Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnienia w bialskim WORD. Mniej chętnych na "prawko"

Utworzony przez gold, 16 listopada 2013 r. o 16:05
UNIKAJCIE AUTO - IGA W BIAŁEJ PODLASKIEJ!!!  Chamstwo i cwaniactwo właścicieli-buraków tego ośrodka jest po prostu niewyobrażalne. To jest szambo, a nie ośrodek szkolenia!!! Zero podejścia do klienta, zero życzliwości wobec kursanta, zero elastyczności, a właściciele tego syfu cechują się butą, pychą, arogancją i mają się za najmądrzejszych na świecie. Jeszcze raz potwierdzam : UNIKAJCIE TEGO SYFU AUTO - IGA W BIAŁEJ PODLASKIEJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wyp**dolą na zbitą mordę Stanisława G., Justynę M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje wyjebac JUSTYNE M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim polecam kurs u P. Tadeusza Puchalskiego- wspaniały człowiek otoczony grupą profesjonalnych i niezwykle miłych instruktorów (pozdrawiam Panią "z myszką") -:), zdałem egzamin za pierwszym razem bez problemu, a co do egzaminatorów, to faceci są w miarę ok a piękne damy bywają złośliwe. Myślę,żę mają problemy natury emocjonalnej i są zwyczajnie niedouczone, może warto pomyśleć drogie panie o zmianie profesji , bądź udaniu się do psychologa w celu odkrycia tego, co jest w was ukryte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że mię równiesz wypier***om. Póchalski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze im tak ;DDD niech zwalniają wszystkich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w Lublinie jest osk Ela na ul.głębokiej-wykłady prowadzi Pan Darek ,super gostek  ,natomiast jazdy miałem z Panią Anią-wymagająca ,konkretna kobitka z tzw.jajem :) , żałuje tylko że kurs minął tak szybko :( . Wszystkim życzę takich instuktorów :D jak Pan i Pani z  Osk Ela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejeden facet chciałby mieć takie "jaja" jak pani justyna.... zajebista babka! Zdawałem u niej na CE, niestety wynik negatywny ale tylko i wyłącznie z mojej winy :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni wywalić wszystkich niech zobaczą jak fajnie jest na rynku pracy a nie na ciepłej posadzie gdzie gnoji się ludzi według swojego humoru i widzimisię, zero empati dla zdjącego wprowdzanie nerwowej i stresującej atmosfery byle klienta uwalić i żeby przyszedł kolejny raz zabulić, można powiedzieć ze utopili sie we własnym G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy tylko po gnać w tej firmie kota, a wszysko wróci do normy. Najlepiej niech się zajmie robótkami ręcznymi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja zdałam u Gordziejewskiego, okazało się, że nie było się czego bać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...