Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żuk Mikołaj na burmistrza Terespola

Utworzony przez niekontent, 14 marca 2010 r. o 22:08
niekontent napisał:
Proponuję Pana Żuka Mokołaja kondydatem na nowego terespolskiego burmistrza .Jedynie on na sesjach wnosi twórczy niepokój w naszym grajdołku przy przedłużającym się marażmie , poza tym ma bogate doświadczenie zawodowe. Cas na zmiany i lepsze wykorzystanie naszego granicznego sąsiedztwa. Co myślicie o tej kandydaturze ?
Dołączam się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też napisał:
Dołączam się!
a na jaką funkcję stratujesz i czy są jeszcze wolne miejsca przy Żuku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co najwyżej doradcę za nie mniej jak 10 baniek miesięcznie, ale nie muszę, samorządność po terespolsku to strata czasu, zbyt dużo tu POrtyjnej nienawiści do bliżniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikołaju , zrób porządek w tym mniasteczku !Q!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I przy okazji w Łobaczewie Małym !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to czytam to włosy w du*** mi się prostują, znam tego człowieka od 17 lat i nic pozytywnego o nim nie mogę powiedzieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale co tam, tutaj lubicie ziemljaków niedokładnie władających językiem ojczystym wjęc powjodzenia głupij nie polskij narod
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powodzenia i i niech piątek pozostanie na zawsze dniem dyszla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mikołaju , zrób porządek w tym mniasteczku !Q!!!!!
Nie masz Pan chyba wyjścia, trzeba honor miasta ratować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne LUDKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miałam nawet nie komentowac takich głupot -ale jednak tak żałosne wpisy faktycznie zasługuja na litośc żałosne Ludki -to fakt ale na to nie ma lekarstwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie widzi porządku w mieście niech założy okulary, a z tą propozycją to litości proszę o opamiętanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Założyłem okulary i co widzę? Rozchrzanione ulice, większość piaskowo-żużlowych, rozpadające się pożydowskie chatki puchatki,wstrętne rosnące jeszcze jedno bloczysko prawie na chodniku, Pogotowie zamknięte od wewnątrz, śmieszną porodówkę szykowaną na Urzędzik, dzikie wysypiska w szuwarowych obrzeżach grodu gdzie pożywiają się bażanty, kąpielisko z górami piachu w scenerii księżycowej, zachwaszczony były cmentarz żydowski i zatapialnię trupów na katolickim, azbestowe przedszkole z czasów wczesnej komuny, odrapane , szare szkoły, jakby u nas nie było cementu i wapna, coraz większe dziury w nielicznych drogach asfaltowych wybudowanych jeszcze na 22 lipca sprzed odtworzenia samorządu, targowisko eternitowe jak z zabitej wioski białoruskiej z tamtego tysiclecia, dworzec kolejowy straszący jeszcze Gierkiem z obciętą do połowy kładką widokową po cuś a poza tym żadnego miejsa pracy i bez nadziei na to, aby coś się ruszyło w tym zakresie. SZARO ,PONURO,BEZNADZIEJNIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutna prawda po niby udanej kadencji, a miało być tak inaczej by dalej było tak samo jak zawsze. Dużo szumu i prawie nic więcej! Kiedy wreszcie tu będzie prawdziwy gospodarz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytam się ! napisał:
Czy Twoje dziecko bierze narkotyki?? http://www.youtube.com/watch?v=qJ25oDqvoOI...feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Cię ''Czas na zmiany'' czy Ty naprawdę widzisz to co piszesz czy zazdrościsz że w naszym mieście tyle się zmieniło .Rudery w cenrum systematycznie burzone , blok mieszkalny pierwszy od dwódziestu lat,Urząd Miasta nowy nie zagrzybiony i na miarę funduszy, szkoły dzięki burmistrzowi z ogromną dotacją rozpoczynają generalny remont ,remont dworca PKP rozpoczęcie w tym roku i najważniejsze -kanalizacja miasta na którą uzyskać środki unijne mógł tylko obecny burmistrz , no i jeszcze te nieszczęsne drogi nowa ul. Sienkiewicza ,Łąkowa ,Wierzbowa i wiele innych częścowo utwardzonych,w tym roku budowa nowych np.Sacyjna,Popiełuszki i inne, nowy projekt na budowę przedszkola i wiele innych których nie sposób wymienic . Myślę że powinieneś zmienić okulistę i zrobić sobie nowe okulary w których zobaczysz to co dla reszty mieszkańców jest widoczne.Pozdrawiam Cię ''Czas na zmiany''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hhmm..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużą sztuką jest cieszyć się byle czym, bowiem w takim tempie jak dziś nasze zapóżnienia będą odrabiane do końca moich dni i jeden dzień dłużej, czyli wiecznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cieszę się nie byle czym , tylko ogromnymi zmianami na lepsze jakie zachodzą w zawrotnym tępie w naszym mieście .Nareszcie mamy prawdziwego gospodarza i świetnego polityka, nie umniejszam innym,którzy startowali w wyborach ale tyle w tak krótkim czasie nie osiągnołby nikt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dużą sztuką jest cieszyć się byle czym, bowiem w takim tempie jak dziś nasze zapóżnienia będą odrabiane do końca moich dni i jeden dzień dłużej, czyli wiecznie .
moze i dużą,ale jeszcze większą jest zrobić coś z byle czego!! wiesz ile zapóźnien jest we wszytkim czego nie ruszą? wiesz czy nie ? jesli nie wiesz to wybierz się do ratusza!! żeby nie obecny burmistrz nie miałbys np Pogotowia, nie byłby odbudowany belweder nie byłaby wyprowadzona na prostą dokumentacja we wszystkich niemal działach.Ile to zajęło czasu aby wyprostowac pewne zaniedbania nawet nie masz pojecia -a nie wiem tez czy zrobiłes cos aby pomóc w trudnych sprawach?-teraz juz jedynie wszystko na prostej drodze do działania A kadencja to ile lat? Co wg ciebie można zrobic za niespełna 4 lata w tak zaniedbanym urzędzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...