Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrzuta na UM

Utworzony przez ok. 58 000, 19 stycznia 2010 r. o 15:09
Minęło wprawdzie dopiero 10 dni od ostatnich opadów śniegu ale widać UM nie ma kasy na odśnieżanie może by tak po 1 gr zrzuty. W pierwszej kolejności na 20 mb chodnika między Reformacką a przystankiem MZK, później chodniki przy skrzyżowaniu Zamkowej i Artyleryjskiej, rozumiem że do Technikum chodzą głównie nieletni i jako nieelektorat niezasługują na uwagę polityków ale ... . Rozumiem trzech Prezydentów, ich za nasze pieniądze wożą służbowe limuzyny to nie wiedzą jak wygląda życie zwykłego mieszkańca. Do zobaczenia przy... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok. 58 000 napisał:
Minęło wprawdzie dopiero 10 dni od ostatnich opadów śniegu ale widać UM nie ma kasy na odśnieżanie może by tak po 1 gr zrzuty. W pierwszej kolejności na 20 mb chodnika między Reformacką a przystankiem MZK, później chodniki przy skrzyżowaniu Zamkowej i Artyleryjskiej, rozumiem że do Technikum chodzą głównie nieletni i jako nieelektorat niezasługują na uwagę polityków ale ... . Rozumiem trzech Prezydentów, ich za nasze pieniądze wożą służbowe limuzyny to nie wiedzą jak wygląda życie zwykłego mieszkańca. Do zobaczenia przy... .
58 tysięcy i coraz mniej - moja rada przeczekać . Śnieg się rozpuści, a Władze spuści. Koniec Czapizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
58 tysięcy i coraz mniej - moja rada przeczekać . Śnieg się rozpuści, a Władze spuści. Koniec Czapizmu.
Wstawaj Endrjuuu śnieg na dworze, wstawaj Endrjuu bo Ci przyłożę. Wstań... . Spać to mogą prawdziwi menedżerowie (ojcowie miasta).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie jak wyglada Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Zwały śniegu leżą beztrosko na chodnikach - i stolica sie nie przejmuje - a ma nie taki budżet jak Biała. Ale oczywiście krytyka wszelaka musi być bo przecież dzień bez przywalenia Czapskiemu to dzień stracony - prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Zobaczcie jak wyglada Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Zwały śniegu leżą beztrosko na chodnikach - i stolica sie nie przejmuje - a ma nie taki budżet jak Biała. Ale oczywiście krytyka wszelaka musi być bo przecież dzień bez przywalenia Czapskiemu to dzień stracony - prawda?
Za to trochę lepiej wyglądają centra miast w Łukowie, Siedlcach... . A odnośnie "braku troski o miasto" to tak, tu przezydent ma duże osiągnięcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Zobaczcie jak wyglada Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście w Warszawie. Zwały śniegu leżą beztrosko na chodnikach - i stolica sie nie przejmuje - a ma nie taki budżet jak Biała. Ale oczywiście krytyka wszelaka musi być bo przecież dzień bez przywalenia Czapskiemu to dzień stracony - prawda?
Jaki Pan taki kram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
...bo przecież dzień bez przywalenia Czapskiemu to dzień stracony - prawda?
Oj prawda prawda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śnieeg napisał:
Oj prawda prawda !
Biedny Pan Prezydent, nic mu nie wychodzi. Chyba już nawet przestał się starać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zrzutę na prezydenta bo za 13 milionów na inwestycje nic nie zrobi i ludzie mogą na niego nie głosować. Żal byłby okrutny, szkoda człowieka. Mam dobrego pomysła; w innych miastach mają więcej kasy to może jakąś działeczkę nam odpalą /2 %/. W Siedlcach maja 180 /2% to 3,6 mln/, w Chełmie 43 / 860 tys./, w Puławach 71,6 / 1,43 mln./, w Lesznie 78 / 1,56/. Sie chłopa uratuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~roman~ napisał:
Proponuję zrzutę na prezydenta bo za 13 milionów na inwestycje nic nie zrobi i ludzie mogą na niego nie głosować. Żal byłby okrutny, szkoda człowieka. Mam dobrego pomysła; w innych miastach mają więcej kasy to może jakąś działeczkę nam odpalą /2 %/. W Siedlcach maja 180 /2% to 3,6 mln/, w Chełmie 43 / 860 tys./, w Puławach 71,6 / 1,43 mln./, w Lesznie 78 / 1,56/. Sie chłopa uratuje.
niech chłop idzie sobie do Tucznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niech chłop idzie sobie do Tucznej
A jak on musi być Prezydentem, to co ma zrobić?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak on musi być Prezydentem, to co ma zrobić?.
może coś z bratem uprawiać, jakiś pożytek będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A jak on musi być Prezydentem, to co ma zrobić?.
