Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

zwolnienia na pkp cargo małaszewicze.

Utworzony przez ~gosc~, 14 czerwca 2009 r. o 21:50
najwięcej osób z małaszewicz ,maszyniści, pomocnicy,mechanicy z warsztatów napraw lokomotyw i wagonów,robotnicy z innych działów.Naczelnicy tych działow mają wytypowac poszczególne osoby do zwolnienia,,,,,Chcę zapytac się forumowiczów o kryteria jakie powinna spełniac osoba zwalniana..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma Was Kocha!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zwolnic wszystkich a pierwszych naczelników i dyrektorów.A przeładunek przenieśc do BRZEŚCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę panów NACZELNIKÓW o podanie list osób zwalnianych.zestresowany.podzielę się odprawką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość2 napisał:
Powinni zwolnic wszystkich a pierwszych naczelników i dyrektorów.A przeładunek przenieśc do BRZEŚCIA.
W łeb się pier***nij!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wam wspólczje kolejarze .niedość że musicie pić wode z szamba to jeszcze kur.. chcą was bez jedzenia zostawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
august napisał:
ja wam wspólczje kolejarze .niedość że musicie pić wode z szamba to jeszcze kur.. chcą was bez jedzenia zostawić.
U nas w Białej jak polikwidowali zakłady to zbudowali supermarkety, no i ułatwią uch przygraniczny to wódki i szlugów nie zabraknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...