako nowoczesność i "europejskość". Ps. A teraz wylejcie na mnie swoje frustracje życiowe.
Jesteś po czy przed rozwodem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie była policja kiedy f-sz miał problemy ze zdrowiem, co oni mu pomogli? a gdzie nabył tych problemów neurostenicznych. Może odpowie pan tusk a po nim następni do komendantów włącznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję i jednym i drugim. I tym pustym laskom które myślą że wychodzą za "strażników Teksasu" I tym "strażnikom" którzy myslą że że żenią się z maszynkami do bzykania. I jedne i drudzy zapominają że są ludzmi z ludzkimi przywarami i psychiką która nie jest ze stali, ciągle wydaje im się że są niezniszczalni. Nie żal mi tylko tych cwaniaków z oficerskimi epoletami,którzy udawali że wszystko jest w porządku, mam nadzieję że wyrzuty sumienia zjedzą im sumienie do cna,na pohybel im. A tak w ogóle, to chcę żebym się mylił, choć to się rzadko zdarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś po czy przed rozwodem?
On jest tym szczęśliwcem wolnym jak ptak i rozwód mu nie grozi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...