Mam nowego pomysła, genialny bo prosty. Wszyscy mieszkańcy Białej dadzą po 20 groszy miesięcznie / 2 złote 40 groszy rocznie/ na konto A. Czapski pod warunkiem, że zrezygnuje z kandydowania na prezydenta. On dostanie swoją pensję a my wybierzemy kogoś kto umie rządzić miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nowego pomysła, genialny bo prosty. Wszyscy mieszkańcy Białej dadzą po 20 groszy miesięcznie / 2 złote 40 groszy rocznie/ na konto A. Czapski pod warunkiem, że zrezygnuje z kandydowania na prezydenta. On dostanie swoją pensję a my wybierzemy kogoś kto umie rządzić miastem.
No niezłe, trzeba do tego pomysłu powołać fundację z prezesem Stasiem. N. , żeby zbyt dużego szoku u Andrzeja nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
niech chłop idzie sobie do Tucznej
podobno na mszę dali żeby nie wracał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok. 58 000 napisał:
Minęło wprawdzie dopiero 10 dni od ostatnich opadów śniegu ale widać UM nie ma kasy na odśnieżanie może by tak po 1 gr zrzuty. W pierwszej kolejności na 20 mb chodnika między Reformacką a przystankiem MZK, później chodniki przy skrzyżowaniu Zamkowej i Artyleryjskiej, rozumiem że do Technikum chodzą głównie nieletni i jako nieelektorat niezasługują na uwagę polityków ale ... . Rozumiem trzech Prezydentów, ich za nasze pieniądze wożą służbowe limuzyny to nie wiedzą jak wygląda życie zwykłego mieszkańca. Do zobaczenia przy... .
No cóż lekcja została tylko częściowo odrobiona, a przecież zasady postępowania po opadach śniegu są proste. Wiadomo, każdy odśnieża swoje, natomiast urzędnicy miejscy powinni dopilnować albo też sami wziąć się za robotę społecznie użyteczną pamiętając że najpierw: a) odśnieżamy przystanki dojścia do przejść dla pieszych c) udrożniamy studzienki kanalizacji deszczowej, chociażby na wypadek nagłej odwilży ... a tak, ARMAGEDON. P.S. Naczelnicy, nieudolność waszych szefów waszej indolencji i arogancji nie usprawiedliwia. Do rychłego ... po wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Abramowicz powinien dostać szansę rządzenia miastem! Ciekawe tylko co na to "młodzi wykształceni" (NA JELENI)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Abramowicz powinien dostać szansę rządzenia miastem!
Abramowicz nie rob tego nie badz glupi ! Czapa nabral dlugow a teraz ty bedziesz je splacac ? Jakim cudem ? Oszczednosci ? na czym ? Niech Czapa wygra jeszcze jedna kadencje i niech sie skompromituje doszczetnie ! Nie startuj. My jeszcze te 4 lata wytrzymamy. A potem wywieziemy go do tucznej przy dzwiekach jerychonskich trab na posmiewisko ludzkie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tromba napisał:
Abramowicz nie rob tego nie badz glupi ! Czapa nabral dlugow a teraz ty bedziesz je splacac ? Jakim cudem ? Oszczednosci ? na czym ? Niech Czapa wygra jeszcze jedna kadencje i niech sie skompromituje doszczetnie ! Nie startuj. My jeszcze te 4 lata wytrzymamy. A potem wywieziemy go do tucznej przy dzwiekach jerychonskich trab na posmiewisko ludzkie.
To nie jest dobry pomysł . Ja mam 87 lat i mogę tego wielkiego momentu nie doczekać. Może jutro?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tromba napisał:
Abramowicz nie rob tego nie badz glupi ! Czapa nabral dlugow a teraz ty bedziesz je splacac ? Jakim cudem ? Oszczednosci ? na czym ? Niech Czapa wygra jeszcze jedna kadencje i niech sie skompromituje doszczetnie ! Nie startuj. My jeszcze te 4 lata wytrzymamy. A potem wywieziemy go do tucznej przy dzwiekach jerychonskich trab na posmiewisko ludzkie.
Ciekawy tok rozumowania, a może prowokacja ? Jak żonę mąż bije to poczekać jeszcze parę lat to może ją zabije i potem go do więzienia. Będzie tak kolejne 50 mln. długów, przybędzie kilka supermarketów i sprywatyzuje się lotnisko nawet nie chcę podejrzewać komu, tak do tego dążymy ? Zresztą zruciłem hasło Koniec Czapizmu i tak będzie, a może być lepiej zasłużyliśmy na to. Tylko żal zmarnowanych lat i lepszej koniunktury tego już nigdy nie będzie. Układ musi paść bo wysysa wszystkie życiodajne soki z Białej. Strategia rozwoju poprzez rozwój turystyki budzi tylko uśmiech politowania, lotnisko porasta roślinnością, a w Biawenie zostały tylko stojaki na rowery. Koniec Czapizmu lub nasz, przykro mi Panie Prezydencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...