Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żona policjanta zamordowana. Jak doszło do tragedii?

Utworzony przez porażka, 6 marca 2012 r. o 16:15
Chyba jesteś idiota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo współczuje ich synowi. Na pewno chłopak nie zasłużył sobie na taka tragedię, mając dopiero 16 lat. Mam nadzieję, że została mu jakaś babcia, ciocia,które się Nim zajmą,to jest straszne jak ojciec mógł odebrać mu 2 rodziców, jakim prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie się powiesił to Kłoda Duża a nie Dębowa Kłoda. Dębowa Kłoda jest w powiecie parczewskim !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ idioci to piszą jak pomylić można Dębowa Kłodę z Kłodą Dużą?Skończył ten ktoś w ogóle podstawówkę?Pisze artykuł a o terenie nie ma zielonego pojęcia lubelak zakichany er
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ależ idioci to piszą jak pomylić można Dębowa Kłodę z Kłodą Dużą?Skończył ten ktoś w ogóle podstawówkę?Pisze artykuł a o terenie nie ma zielonego pojęcia lubelak zakichany er
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
Bardzo współczuje ich synowi. Na pewno chłopak nie zasłużył sobie na taka tragedię, mając dopiero 16 lat. Mam nadzieję, że została mu jakaś babcia, ciocia,które się Nim zajmą,to jest straszne jak ojciec mógł odebrać mu 2 rodziców, jakim prawem.
Babcia Alina dobry człowiek,, tam chłopak będzie miał wsparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juri napisał:
Smutna polska rzeczywistość, niestety do policji trafiają ludzie ze zrytą psychiką głównie poprzez znajomości i układy, którym wydaje się, że dadzą radę, a później okazuje się, że nie wytrzymują presji i stres z pracy odreagowują na rodzinie. Szkoda, że tylko nazwa się zmieniła... po(mi)licja.
no bo wlasnie tak jest, i ten czlowiek i jego bliscy cierpia. a co do zmiany nazwy to szkoda - "milicja" raczej budzila respekt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...