Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zostawił psa na torach: "To ja miałem zginąć"

Utworzony przez j, 12 maja 2011 r. o 08:56
dziwne że kierowca samochodu nie reagował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod wpływem głupoty to na pewno był. Gdyby chciał popełnić samobójstwo to psa by odciągnął a sam by się rzucił pod koła pociągu. Proste! Kompletny brak rozumu!!! Żal, że musimy być czegoś takiego świadkami... A znając życie kara nie będzie adekwatna do czynu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychotropy plus alkohol to suma, chłopak w szpitalu a pies zginął.Praca polegająca na opiece nad bezdomnymi psami i kotami dobrze mu zrobi ,przynajmniej z rok . Żeby zrozumiał,że trzeba szanować życie i cieszyć się chwilą.W schronisku zwierzęta mają o wiele gorzej niż on,a samobójstwa nie popełnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiscie kazdy wierzy w te jego pier*******! zasraniec jeden!! mogles sie poslizgnac a tak zabiles niewinnego psa! ;/ zwykly smiec z niego nie czlowiek!! sam bym Cie z checia wepchnal pod ten pociag!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dać mu jeszcze raz szansę, może maszynista nie zdąży - takie struganie głupka po popełnieniu przestępstwa - tylko sądy chyba się na to nabierają ...prochy brał? nie on jeden brał - nawet Jarek brał i co? - kot żyje! (chyba - bo ostatnio go nie widziałem w mediach) Na poważnie - powinni zaostrzyć kary i egzekwować, egzekwować - a wpływ alkoholu i psychotropów, czy narkotyków - powinni zaostrzyć karę i dodatkowo skierować na odwyk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie powinniśmy przestać zajmować tym głupim kundlem, są ważniejsze sprawy na głowie. A tu media trzeszczą ciągle n temat kawałka mięsa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata napisał:
Wg mnie powinniśmy przestać zajmować tym głupim kundlem, są ważniejsze sprawy na głowie. A tu media trzeszczą ciągle n temat kawałka mięsa.
Jestem pod wrażeniem twojego zdania - niektórzy lepsze rażenie robią jak się nie wypowiadają...a o co Ci się końkretnie rozchodzi? Cytowane zdanie potwierdza, że ten pies miał więcej inteligencji, lojalności i miłości, od niektórych tutaj piszących....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...