Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk Mikołaj na burmistrza Terespola

Utworzony przez niekontent, 14 marca 2010 r. o 22:08
Proponuję Pana Żuka Mokołaja kondydatem na nowego terespolskiego burmistrza .Jedynie on na sesjach wnosi twórczy niepokój w naszym grajdołku przy przedłużającym się marażmie , poza tym ma bogate doświadczenie zawodowe. Cas na zmiany i lepsze wykorzystanie naszego granicznego sąsiedztwa. Co myślicie o tej kandydaturze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może być ciekawa alternatywa dla samorządu przygranicznego , bardziej cenię sobie doświadczenie i praktykę od młodzieżowego amatorstwa. Poza tym samorządem powinni zajmować się ludzie, którzy mają z czego żyć bez samorządu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze warto byłoby go zapytać , czy go to interesuje. Sam fakt potrzeby zmian, to trochę za mało, a burmistrzowanie to raczej marna fucha dla poważnych ludzi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy prawdziwych polaków już nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwię się że na burmistrza proponuje ktoś osobę która wnosi ;twórczy niepokój;w miescie ,czemu ma to służyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba ta nie posiada odpowiednich kompetencji, wykazuje cechy awanturnika i osoby nie potrafićej porozumieć się z resztą samorządowców. Więc pytam po co w mieście ktoś kto widzi jedynie czubek swojego nosa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
\To co napisałeś dotyczy oczywiście urzędującego burmistrza mającego kwalifikacje do nauczania geografii ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeszcze warto byłoby go zapytać , czy go to interesuje. Sam fakt potrzeby zmian, to trochę za mało, a burmistrzowanie to raczej marna fucha dla poważnych ludzi ???
Ale jest radnym, może warto zapytac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ale jest radnym, może warto zapytac ?
Poprzemy KAŻDEGO kto da KASĘ na KP GRANICA TERESPOL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic napisał:
Poprzemy KAŻDEGO kto da KASĘ na KP GRANICA TERESPOL !!!
Oj to dobre - jestem ZA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też głosować będę na Żuka, rzeczywiście czas na zmiany! Jedyne co mi się zmieniło na mojej gruntowej ulicy to to, że mam wodę w swojej płytkiej piwnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On ma właściwe imię, tylko Mikołaj niekoniecznie święty może podarować terespolkowi to co mu potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucky napisał:
On ma właściwe imię, tylko Mikołaj niekoniecznie święty może podarować terespolkowi to co mu potrzeba
Czy Twoje dziecko bierze narkotyki?? http://www.youtube.com/watch?v=qJ25oDqvoOI...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaj mi się podoba i bez trawki, nawet nie musiałabym nic wypić na śmiałość .Mój głos ma gwarantowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ proszę nie żartować, to całkiem poważna propozycja, gorzej już być nie będzie niż przy tej klice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://deser.pl/deser/1,83453,7681029,ZDJE...ptowal_lwa.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten się śmieje, który się śmieje ostatni !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Mikołaju, ktoś musi być prawdziwym mężczyzną w Terespolu i nasz los wziąć w swoje ręce. Inaczej cienko to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Terespol jest wart tego , aby miał poważnego gospodarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaromir Nohavica napisał:
http://deser.pl/deser/1,83453,7681029,ZDJE...ptowal_lwa.html
http://www.youtube.com/user/TheBozanna#p/u/13/RJiw_0g9nok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...